-
Posts
8182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga_kinga7
-
[quote name='Jezabel']A w schronie nowy szczeniaczek (podobno ma kilka dni), którego właściciele zapewne wraz z resztą rodzeństwa chcieli utopić. Mały jednak dzielnie walczył o życie i teraz w najlepsze pije mleko od jednej z karmiacych psin w schronie. Zaakceptowała go i maluch nie dość, że zyskał mamę to jeszcze rodzeństwo. A jest tak mały, że mieści się na dłoni. I ludzie takie maleństwa potopili...Brak słów. Rita i Aria zerkają tylko, czy przypadkiem nie mogłyby opuścić izolatki. Nie bardzo im się tam podoba chyba...:-) Ale ogólnie czują się ok. Aaaa byłabym zapomniała...Dodatkowo do schronu trafiła mała biało-czarna kotka, która błąkała się koło Lidla. Dziewczynki z wolontariatu stały i proponowały adopcję, ale niestety nie było chętnych. Miałam więc okazję mała ślicznotę odwieżć do schroniska. Po drodze zjadła mi całego loda śmietankowego :-) W sobotę w Sasie jest akcja ze zwierzaczkami, to może kotka znowu spróbuje szczęścia. a ta czarna plamka to to maleństwo
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
kinga_kinga7 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Jestem pełna największego podziwu dla Paji za to co robi dla tego psa - ile pracy w niego włożyła.[/QUOTE] ja też Paju!:) podziwiam... -
[quote name='Syla']Jest promocja w Dzienniku Zachodnim.Jak się zgodzicie, to ja mu wykupię, w wydaniu codziennym.Będzie też w alegratce i naszemiasto - Gliwice.Potrzebuję kilku zdjęć, najlepiej na trawce i takie, gdzie widać, że jest malutki.Jeden tekst spory...wezmę z pierwszej i taki ok 140 znaków, łącznie ze spacjami, kropkami i przecinkami...sama napiszę.Jeszcze kontakt potrzebuję.Ten co na pierwszej?[/QUOTE] super Syla,jasne,że możesz:) jutro będę w schronisku,to zrobimy sesję;) tekst i kontakt z pierwszej..
-
Fuga już we wspaniałym DS-Wrocław (schronisko.BP)
kinga_kinga7 replied to Paja's topic in Już w nowym domu
jak dzisiaj Paju Fuga? -
[quote name='Jezabel']Psa ma - przygarnęli podobno ostatnio z autostrady jakiejś, ale jest rozmiarów miniaturowych i mieszka w domu. A buda czeka przed domem. Z tegp, co juz mi pisala chce suczke, a ze ma warunki moze byc sporych rozmiarów.Jeszcze dopytam o szczegóły jutro, wezmę od niej numer i ewentualnie dam którejś z was. Zobaczymy, co z tego wyniknie.[/QUOTE] to może Szarutka? idealna do pilnowania..:)
-
[quote name='Jezabel']Watek gdzie? Na dogo? Bo jest wydarzenie na facebooku i ja juz mam parę osób, które są z Wawy i chcą pomóc w zbiórce. Ja będę zapewne organizować transport, bo mam takie możliwości,więc jeśli macie chętnych to czemu nie. Mogę dodać na facebooku info,ze przyjmujemy dary ze stolicy. Jak myślicie? KInga_Kinga a Ty organizujesz zbiórkę u siebie w mieście?[/QUOTE] jasne! właśnie w trakcie przeglądów filmów od 15-21.08.br w Radzyniu Podl. odbyła się zbiórka darów dla naszego schroniska - mamy sporo pościeli, ręczników, kocy, 1 worek dużej karmy, puszki, makarony, kilka zabaweczek,poza tym zawiozę obróżki szt. 24, które podarował nam sklep zoologiczny. Już sobie zaklepałam następną imprezę kulturalną z takim celem. Serdecznie dziękuję wszystkim RAMOLOM
-
[quote name='obraczus87']Nie chcę zaśmiecać Waszego wątku, ale akurat w tym wypadku Azor ma dobrze. Jednak ile psów oddanych na łańcuch nie ma takich luksusów? Ja osobiście psa na łańcuch nie oddałam. Nie widzę powodu, aby dyskusję dalej prowadzić. Każdy z nas ma prawo mieć własne zdanie na ten temat. Gdybym znała sytuację Azora od początku, zapewne bym nie zadała pytania po obejrzeniu Jego zdjęć już koniec tematu;) mi się pomysł podoba:)