Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. kurcze mam problem ze wstawieniem zdjęć, będę próbowała dalej ale nie wiem co z tego wyjdzie... bardzo mam Ciebie tutaj brakuje, więc proszę żyć bezstresowo!!!!! bardzo proszę:lol:
  2. WITAMY!!!!!!jak miło, że do nas zajrzałaś. Zaraz wstawię Lusię w skarpetach i jej fochy, obwąchała skarpety, polizała, pięknie daje łapki tylko chodzić w nich nie umie chyba jej przeszkadzają:evil_lol:
  3. Wieczorem wstawię fotki Lusi,przyszła teraz do domu,bo biegała z Tofikem..kolacji nie chce jeść
  4. [quote name='elmira']Dzień dobry:) Ja miałam wesołą noc, bo Kazio sobie przypomniał, że jest zwierzęciem, które prowadzi nocny tryb życia;)[/QUOTE] cześć Elmirko:loveu:A moja Jeżynka spała na dworze,bo w nocy skacze na okna i miauczy.W dzień się wyśpi,a w nocy już jej się nie chce:evil_lol:
  5. nikt nam jeszcze nie powiedział dzień dobry!
  6. tak! to jej bardzo dobrze wychodzi.Muszę ją nauczyć chodzić w skarpetkach, bo mama się wścieknie! jak przychodzi ze spaceru i ładuje się prosto na łóżko.Jutro zrobię próbę i wstawię zdjęcia:loveu: idziemy już spać, wszystkim życzy dobrej nocki:loveu::loveu::multi::multi:
  7. tak! a potem pogoń i dołącza do nich Tofik. Jeżynka zmyka na drzewo a oni warują pod drzewem i szczekają:evil_lol:
  8. a tu prowokacje!!!!!! z obu stron [IMG]http://i37.tinypic.com/14yanw3.jpg[/IMG]
  9. zobaczcie jaka jest obrażona jak kazałam jej położyć się w swoim posłanku.Za cholerę nie chciała zejść [IMG]http://i36.tinypic.com/24gkjv7.jpg[/IMG]
  10. [quote name='jostel5']Domek z Poznania jeszcze się pewnie nie odezwał...? Pani zgadza się na wizytę przedadopcyjną?Bo wiesz,Kinguś,Luśka jest warta bardzo miękkiej kanapy...:)[/QUOTE] wiem doskonale!!!!, to nic pewnego, pani nie dzwoniła
  11. my już po kolacji, pięknie zjadła kurczaka, 2 ciasteczka teraz leżakuje
  12. a ciocia Wasabi już wyzdrowiała? gdzie ona się podziewa????, czy pamięta o nas?
  13. bardzo się cieszymy! Lusia od rana biega z Tofikiem, rano troszkę zjadła, teraz podbiega do miseczki z karmą, wieczorem gotowane będzie
  14. my jesteśmy po ostatnim spacerku, dzisiaj dziewczynka troszkę zjadła jak przystoi na piękną panienkę:evil_lol:
  15. nie chcę zapeszyć ! ale znowu miałam telefon z Poznania w spr. Lusi.Dzwoniła pani jeszcze porozmawia z mężem i jeśli się zdecyduje da znać. Wtedy dogramy szczegóły. Pani wydaje się być bardzo rozsądną osobą.
  16. [quote name='elmira']Czyli, to takie przyjacielskie przepychanki. Wydaje mi się, że Lusia o wiele lepiej stąpa na chorą łapkę. Bardzo podoba mi się Tofik. On jest taki (przynajmniej tak wygląda:)) mięciutki, że go można wytarmosić i wyprzytulać. W ogóle fajne masz zwierzaki Kinguś. Tak dobrze przyjęły Lusię.[/QUOTE] Bo Toficzek ma bardzo mięciutką sierść,fajnie jest się przytulić do niego:)
  17. albo Jeżynka idzie wolno jak zobaczy psy to szybciutko przebiega wręcz wpada na nich i zaczyna się pościg, wystarczy, że zaczepi jednego a drugi też biegnie.
  18. [quote name='wasabi81']Tofik i Lusia sa cudowni:-) A w jaki sposob Jezynka ich prowokuje??[/QUOTE] czasami jak biegną,to jeżynka postawi garba(niby,że się boi:evil_lol:) i skacze na Lusię,czy Tofika:lol:
  19. śliczna Lusia:loveu:
  20. Witamy z rana u [B]Obisia![/B] Szkoda,że nie mam nowych zdjęć,ale trochę się sprawy skomplikowały przed moim wyjazdem do schroniska:(
×
×
  • Create New...