Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. [quote name='Dogo07']Na oko , eeh, to chyba za dużo 15 lat, nie zachowuje się jak zramolały staruszek ;). Ja by mu dała z 10 lat.[/QUOTE] też mi się wydaje,że ok 10 lat,jeszcze nie jednego młodziaka by powalił:evil_lol:
  2. w dniu dzisiejszym 30.08. przelałam na konto Morgana -czyli Jostel;) [B]150,-zł z bazarku,rzeczy przekazała Andżelika:) [/B]
  3. Śleputek ma ok 15lat -tak mi powiedział na oko kierownik..
  4. ja też mam jego fotki,ale [B][I]bardzo słabe[/I][/B]-już są lepsze te,które zrobiła Ania:) rzeczywiście wiercipięta straszna z niego;)
  5. [quote name='Jezabel']Pani z Warszawy, która zainteresowana była dużą suczką otrzymała ode mnie cztery propozycje: Kora, Szarutka, Sara i Pronto. Teraz tylko czekam i trzymam kciuki, zeby któraś z nich podbiła jej serce:-) ja też! chociaż bardzo bym chciała,żeby to była Szarutka;)
  6. [quote name='Bejotka']Może Lusia? Lusia albo Nutka? bardzo przyjacielska sunieczka:)
  7. a ja mam dwa zdjęcia Żabki:) może nie najlepszej jakości,ale..;) [IMG]http://i53.tinypic.com/i39jmg.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2iuyybr.jpg[/IMG]
  8. pitbullka -spokojniutka,bardzo łagodna sunia-jest troszkę pogryziona,ma strupki na uszkach,głowie i na szyi..ale wspaniała! i na dzisiaj koniec,bo już padam;)
  9. [quote name='Jezabel']A w schronie nowy szczeniaczek (podobno ma kilka dni), którego właściciele zapewne wraz z resztą rodzeństwa chcieli utopić. Mały jednak dzielnie walczył o życie i teraz w najlepsze pije mleko od jednej z karmiacych psin w schronie. Zaakceptowała go i maluch nie dość, że zyskał mamę to jeszcze rodzeństwo. A jest tak mały, że mieści się na dłoni. I ludzie takie maleństwa potopili...Brak słów. Rita i Aria zerkają tylko, czy przypadkiem nie mogłyby opuścić izolatki. Nie bardzo im się tam podoba chyba...:-) Ale ogólnie czują się ok. Aaaa byłabym zapomniała...Dodatkowo do schronu trafiła mała biało-czarna kotka, która błąkała się koło Lidla. Dziewczynki z wolontariatu stały i proponowały adopcję, ale niestety nie było chętnych. Miałam więc okazję mała ślicznotę odwieżć do schroniska. Po drodze zjadła mi całego loda śmietankowego :-) W sobotę w Sasie jest akcja ze zwierzaczkami, to może kotka znowu spróbuje szczęścia. a ta czarna plamka to to maleństwo
  10. ja dopiero wróciłam ze schroniska, zawiozłam rzeczy zebrane o których pisałam, mam jakieś zdjęcia ale chyba kiepskie
  11. [quote name='Jezabel']kinga_kinga mam transport przez Radom. Ale w niedziele. Moze byc?[/QUOTE] może zaraz coś ustalę i wtedy będę wiedziała czy możliwy byłby odbiór w niedzielę, ale wielkie dzięki:loveu:
  12. [QUOTE]Jestem pełna największego podziwu dla Paji za to co robi dla tego psa - ile pracy w niego włożyła.[/QUOTE] ja też Paju!:) podziwiam...
  13. [quote name='Jezabel']Ogłosić na facebooku?[/QUOTE] ogłoś,tak!
