Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. mam jeszcze jakieś zdjęcia, ale może jutro coś wstawię. Może dziewczyny jutro przyjadą? zobaczymy ! Paulina ma dostęp do komputera, więc pewnie skomentuje tą sesję, albo mi się oberwie po cichu!!!!!!
  2. tu też z Kamą [IMG]http://i34.tinypic.com/2dt3faw.jpg[/IMG] tu włączała się do zabawy z kotem [IMG]http://i36.tinypic.com/34hyiid.jpg[/IMG]
  3. [quote name='wasabi81'][URL]http://i33.tinypic.com/1rbv9d.jpg[/URL] az sie wstydze spytac, czy Lusia jest po lewej na zdjeciu:oops:... czy ona jest naprawde taka malutka???[/QUOTE] tak! to Lusia
  4. Lusia na schodach, Klara pod schodami idzie spać [IMG]http://i37.tinypic.com/35je3nn.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/5a00lw.jpg[/IMG] my grabiłyśmy a dziewczynki (Lusia z Kamą) kopały ale były bardzo czujne jak ktoś szedł [IMG]http://i36.tinypic.com/28b6zaf.jpg[/IMG]
  5. Lusia z Kamą [IMG]http://i33.tinypic.com/1rbv9d.jpg[/IMG] Lusia z Mikeszem [IMG]http://i36.tinypic.com/fp9zd1.jpg[/IMG] obserwowała nas z góry, bardzo spodobało jej się chodzenie po schodach [IMG]http://i37.tinypic.com/ejynwg.jpg[/IMG]
  6. danka488 - my z mężem już wróciliśmy, dziewczyny zostały , ponieważ ja mam aparat wstawię parę zdjęć.
  7. [quote name='wasabi81']Jostel, to cudne wiesci!! Najbardziej mnie cieszy, ze tyle psiakow ma juz zdjete lancuchy:-) No i ze Blekitnooka znalazla domek (chyba wiem o ktora sunie chodzi... czarna mloda sunia z pieknymi niebieskimi oczami):-)[/QUOTE] tak Wasabi,to ta sunia! Tyle czekała...:loveu:
  8. [quote name='EVA2406']Cieszę się , że Zafirek wraca do zdrowia.[/QUOTE] ja też się bardzo ciesze!!
  9. Jeszcze jesteśmy u siostry ,[U]Luśka świetnie się dogaduje i bawi z Kamą[/U](schroniskową koleżanką z boksu!):) Ze spanielką jest gorzej,nie tolerują się,ale wszyscy chodzą po dworze! Pięknie zachowuje się w gościach,po spacerkach ma myte łapki,spodobało jej się chodzenie po schodach na górę no,i świetnie bawi się z kociakiem:loveu:
  10. dzisiaj nas nie będzie,jedziemy wszyscy do siostry do Lublina,[B]czyli Lusia też![/B] My zostaniemy,a mama pojedzie do szpitala..
  11. teraz głoszenia i domek musi się znaleźć!!
  12. Fifcio się wzbogacił o 60 zł z Krasnegostawu:loveu:
  13. jestem na zaproszenie AGA35,biedna sunia..:( mój też miał babeszjoze ii od razu dostał Imizol
  14. Mam zdjęcia OBISIA!! Dostałam od p.kierownika,zobaczcie jaki on jest cudny:loveu: [IMG]http://i35.tinypic.com/2s6v95z.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/zmxx8y.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/6jn4w9.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/9h48k6.jpg[/IMG] tylko czego takie małe zdjęcia?:(
  15. Piękny Maksio:loveu:
  16. my się z Wami już żegnamy dzisiaj i życzymy miłych snów:multi::multi::multi:
  17. zresztą bez Tofika na smyczy chodzi idealnie, jak wychodzimy wszyscy to ciągnie i biegnie za nim.Bywa, że przeskakują przez siebie
  18. modna i bardzo łagodna ! a przy tym jaka grzeczna! Wyszłyśmy za bramkę szybko zrobiła siusiu, zresztą mówię jej zawsze ...Luśka rób szbko sikuta i efekt jest jak na zawołanie! później komenda wracamy! i dziewczynka pokornie sama zawraca , na koniec idziemy do domu a ona wali prosto do bramki. CUDO psinka:evil_lol:
  19. zajrzymy później może Wasabi też wstawi swój komentarz! zdejmujemy papucie i walimy na deszcz!!!
  20. na drugim zdjęciu jadła smaczka leżąc:razz:, zresztą bez skarpet też ciasteczka wcina na leżąco:evil_lol: to jest leń. Musimy iść na spacer ale pada deszcz:multi:
  21. to jest pozostałość po spanielce siostry, jesienią i zimą po spacerze ma zawsze zakładane skarpety u nas są w razie jak przyjeżdżają żeby nie wozili.Skarpety mama kupiła w sklepie z ciuszkami dziecinnymi.Lusia pięknie je daje założyć, ale jak szła to bardzo szeroko idzie.:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  22. próba! [IMG]http://i35.tinypic.com/2cep4ch.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/11w53b9.jpg[/IMG] łapki przednie [IMG]http://i36.tinypic.com/acbubk.jpg[/IMG] tył [IMG]http://i37.tinypic.com/r04ia9.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...