-
Posts
8182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga_kinga7
-
[quote name='lunarmermaid']Mam nadzieję,że już za niedługo...Kombinuję kasę (Jostel wiesz na co - już zarejestrowane :) )... Mam nadzieję,że gdzieś za 2 miesiące ruszę...[/QUOTE] ja też wiem na co! a tymczasem trochę zdjęć z[B] nowego[/B] [B]domu[/B]-Fifi:) [IMG]http://i55.tinypic.com/23w5x01.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/qy7mhd.jpg[/IMG]
-
[quote name='Vlk']ja mam propozycję, żeby w nawiasie dopisać Pysio bo potem ludzie nie znajdą łatwo wątku w subskrypcjach - sama zgubiłam sporo wątków po tym, jak pies dostał nowe imię i ciężko było potem odnaleźć. Zwłaszcza jak wyszukiwanie padło albo sporo psów miało podobne imię.[/QUOTE] już dopisuję:)
-
[QUOTE] Bo ze schroniska odszedł też Baster - jedna z moich schroniskch miłości. Odszedł za Tęczowy Most. Tak strasznie chciałam, żeby te ostatnie lata swojego życia spędził w ciepłym domu, przy człowieku. Bo ludzi kochał bardzo i zawsze bardzo prosił, żeby choć na chwilkę do niego podejść. Nie doczekał się. Żegnaj kochany, łagodny, delikatny piesku... [CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_fWRdp18L2oY/TJpRZ_l08nI/AAAAAAAAAvM/4rH8-Q3XzzY/IMG_9278_resize.jpg[/IMG][/CENTER] [/QUOTE] :( żegnaj Basterku [*] a co się stało?
-
Irys pojechał do własnego domu,a Jeżyk jest królem u siebie:)
kinga_kinga7 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
super,że Jeżyk ma taki cudowny! dt:):) Bardzo się ciesze.. -
Fuga już we wspaniałym DS-Wrocław (schronisko.BP)
kinga_kinga7 replied to Paja's topic in Już w nowym domu
śliczne zdjęcia:) -
Fuga już we wspaniałym DS-Wrocław (schronisko.BP)
kinga_kinga7 replied to Paja's topic in Już w nowym domu
cieszę się,że Fuga już z tobą Paju:) -
[quote name='pola53']Kinga, może ja nie umiem czytać ze zrozumieniem, ale AniaGucio zadała bardzo konkretne pytanie odnośnie kasy Pysia i schroniska i nie uzyskała na nie odpowiedzi. Chciałybyśmy zrobić dla niego bazarek, ale chcemy mieć pewność, że pieniążki powędrują dla niego i tylko dla niego! Bardzo proszę o odpowiedź.[/QUOTE] bardzo mi przykro, że nie umiem precyzyjnie udzielić informacji , ale tak mnie poproszono jako założycielkę wątku ( schronisko miało uzgadniać szczegóły z dt) ja ich nie znam.Odnośnie funduszy z bazarku, to skoro Jostel awaryjnie udostępniła swoje konto na Pysia to może zechce dalej pociągnąć finanse jego.Ja od pewnego czasu też nie mam dostępu do internetu i do września tak będzie, chyba, że jestem u siostry lub kuzynki - więc będę z doskoku.W sytuacji podbramkowej jeśli nie będzie komu to oczywiście udostępnię swoje.
-
w poniedziałek była w schronisku Pani zainteresowała przygarnięciem jakiejś bidy,dzwoniła do mnie parę razy,miałam jechać z nią,ale nie dałam rady..szansę dostał schroniskowy Colin:):) Teraz nazywa się Azor,jest już weselszy i odważniejszy,Pani jest z niego bardzo zadowolona! podaje już łapkę:) W schronisku był już weteranem..fajnie,że jeszcze go ktoś wypatrzył:) nie umiem wstawić zdjęcia,ale niedługo dostanę nowe:)
-
[quote name='bric-a-brac']Mam ludzkie leki na zbyciu: [B]spasmolina [/B]i [B]cholamid[/B]. W razie gdyby komuś się przydały, proszę o PW. [zarezerwowane dla kinga_kinga7][/QUOTE] jednak rezygnuje,takie raczej się nam nie przydadzą,więc odstąpie;)
-
[quote name='bakusiowa']To ile Pysio kosztuje miesięcznie? Dt- 300 zł. A reszta? To znaczy dojazdy do Warszawy na zmianę opatrunków, wizyty po operacji i jakieś inne dodatkowe sprawy? Czytałam gdzieś na wątku, żę DT prosił żeby na opatrunki chodzić gdzieś bliżej a nie jeździć przez pół Warszawy w godzinach szczytu. To zmniejszyło by koszty.[/QUOTE] tak, to prawda! ale co ja mogę, dr Trębacz to wet. Pysia od początku i myślę, że dlatego trzeba go wozić do Warszawy.Wielkie dzięki dt, że traci cały dzień żeby tam dotrzeć:) wiem, że jest to uciążliwe i kosztowne, może to się zmieni z czasem
-
[quote name='AniaGucio']Kobity, a dlaczego Pysiowe pieniądze idą na schronisko?? Czy Pysio ma zrobione allegro?? Jeżeli nie, to może by mi ktoś podesłał treść ogłoszenia i wszelkie info potrzebne do wystawienia allegro?! Może znajdę chwilkę w weekend. Szkoda psa - im będzie starszy tym gorzej z adopcją :(, trzeba działać!![/QUOTE] już odpowiadam, dostałam telefon od osoby odpowiedzialnej za Pysiulka i prosiła, żebym podała nr konta ( jest na pierwszej stronie i tekst do ogłoszeń), ponadto dowiedziałam się, że Pysio [B]będzie miał jeszcze jedną operację [/B]( jak przestanie rosnąć ), więc jego potrzeby są ogromne m.in. [B]dojazdy na wizyty kontrolne, każda wizyta płatna ,opatrunki, DT [/B]- 300,-zł. miesięcznie, Boziu!!! tyle tego się nazbierało!!! Jostel ma rację ,to jest psiak z naszego schronu! i nie możemy dopuścić do powrotu psiny , bez względu na wszystko, tylu osobom los Pysia nie jest obojętny i każda pomoc się przyda i bardzo, bardzo o nią proszę w imieniu maluszka. Na początku też zakładając wątek biłam się z myślami, czy uzbieramy na operację i udało się! dzięki WAM wszystkim, myślę, że nie zostawimy go w potrzebie teraz. Wszystkich obecnych na tym wątku proszę o podnoszenie, robienie ogłoszeń i ....... wszystko co wesprzeć go może.