Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. [quote name='obraczus87']Ja nie napisałam, że jest źle traktowany, jednak dziękuję za wyjaśnienie sytuacji Azorka :) Ja po prostu nie lubię jak pies jest na łańcuchu. To jest moje prywatne zdanie. I nie wszyscy musza się z nim zgadzać :) ja też nie lubię jak psiak jest na łańcuchu,ale na pewno ma lepiej niż taki schroniskowy,przynajmniej ma stały kontakt z człowiekiem i nawet jak pobiega od czasu do czasu-to jest szczęśliwy! u nas niektóre psiaki są dzikie-tak jak moja Lusia,bała się człowieka,właśnie przez coś takiego,że "ja psa na łańcuch nie oddam" ja uważam,że każdy dom,nawet taki,powinien dostać szansę,bo nie zawsze jest zły..
  2. z tego co pamiętam,to allegra nie miał..chciałby mu ktoś zrobić??
  3. wstawiam zdjęcia Kolinka -obecnie Azorka z nowego domku:) [IMG]http://i53.tinypic.com/120qky0.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/i5q4gx.jpg[/IMG]
  4. na konto stowarzyszenia wpłynęła kolejna wpłata na Morganka:) Z rachunku: 17....................................... IRENA JANKOWSKA Na rachunek: 79..................................... Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt AZYL w Białej Podlaskiej Szczegóły operacji: Kwota: 20,00 PLN Tytuł: dla PYSIA Data nadania: 2011-08-22 Data waluty: 2011-08-22 Data księgowania: 2011-08-22 Nr ref.: A0012000263 Rodzaj: przelew wejściowy
  5. [quote name='Jezabel']Kto sie orientuje od której do której schronisko jest czynne formalnie? i potrzebuje jeszcze numeru konta schronu. Poda mi jakas dobra duszyczka?:-)[/QUOTE] zaraz wyślę Ci na pw:)
  6. [quote name='wolontariusz schr. AZYL']Ja własnie też wychodze na spacery z Mufinem:) I jakoś daje radę:)[/QUOTE] Mufin to rewelacyjny psiak! rzeczywiście bardzo żywiołowy i silny,ale uwielbiam go:):)
  7. [quote name='agata220207']jestem szczęśliwa właścicielką Zorki. I już przyznaję,że jest kanapowcem pierwszej klasy:) dziękuję wszystkim naprawdę Kochanym Kobietkom za nią[/QUOTE] witamy Cię i my bardzo dziękujemy za wspaniały domek dla Zorci:loveu::loveu:
  8. [quote name='jostel5']....Obie Budinki...:) Te,które były w kojcu z mamą...Takie już podrostki...:)[/QUOTE] nic mi to nie mówi..ale bardzo się ciesze:):)
  9. [quote name='Jezabel']Zorka(albo jak kto woli Muszka), Szajla i dwa szczeniory wyjechały ze schroniska w dniu dzisiejszym:-)[/QUOTE] :loveu::loveu:a jakie szczeniory?
  10. ja zaglądam do Fugi,ale czasami nic nie pisze..śliczne i takie kochane psiasko -musi znaleźć super domek:loveu::loveu:
  11. tak myślałam,że pomyliłam..[B]Mosirka będzie dopiero wysterylizowana we wtorek[/B],byłam przekonana,że to ona była,ale pomyliłam z moją inną schroniskową faworytką:) po sterylce posiedzi jeszcze tydzień,żeby wszystko się zagoiło i...[B]Mosirka wreszcie doczekała się domku:):)[/B]
  12. [quote name='Jezabel']Tak :-) We wtorek bodajże ma byc sterylizacja, potem tydzień, żeby doszła do siebie i sie wszystko pogoiło, i możemy jechać :-) Jej domek już na nią czeka.[/QUOTE] bardzo się ciesze!!!!!! Mosirka zasługuje na dobry domek:)
  13. [B]Potwierdzenie wykonania operacji[/B] -przelewy na konto lecznicy Pysia Z rachunku: 79 8025 0007 0015 8307 2000 0010 BS./BIAŁA PODLASKA STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ ZWIERZĄT AZYL BIAŁA PODLASKA ul.OLSZOWA 4 21-500 BIAŁA PODLASKA Na rachunek: 77 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx BRE WBE/Łódź USŁUGI WETERYNARYJNE EWA TRĘBACZ UL. GOŚCINIEC 166 LOK. 1 05-077 WARSZAWA Szczegóły operacji: Kwota: 261,00 PLN Tytuł: FV 41/2011, 47/2011, 46/2011 Data nadania: 2011-07-19 Data waluty: 2011-07-18 Data księgowania: 2011-07-19 Nr ref.: A0099000256 Rodzaj: przelew wyjściowy Z rachunku: 79 8025 0007 0015 8307 2000 0010 BS./BIAŁA PODLASKA STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ ZWIERZĄT AZYL BIAŁA PODLASKA ul.OLSZOWA 4 21-500 BIAŁA PODLASKA Na rachunek: 77 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx BRE WBE/Łódź USŁUGI WETERYNARYJNE EWA TRĘBACZ UL. GOŚCINIEC 166 LOK. 1 05-077 WARSZAWA Szczegóły operacji: Kwota: 1 200,00 PLN Tytuł: FV 45/2011 z 07.07.2011 Data nadania: 2011-07-22 Data waluty: 2011-07-22 Data księgowania: 2011-07-22 Nr ref.: A0099000421 Rodzaj: przelew wyjściowy Z rachunku: 79 8025 0007 0015 8307 2000 0010 BS./BIAŁA PODLASKA STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ ZWIERZĄT AZYL BIAŁA PODLASKA ul.OLSZOWA 4 21-500 BIAŁA PODLASKA Na rachunek: 77 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx BRE WBE/Łódź USŁUGI WETERYNARYJNE EWA TRĘBACZ UL. GOŚCINIEC 166 LOK. 1 05-077 WARSZAWA Szczegóły operacji: Kwota: 90,00 PLN Tytuł: FV 16/2011 Z 28.03.2011 Data nadania: 2011-04-06 Data waluty: 2011-04-06 Data księgowania: 2011-04-06 Nr ref.: A0099000762 Rodzaj: przelew wyjściowy [B]przelewy od osób,które wpłacały pieniążki na Pysia na konto stowarzyszenia [/B]Z rachunku: 91 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ANETA EWA KIELAK Na rachunek: 79 8025 0007 0015 8307 2000 0010 BS./BIAŁA PODLASKA SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT AZYL Szczegóły operacji: Kwota: 30,00 PLN Tytuł: NA OPERACJĘ PYSIA Data nadania: 2011-03-16 Data waluty: 2011-03-17 Data księgowania: 2011-03-17 Nr ref.: A0012000039 Rodzaj: przelew wejściowy Z rachunku: 63 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx BZWBK 1 O./Kraków KATARZYNA TOMASZEWICZ Na rachunek: 79 8025 0007 0015 8307 2000 0010 BS./BIAŁA PODLASKA Schronisko dla zwierząt AZYL. ul Ol szowa 4. 21-500 Biała Podlaska Szczegóły operacji: Kwota: 15,00 PLN Tytuł: na operację Pysia Data nadania: 2011-03-17 Data waluty: 2011-03-18 Data księgowania: 2011-03-18 Nr ref.: A0012000010 Rodzaj: przelew wejściowy Z rachunku: 95 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Joanna Siwak Na rachunek: 79 8025 0007 0015 8307 2000 0010 BS./BIAŁA PODLASKA Schronisko dla zwierząt Azyl Szczegóły operacji: Kwota: 15,00 PLN Tytuł: na operację Pysia Data nadania: 2011-03-17 Data waluty: 2011-03-18 Data księgowania: 2011-03-18 Nr ref.: A0012000011 Rodzaj: przelew wejściowy Z rachunku: 09 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx MAŁGORZATA EWA PRZESMYCKA Na rachunek: 79 8025 0007 0015 8307 2000 0010 BS./BIAŁA PODLASKA SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT AZYL Szczegóły operacji: Kwota: 10,00 PLN Tytuł: ' NA OPERACJĘ PYSIA ' Data nadania: 2011-03-17 Data waluty: 2011-03-18 Data księgowania: 2011-03-18 Nr ref.: A0012000257 Rodzaj: przelew wejściowy [B]i moje pieniądze,które przelałam na operację Pysia [/B]Z rachunku: 52 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Paulina Zarębska Na rachunek: 79 8025 0007 0015 8307 2000 0010 BS./BIAŁA PODLASKA prezes stowrzyszenia Azyl 21-500 Biała Podlaska ul Olszowa 4 Szczegóły operacji: Kwota: 850,00 PLN Tytuł: operacja PYSIA Data nadania: 2011-07-08 Data waluty: 2011-07-11 Data księgowania: 2011-07-11 Nr ref.: A0012000181 Rodzaj: przelew wejściowy[B] i ta zguba;) z bazarku,przelana z konta mojej mamy[/B] Z rachunku: 08 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx DANUTA ZARĘBSKA Na rachunek: 79 8025 0007 0015 8307 2000 0010 BS./BIAŁA PODLASKA Schronisko dla zwierząt AZYL Olszowa 4 Biała Podlaska 21-500 Szczegóły operacji: Kwota: 170,75 PLN Tytuł: darowizna z bazarku dla Pysia Schro nisko dla zwierząt AZYL Data nadania: 2011-07-08 Data waluty: 2011-07-11 Data księgowania: 2011-07-11 Nr ref.: A0012000751 Rodzaj: przelew wejściowy
  14. rewelacyjne wiadomości!!:) czyli Mosirka -można tak powiedzieć,że ma już domek?