  14. a ja szukam transportu przez Radom,bo mielibyśmy do odebrania 5-6 worków po 15kg karmy Brit:) worki są uszkodzone
  15. [quote name='Syla']Jest promocja w Dzienniku Zachodnim.Jak się zgodzicie, to ja mu wykupię, w wydaniu codziennym.Będzie też w alegratce i naszemiasto - Gliwice.Potrzebuję kilku zdjęć, najlepiej na trawce i takie, gdzie widać, że jest malutki.Jeden tekst spory...wezmę z pierwszej i taki ok 140 znaków, łącznie ze spacjami, kropkami i przecinkami...sama napiszę.Jeszcze kontakt potrzebuję.Ten co na pierwszej?[/QUOTE] super Syla,jasne,że możesz:) jutro będę w schronisku,to zrobimy sesję;) tekst i kontakt z pierwszej..
  16. [quote name='obraczus87']Zapisuję :) Kinga jakbys miała te nowe fotki, a ja bym nie zauważyła - to daj mi znac. To wtedy zrobię śleputkowi nowe ogłoszenia z nowymi fotami. :)[/QUOTE] nie ma sprawy;)
  17. [quote name='Dogo07']A może byś zrobiła mu jakieś zdjęcia na trawce tak z bliska, coś jak to zdjecie: [url]http://img834.imageshack.us/img834/235/chiczykdue.jpg[/url]. Byłoby do ogłoszeń bo teraz dawać fotki ze śniegiem to jakoś tak dziwnie :).[/QUOTE] ok,spróbuję:)
  18. [quote name='Dogo07']No właśnie maleńki, dlaczego nikt Cię nie chce :(.[/QUOTE] jeszcze chyba nikt się nie poznał,na tym wspaniałym,wesolutkim psiaczku..:) szkoda! niedługo będę w schronisku,to odwiedzę Ślepaczka i może wybieszemy się na spacerek..:)
  19. [quote name='Jezabel']Psa ma - przygarnęli podobno ostatnio z autostrady jakiejś, ale jest rozmiarów miniaturowych i mieszka w domu. A buda czeka przed domem. Z tegp, co juz mi pisala chce suczke, a ze ma warunki moze byc sporych rozmiarów.Jeszcze dopytam o szczegóły jutro, wezmę od niej numer i ewentualnie dam którejś z was. Zobaczymy, co z tego wyniknie.[/QUOTE] to może Szarutka? idealna do pilnowania..:)
  20. [quote name='Jezabel']Samemu zawsze trudniej,a razem zawsze więcej można zdziałać :-)[/QUOTE] pewnie:loveu:
  21. [quote name='Jezabel']Watek gdzie? Na dogo? Bo jest wydarzenie na facebooku i ja juz mam parę osób, które są z Wawy i chcą pomóc w zbiórce. Ja będę zapewne organizować transport, bo mam takie możliwości,więc jeśli macie chętnych to czemu nie. Mogę dodać na facebooku info,ze przyjmujemy dary ze stolicy. Jak myślicie? KInga_Kinga a Ty organizujesz zbiórkę u siebie w mieście?[/QUOTE] jasne! właśnie w trakcie przeglądów filmów od 15-21.08.br w Radzyniu Podl. odbyła się zbiórka darów dla naszego schroniska - mamy sporo pościeli, ręczników, kocy, 1 worek dużej karmy, puszki, makarony, kilka zabaweczek,poza tym zawiozę obróżki szt. 24, które podarował nam sklep zoologiczny. Już sobie zaklepałam następną imprezę kulturalną z takim celem. Serdecznie dziękuję wszystkim RAMOLOM
  22. [quote name='obraczus87']Nie chcę zaśmiecać Waszego wątku, ale akurat w tym wypadku Azor ma dobrze. Jednak ile psów oddanych na łańcuch nie ma takich luksusów? Ja osobiście psa na łańcuch nie oddałam. Nie widzę powodu, aby dyskusję dalej prowadzić. Każdy z nas ma prawo mieć własne zdanie na ten temat. Gdybym znała sytuację Azora od początku, zapewne bym nie zadała pytania po obejrzeniu Jego zdjęć już koniec tematu;) mi się pomysł podoba:)
×
×
  • Create New...