Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. [quote name='Marlena:)']Zmiana planów i Ahmed pojechał do domu już dzisiaj ;) Nowa Pańcia bardzo fajna, zmieni mu imię :P[/QUOTE] to powodzenia Ahmedzie w nowym,własnym domku:):)
  2. [quote name='cavani']Nie wiem, gdzie go wypatrzyli - czy na stronie schroniska, czy w ogłoszeniach. Jak wypatrzyli, to ktoś z rodziny specjalnie przyjechał do bialskiego schroniska, żeby poznać go osobiście i porozmawiać na jego temat. Adopcja Bursztyna jest - według kierownika - bardzo świadoma i przemyślana.[/QUOTE] do mnie dzwonił ktoś w jego sprawie..może to ten sam domek:)
  3. ale on jest uroczy:buzi::buzi: cudny chłopak a nowa "pańcia" jutro podejmie ostateczną decyzję??
  4. Paju! pomalutku, trochę zwolnij tempo, pomyśl, że idą święta.A tak poważnie - droga Paju życzę Ci i Twoim pupilom zdrowych, radosnych Świąt Wielkanocnych , obyś zawsze miała z górki, zdrowia dużo.....!!! wszystkim odwiedzającym ten wątek życzę również zdrowych i wesołych świąt:drinka::loveu:
  5. [quote name='AniaGucio']Dzisiaj wieczorem wystawię dla małego terrorysty ;) bazarek - będę bardzo wdzięczna za podrzucanie :)[/QUOTE] ooo,dziękujemy bardzo:multi::multi:
  6. [quote name='Marlena:)']Po świętach maluch zamieszka w Bemowie na Jelonkach - w domu z ogrodem. Trzymajcie kciuki![/QUOTE] :multi: trzymam mocno kciuki,żeby już ten okazał się stałym:multi:
  7. [quote name='AniaGucio']Gipsu też niedługo nie będzie :shake: :diabloti:[/QUOTE] noooooo:diabloti::diabloti:
  8. [quote name='Marlena:)']Młody jakimś cudem zjadł dżojstik do Play Station 2 mojego współlokatora..[/QUOTE] on da rade chyba wszystkiemu:crazyeye::evil_lol:
  9. [quote name='Marlena:)']Kinguś, przepraszam, że nie odebrałam. Mam nadzieję, że koszty zabiegu będą w miarę normalne..[/QUOTE] ok..a jak dzisiaj Pysio?
  10. Szarutka nie toleruje kotów -zamordowała już drugiego:(
  11. dzisiaj dopiero wróciłam, a tu wspaniałe seanse i oczywiście w roli głównej maluszek, bojowy i przebojowy! Marlenko, on jest wodzirejem u Ciebie:evil_lol::evil_lol:fajnie ogląda się takie scenki:loveu::loveu:
  12. może trzeba czasu, aby ktoś go wypatrzył, przetrwał mroźną zimę, jest bardzo przyjacielski myślę, że ktoś to doceni
  13. [quote name='nukujek']Dziś dzień pełen wrażeń, Rudzik pojechał do nowego domku:))))):multi::multi::multi: Wcześniej byliśmy jescze u weterynarza na szczeieniu p-ko wściekliźnie i wzięliśmy tabletki do powtórzenia odrobaczenia. Zważyłam Rudzika i ważył jakieś 31 kg (tak mniej więcej, bo kręcił się na wadze). Czyli wychodzi na to, że przytył 3 kg! Teraz trzymamy kciuki, żeby wszystko dobrze się ułożyło w relacjach z Rikim. W chwili obecnej na koncie Rudzika jest 434 zł i 50 gr. :)))) Te pieniądze są na: nową budę, weterynarza (kastrację, szczepienia, zobaczymy jeszcze co tam z jego oczkami, mam też wrażenie, że Rudzik lekko niedosłyszy - też to zbadamy). Na bank uda mi się jeszcze zebrać coś od znajomych. Dostał ode mnie na nową drogę dużą miskę i nową smycz:) Od anett96 ma na początek 10 kg karmy Royala:multi: Jak tylko zrobię fotki w nowym domku, to wrzucę ję tu, żebyście mogli obejrzeć:) Ukazał się artykuł o Rudym, ale nie ma go jeszcze w necie. Jak się pojawi, to podeślę linka.[/QUOTE] wspaniałe wieści:bigcool::bigcool::bigcool:
  14. [quote name='agusiazet']Lilka pewnie z rozmachu dała kontakt na mnie, poproszę ją, aby zmieniła![/QUOTE] dzięki! Ale jak na razie [B]żadnego telefonu:([/B]
  15. [quote name='Marlena:)']Ee, to musicie się uzbroić w cierpliwość, bo gips był za cienki (żeby maluchowi nie ciążył) i pękł po pierwszej zabawie. Dzisiaj podejdziemy na zmianę do najbliższej lecznicy i wtedy obfocimy ;)[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol: to czekamy cierpliwie..
  16. dzisiaj tj. 14.04.br. zrobiłam przelew Elmirce na kwotę 300,- zł chciałabym jednak zrezygnować z prowadzenia finansów Fifiego,kto chętny??
  17. bardzo dziękujemy za chęć pomocy! Marlenko, wstaw jakieś zdjęcia usztywnionego maluszka:evil_lol: bardzo proszę, tylko spróbuj ująć łapkę i jego śmieszne spojrzenie:loveu::crazyeye:Jak on się spisuje z gipsem.:shake:
  18. [quote name='AniaGucio']Kobity, a kiedy planujecie pierwszą operację??[/QUOTE] planowana jest na początku maja..
  19. [quote name='Agnieszka_K']pysiulko w gipsie?:) czekamu na zdjęcia kochanego małego terrorysty unieruchomionego;)[/QUOTE] taaaaak! czekamy:)
  20. ale piękny i radosny jest nasz MAILUŚ
  21. tak,był taki kochany i zawsze uśmiechnięty...szkoda,że już go z nami nie ma:(:(:( bardzo Deściu tęsknimy za Tobą[**]
×
×
  • Create New...