[quote name='elmira']Dzień dobry:)
Ja miałam wesołą noc, bo Kazio sobie przypomniał, że jest zwierzęciem, które prowadzi nocny tryb życia;)[/QUOTE]
cześć Elmirko:loveu:A moja Jeżynka spała na dworze,bo w nocy skacze na okna i miauczy.W dzień się wyśpi,a w nocy już jej się nie chce:evil_lol: