Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. [quote name='jostel5']Fifulec pewnie dobrze.Elmirka ma pewne "naukowe" zobowiązania,dzierga pracę :) i zapewne na nic nie ma czasu...Czekajmy cierpliwie, a będzie nam wynagrodzone...:)[/QUOTE] naukowe prace-s kąd ja to znam? Niedługo ja zacznę:(
  2. to Elmirko kiedy wpaść na zdjęcia:evil_lol::multi:
  3. [quote name='Paja']dziewczyny dzwoniła do mnie Pani własnie z Helu chce adoptowac Maila.Tylko obawia sie jego długiej podrózy Wrocław-Hel jest w stanie wziasc go odrazu od reki.Ja Pani za duzo nie mogłam o nim powiedziec tz powiedziałam tyle ile wiem a co do umów itp mowiłam ze jeszcze dzisiaj albo jutro ktos sie z nia skontaktuje.Pani bedzie czekac tel 503 571 333 prosze zadzwoncie do tej Pani to jest byc moze jego szansa...[/QUOTE] byłoby fajnie,gdyby znalazł domek:)
  4. [quote name='jostel5']A jakże! Odpowiednia dawka miłości ,trochę pracy i największy schroniskowy dzikus ;) staje się reprezentacyjnym niezwykle i ułożonym psiakiem :) :loveu: Kinga próbowałam wysłać "nowego" Mailo na stronkę schronu i ...jakoś mi nie wyszło...Możesz Ty to zrobić? Dodaj krótki tekst ,np. Mailo pozdrawia.:)[/QUOTE] dobra,wyślę:)
  5. I powiedzcie sami,czy z psiaka schroniskowego nie można zrobić "rasowca'??
  6. teraz idziemy na spacer do parku, Lusia pięknie zjadła kolacje:razz: a prócz cioteczki WASABI nikt nie chce obejrzeć filmiku:-(
  7. jestem na zaproszenie kapselka,wspaniale,że dostanie na starość taką szansę!:loveu:
  8. [quote name='jostel5']Jutro będę w schronie.:) Zobaczę,które staruszki zamieszkały w Azylku,wyspaceruję trochę psiaków-Obisia też,bo jest bardzo smutny![/QUOTE] świetnie:) Obiś się na pewno ucieszy:loveu:
  9. [quote name='Paja'][URL="http://img214.imageshack.us/i/nowymailo.jpg/"][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/4332/nowymailo.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] jaki on cudny:loveu:
  10. ona tak zaczepia, żeby ją miziać, łapkę podaje swoją drogą:evil_lol:.podchodzi i zaczepia łapką wtedy wiemy co chce!
  11. [quote name='kinga_kinga7']coś się nie udało..:( ale będę jeszcze próbować[/QUOTE] wczorajszy nieudany filmik Lusi:loveu:trochę ciemny..ale jest! [U][URL]http://www.youtube.com/watch?v=P0iKjllw0Dw[/URL][/U]
  12. [quote name='kinga_kinga7']przesyłam filmik Lusi, ale idzie tak opornie:shake: nie wiem czy znowu coś jest nie tak! zdjęcia też wstawiam duże:shake: nie wiem dlaczego tak jest:razz:[/QUOTE] coś się nie udało..:( ale będę jeszcze próbować
  13. [quote name='zalerek']Film jak film zdjęcia ważne ... a one są dzięki uprzejmości Kierowniak i temu, że monitorował budowę :)[/QUOTE] zdjęcia też wspaniałe:loveu: i gratulacje dla p.kierownika :multi:
  14. [quote name='wasabi81']Hehehe:eviltong:, juz niedlugo sie dowiecie... najgorzej bedzie, jak sie niespodzianka nie spodoba:roll:[/QUOTE] niespodzianki są zawsze miłe i muszą się podobać:loveu:
  15. Lusia uwielbia mizianie, mama ją drapie i przestaje a ona łapką zaczepia, żeby kontynuować, później ją karmi z ręki, zwróćcie uwagę jak nie chce jak się odkręca.Jeszcze ok. 1 godz. i już będzie film:-o
  16. przesyłam filmik Lusi, ale idzie tak opornie:shake: nie wiem czy znowu coś jest nie tak! zdjęcia też wstawiam duże:shake: nie wiem dlaczego tak jest:razz:
  17. [IMG]http://i56.tinypic.com/2hpqalt.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2qmmcsh.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/b84bhx.jpg[/IMG]
  18. Lusia już po kolacji i spacerku,teraz leży i gryzie kostkę(zabawkę):)
  19. [quote name='wasabi81']No, niestety bedziecie musieli poczekac pare dni... ale ciiiiii, nic nie mow Lusi, Tofikowi i Jezynce, to bedzie wieksza niespodzianka;-)[/QUOTE] będziemy wszyscy czekać z niecierpliwością na prezent od kochanej cioteczki:loveu: Wasabi Mikołaj jest w grudniu,ale może przyjść wcześniej;)
  20. [quote name='wasabi81']Ojejku, to jakie one byly PRZED zmniejszeniem??:evil_lol: Kinga, podasz mi prosze wasz adres na pw (tylko jesli zechcesz oczywiscie)?? Szykuje mala niespodzianke dla twoich zwierzakow;-)[/QUOTE] ojej:loveu: Jak ja lubię niespodzianki i zwierzaki też!!
  21. [quote name='jostel5']Śliczna Lusia! :) Kinga,a może trzeba zmienić wielkość zdjęcia przy wstawianiu? Naumiałam się to robić i teraz się wymądrzam...;)[/QUOTE] to są właśnie zdjęcia po zmniejszeniu..!
×
×
  • Create New...