Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. tak! wstawiam zdjęcie,które dostałam od kierownika Marka -sunia śliczna:)
  2. dostałam dzisiaj tel od p.kierownika z prośbą o założenie wątku i wsparcie dla suni,która ma domek,ale Państwo potrzebują pomocy finansowej..:) Mają 4 dzieci i tylko jedno z rodziców pracuje,ale bardzo ją kochają i nie chcą jej oddać:) ma złamaną miednicę -potrącił ją autobus,leczenie też bardzo kosztowne i kierownik powiedział,że będą ją leczyć na koszt schroniska,ale u nas kiepsko z tym,dlatego jeśli ktoś chciałby wesprzeć,to prosimy nawet o niewielkie wpłaty na konto schroniska wieczorem wstawię zdjęcie,bo czekam..
  3. wstawiam zdjęcia Chińczyka i podnoszę:)bo cioteczki coś go zaniedbały;) [IMG]http://i53.tinypic.com/vyux3t.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2emfkld.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/3506nnb.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2nj69i.jpg[/IMG]
  4. z ogłoszeniami Alvara na razie się wstrzymujemy..Jostel napiszę więcej,nie ma teraz dostępu
  5. nikt nie zagląda do nas??? Lusia pozdrawia wszystkie cioteczki:) [IMG]http://i54.tinypic.com/bgtmav.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2uztac0.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/dm8r53.jpg[/IMG]
  6. jaki słodki czekoladowy maluch:loveu::loveu: piękny! i taki podobny do Kluseczki..
  7. :( trzymamy kciuki za Kolę:( a ja dostałam nowe zdjęcie Fifi,jest szalona i podobno z ADHD:):) [IMG]http://i51.tinypic.com/2vcepu0.jpg[/IMG]
  8. na reszcie mogłam wejść na dogo..! Koszty związane ze szczepieniami Pysia pokryje moja mama:) [B]Kocurku [/B]zaraz wyślę na pw nr konta -Dziękujemy:)
  9. ale śliczne fotki:loveu::loveu: dziękujemy za relację z nowego domku -cudna dziewczynka:multi:
  10. zapraszam na wątek Śleputka..http://www.dogomania.pl/threads/207118-Bia%C5%82a-Podlaska-niewidomy-%C5%9Bleputek-w-schronisku-czeka-9-lat-(daj-mu-szans%C4%99! może jemu też się poszczęści:)
  11. co do kliniki w Lublinie na razie się wstrzymamy,bo -być może Pysio będzie miał tymczas;) więc byłoby na miejscu,a po drugie,w Warszawie w lecznicy "wesoły piesek" dr Trębacz zna już Pysia,jego historię,tu miał robione prześwietlenie więc raczej zostaniemy tu..:)
  12. [quote name='jostel5']Jutro będę miała wiadomość od młodej Pańci naszej schroniskowej Belli...Być może,a prawdopodobieństwo jest duże,Pysio będzie miał tymczas w Warszawie oraz fachową opiekę weterynaryjną przed- i po operacji.[/QUOTE] o kurcze..też trzymam kciuki:klacz::klacz:
  13. [quote name='ladySwallow']Znalazłam już, dzięki. No to skoro są pieniądze, to moze warto choć zadzwonić po konsultację?[/QUOTE] a jaka to klinika?
  14. [quote name='ladySwallow']Dziewczyny, czy jest zebrana jakaś kwota na Pysia? Parę stron wczesniej pisała Energy o bardzo dobrym chirurgu ortopedzie z Lublina, z klinik UP - tam jest od kilku miesięcy sunia z Zamościa, mieszka w klinice do końca rehabilitacji - może warto zebrać się, porobić allegra cegiełkowe, pogadać z doktorem i jakoś tak to załatwić, żeby Pysio przeszedł operację w Lublinie i do zakończenia leczenia mieszkał w klinice, a w między czasie szukać mu domu stałego? Doktor bardzo idzie na rękę, jeśli chodzi o cenę zabiegów i opieki dla psów bezdomnych, może warto?[/QUOTE] rozliczenie Pysia jest na pierwszej stronie w poście 7
  15. [quote name='.blueberry.']jestem :) mogę coś jednorazowo puścić ale po 31 (wypłata):evil_lol:[/QUOTE] dziękuje za odwiedzinki na wątku i za pomoc:)
  16. rozmawiałam z wolontariuszką i w sobotę Pysio wraca do Białej Podlaskiej [B]niestety wraca do schroniska:([/B]-chyba,że znajdziemy do tego czasu dom,chociaż wątpie..[B]operacja odbędzie się i nadal bardzo potrzebujemy pieniążków[/B],nawet każdy grosik przyda się Pysiowi
  17. [quote name='Agnieszka_K']Pysio na "okładce" szczeniakowego allegro;) mam nadzieję, że mu się poszczęści! [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1634476315#gallery[/URL][/QUOTE] dzięki,jest śliczne:) może ktoś zadzwoni i pokocha naszego Pysia:) podaj może jeszcze tel do mnie(na pierwszej stronie),bo do Marleny czasami nie można się dodzwonić;)
  18. [quote name='cavani']A jak mu się mordka cudnie śmieje! Fajnie by było, żeby Chińczyk też się kiedyś do kogoś tak śmiał z wysokości własnej kanapy...[/QUOTE] no..fajnie by było;) ale może jeszcze nic straconego? czekam cierpliwie na telefony!
  19. [quote name='Syla'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Super to ujęłaś.Tak właśnie jest.Oprócz umaszczenia Wasz śleputek ma wiele wspólnego z moim.Niebywałe podobieństwo.Zresztą same spójrzcie....to jedno uszko klapnięte…sama rozkosz i też parówa.[/SIZE][/FONT] [IMG]http://images47.fotosik.pl/769/e3218ae1779e85a5med.jpg[/IMG][/QUOTE] rzeczywiście jest podobny:):)
  20. [quote name='jostel5']Przy poszukiwaniu Pysiowego domku działa też efektywnie Eufrazyna.Dzisiaj z Nią rozmawiałam,trzymajcie kciuki![/QUOTE] wiem,wiem Jostel,bo sama ją o to prosiłam:)
  21. [quote name='Bejotka']Tak, tyle, że strona nie działa :( Która jest Tola, a która Kola? :[/QUOTE] też nie mogę w ogóle wejść na stronę..
  22. sofa Sary rzeczywiście wypasiona!!!! Cudnie na niej wygląda,poszczęściło się psinie:loveu::loveu::loveu:
  23. [QUOTE]A swoją drogą jestem ciekawa,czy jest gdzieś dom,który przyjąłby tak chorego psa na zawsze i nie porzucił,gdy stan suni będzie wymagał wzmożonego wysiłku,by jej pomóc...Chyba niewielu jest takich ludzi jak Ty....![/QUOTE] no ciekawe? nasz Pysio,który czeka na operację łapki wada jest wrodzona,miło zapewnienia opiekunki,że pomożemy w sfinansowaniu zabiegu zdecydowała,że nie może zatrzymać go..szukamy Pysiowi już drugiego domku:(
×
×
  • Create New...