  15. [quote name='Kocurek']Bardzo prosimy zalozycielke watku aby z pierwszej strony usunac poprzednie konto-tj.Azylu w sytuacji kiedy obecnie skarbnikiem jest Jostel5. Jedna z cioteczek przybyla na bazarek ,nic nie kupila ale wyslala 20 zl dla Morgana wlasnie na konto azylowe i teraz nie wiemy czy te pieniadze pojda na malucha.... i co wtedy powiemy cioteczce Pipi?.....[/QUOTE] dostałam od p.prezes wyciągi kto i kiedy i ile wpłacał na Pysia..ale może faktycznie,jak Jostel udostępniała swoje konto,to już kasuje..
  16. [quote name='Rodzice Maciusia :)']super! ma ogłoszenia?[/QUOTE] nie..ale allegro będzie miała,bannerek też!
  17. Mosirka jest wysterylizowana,dzięki dziewczyny za odwiedzinki..:) tak myślałam,że pomyliłam..[B]Mosirka będzie dopiero wysterylizowana we wtorek[/B],byłam przekonana,że to ona była,ale pomyliłam z moją inną schroniskową faworytką:) po sterylce posiedzi jeszcze tydzień,żeby wszystko się zagoiło i...[B]Mosirka wreszcie doczekała się domku:):)[/B]
  18. [quote name='Jezabel']Jest przepiękna.Taka trochę amstaffikowata, pewnie dlatego ludzie się jej boją. Prześlesz mi jej zdjęcia na maila?utworze wątek na facebooku i gdzie się da :-) W styczniu lub lutym byłam w schronisku w poszukiwaniu psa znajomych i albo mam jakieś zwidy albo właśnie ją zapamiętałam. Była w klatce blisko wejścia do biura. Patrzyła na mnie pięknymi oczami pełnymi nadziei. Pogłaskałam ja, co doprowadziło moją koleżankę,która ze mną była prawie do histerii. ,,Ugryzie Cie, to niebezpieczny pies" - krzyczała, tak jakby znała ja co najmniej pół życia. Ludzie to niezrozumiałe stworzenia. Ciekawe, czy to właśnie Mosirka była...:-)[/QUOTE] Witamy na wątku Mosirki:) teraz Mosirka jest w boksie,jak się wchodzi do schroniska,to po prawej stronie..zdjęcia Ci prześlę:)
  19. Mosirka to przemiła,bardzo przyjacielsko nastawiona do ludzi i zwierząt sunia,która trafiła do schroniska 22.12.2010r, od tego czasu czeka na dobry i odpowiedzialny domek,lgnie do człowieka i szuka z nim kontaktu,ludzie boją się ją adoptować,chociaż bardzo im się podoba;) nie bój się! Mosirka ma wspaniały charakter i przyjazne usposobienie jak na psa w typie tej rasy, jeśli jesteś zainteresowany/a adopcją Mosirki skontaktuj się z [B] kierownikiem schroniska-504177547 lub wolontariuszką-609118027[/B] [IMG]http://i53.tinypic.com/swbrjr.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2uh4fx1.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2gvjyx5.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/118gb4z.jpg[/IMG]
  20. [quote name='obraczus87']Zapisuję :) Ogłoszenia dla Chińczyka: 1. [URL]http://tablica.pl/oferta/czy-odejde-w-schronisku-daj-mi-dom-IDgDvt.html[/URL] 2. [URL]http://biala-podlaska.lento.pl/czy-odejde-w-schronisku--__-adoptuj-mnie--,139576.html[/URL] 3. [URL]http://lublin.cwirek.pl/?act=advann&id=130218[/URL] 4. [URL]http://bialapodlaska.olx.pl/item_page.php?Id=240553680&ts=1313739400[/URL] 5. [URL]http://bialapodlaska.olx.pl/czy-odejde-w-schronisku-czy-zaznam-milosci-iid-240553680[/URL] 6. [URL]http://biala-podlaska.swistek.pl/czy-odejde-w-schronisku-chce-byc-kochany-_108881.html[/URL] 7. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=26801&n=Czy-zaznam-milosci--Pokochasz-mnie[/URL]- 8. [URL="http://www.ojej.pl"]www.ojej.pl[/URL] 9. [URL]http://www.pineska.pl/?id=96338[/URL] 10. [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/26911/czy-odejde-w-schronisku_-chce-byc-kochany_/[/URL] 11. [URL]http://lubelskie.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Czy-odejde-w-schronisku-bez-milosci-prosze-adoptuj-mnie-W0QQAdIdZ306986329[/URL] 12. [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Chinczyk-bez-milosci-umre,46299[/URL][/QUOTE] Obraczus87:Rose:
  21. [quote name='Jezabel']Czekam na innych chętnych :-)[/QUOTE] na pewno ktoś się znajdzie;)
  22. [quote name='Kocurek']Ciekawe jak sie miewa Lusia-Luka:?Jak sobie radzi....[/QUOTE] podobno świetnie! oby każdy psiak miał taki domek jak Luka-jakoś bardziej pasuje mi do niej Lusia;)
  23. [quote name='Jezabel']Witam! Ktoś moze dzisiaj wybiera się do schroniska? I miałby chęć poznać mnie z całym kramikiem?:-)[/QUOTE] ja bardzo miałabym ochotę,ale nie mogę...:(
×
×
  • Create New...