-
Posts
8182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga_kinga7
-
[quote name='elmira']Molestuj ;) TZ-ta Lusią, a może się zakocha bez pamięci i ...? Tak sobie marzę. Lusia wygląda coraz ładniej, jest bardziej wyluzowana. Szczęście widać w oczach i na pyszczku. Uwielbiam takie przemiany. Nie lubię być jednak DT, bo psiak myśli, że ma u mnie dom, a potem idzie dalej. Smutno mi zawsze. Ale z drugiej strony, jak by miały te psiaki czekać na dom w schronisku, to warto tęsknić za swoim tymczasem. Oj, jakoś łzawo mi wyszło:)[/QUOTE] Elmiro! ale w przypadku Lusi to wyszło jej na dobre, wiem, że my i ona przyzwyczajamy się do siebie! ale ona nie znała człowieka a zobacz teraz taka przemiana zwiększa jej szansę na normalny dom
-
[quote name='wasabi81']Lusia wydaje mi sie coraz ladniejsza:loveu::loveu::loveu: Musze pokazac nowe fotki mojemu TZ... ostatnio juz mowil ze jest slodka, ma sliczne oczy i fajne uszy:-) Kurcze, ryz z watrubka?? Az zazdroszcze Lusi obiadu;-)[/QUOTE] to już dobrze jak na początek,pokazuj dalej..:evil_lol:
-
Biała Podlaska Obiś-Obserwator tak długo już czeka na dom..
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Obiś wita z rana:) [IMG]http://i33.tinypic.com/vopjwh.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/2zqrgg5.jpg[/IMG] -
[quote name='jostel5']:obrazic: [SIZE=2](foch)[/SIZE] A ja nie zaglądam na wątek?:evil_lol: Nie wstawiam fajnych komentarzy ?:evil_lol: No,dobrze...:loveu: Zdjęcia są najpiękniejsze na świecie,Luśka-megagwiazda ,Tofik-miodzik, "siostrzyczki" Lusi-marzenie! :loveu: [B]I napisałam to wszystko zupełnie serio![/B]:)[/QUOTE] Witaj Jostel 5! i ja piszę serio! przepraszam, jeśli tak to odebrałaś, JESTEŚ WSPANIAŁA !!!! bardzo się cieszę, że gramy w jednej drużynie!!!!!! całusek:loveu:
-
[quote name='wasabi81']Witaj(cie)!!!:multi::multi: Ciesze sie ze Lusia ma apetyt... zycze wam milego spacerowania:-) EDIT: to ja sie teraz tez wybiore ze Spajkiem (psiakiem moich rodzicow) na spacerek... pozniej was jeszcze odwiedze.[/QUOTE] czekamy! My już po,zrobiła siusiu,po spacerze miała myte łapki:loveu:
-
właśnie!!!! Luśka, jest mądrym psiakiem i rzeczywiście robi postępy! mnie osobiście też zaskakuje.Dzisiaj bardzo ładnie jadła w takim towarzystwie, wymieniały się tylko miskami we trzy (Klara, Kama i Lusia), wybiegała się z Kamą, pokopały aż nosy miały w piachu , dopiero zagospodarowują działkę po budowie więc psy mogą wszystko tam znależć. Luśka nawet jak chciała się bawić sama zaczepiała Kamę ,z kotem też się ładnie bawiła o jeździe autem nawet nie wspomnę chyba uwielbia! jak zobaczy otwarte drzwi siedzi pierwsza:lol:
-
[quote name='wasabi81']Witaj danka488, tak sobie myslalam ze beda fotki... Lusi watek jest przeciez wzorowo prowadzony!!! :-)[/QUOTE] Witaj Wasabi! Ty jesteś niezawodny obserwator postępów Lusi. Bardzo się cieszę, że zaglądasz na wątek, wstawiasz fajne komentarze no i JESTEŚ komplemenciara:evil_lol:;)