Film z Lusią..Elmirko z twoim podkładem muzycznym:evil_lol: Bo tak nam się podoba:lol:
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=FnA8m-NEqA0[/URL]
Ale ciemny,mam nadzieje,że coś zobaczycie..
[quote name='wasabi81']Wiec mozna powiedziec ze test udany!!![/QUOTE]
to nie jest jej pierwsza próba testowania,ale zawsze są udane!! Od czasu kiedy jest u mnie w domu,nigdy się jej nie zdarzyło coś zrobić:)
A negatywne to u niej to,że właśnie kopie te doły!
[quote name='haniabor']Ja też dostrzegam i potwierdzam, że ze schronu w B.P. są najśliczniejsze i najmilsze psy! Co więcej, są najwspanialsze!!![/QUOTE]
Haniu zabrakło mi jeszcze,że są bardzo,bardzo mądre:multi:
[quote name='Paja']My juz po sniadanku..Mailo z Molcia biegaja juz po podwórku.Młody dzis nasikał sobie do miski a pozniej zastanawiał sie czy moze dokonczyc swoje sniadanie...:oops:[/QUOTE]
no Prosiutku nie ładnie:mad:
Lusia śpi,więc spaceru na razie nie będzie,bardzo się ciesze,że tyle wytrzymuje:) A teraz zdjęcia jak jadła kość:razz:
[IMG]http://i53.tinypic.com/2eowvvc.jpg[/IMG]
[IMG]http://i56.tinypic.com/2a81eth.jpg[/IMG]
[B]Wasabi[/B] a twoją zabaweczkę Lusia uznała za poduszkę..
[IMG]http://i55.tinypic.com/2411i1k.jpg[/IMG]
uwielbiam zbieranie grzybów:loveu: tym bardziej,że zawsze w lesie mam takie szczęście,że znajdę jakieś zwierzątko:) Ostatnio znalazłam borsuka!! Zwierzaki to mnie bardzo lubią:crazyeye: