Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. Greciu trzymamy za Ciebie kciuki:) Będzie dobrze!
  2. [quote name='wasabi81']Ciesze sie ze juz lepiej... nadal bede trzymala kciuki. Oczko Spika tez lepiej wyglada, ale narazie nie chce zapeszac;-)... za tydzien jedziemy na kontrole...[/QUOTE] Tofik miał już to 3 miesiące temu,ale po wpuszczaniu kropli poprawiło się,ale teraz znowu wróciło..
  3. [quote name='wasabi81']Sliczna ta nasza modelka!!:loveu: Jak tam oczko Tofika?? Nasz Spike wlasnie ma ten sam problem:-(... rowniez dostaje krople i antybiotyk, a my mamy nadzieje ze obejdzie sie bez operacji...[/QUOTE] z Tofika oczkiem jest lepiej,dalej ma krople..mam nadzieje,że już będzie dobrze:(
  4. [IMG]http://i56.tinypic.com/1zl4ndg.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/vo98b7.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2z40d4y.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2mw82t1.jpg[/IMG]
  5. [quote name='qeram']Elza w jednym oku ma 3 powiekę czarną a drugą różową. Oczy powinno się operować, ale Elza jest chora na serce i nie można już jej usypiać do operacji. Zresztą ma już ok 15 lat.[/QUOTE] mój Tofik ma to samo,jeśli dalej będzie wracać,to trzeba będzie usuwać operacyjnie:(
  6. A ja zaproszę tutaj na wątek naszej kochanej Rudzi:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/194630-Bia%C5%82a-Podlaska-cudna-rudziutka-w-typie-jamnika-Rudka-czeka-na-dom[/url]..
  7. śliczniutkie są:loveu: Qeram kiedy Gredzia ma operację?
  8. ale jest piękny:loveu::loveu:
  9. i znalazła wspaniały domek!!!!!!!!!!
  10. [quote name='zalerek']Hej czemu u nas tak cicho ? :( zalerek u nas też cicho,tzw na wątku Lusi:( zapraszam! http://www.dogomania.pl/threads/189177-Lusia-nic-cudowniejszego..znalaz%C5%82a-wspania%C5%82y-domek!!
  11. zdjęcia:) Lusia teraz biega prawie cały dzień na podwórku z Tofikiem,a jak przychodzi,to pada jak zabita:) [IMG]http://i51.tinypic.com/10qxnyu.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/5jzqf8.jpg[/IMG]
  12. [quote name='Kasia77']Trzymamy kciuki Rudzinko! A przed adopcją mała będzie wysterylizowana?[/QUOTE] Jeśli Pani się zdecyduje,to ja osobiście tego dopilnuję! [B]Danka1234 już przesyłam [/B]
  13. Dostałam zdjęcia Rudzi:) Wysłałam też zainteresowanej pani..i czekam na odpowiedź! tylko mam problem ze wstawieniem,bo jak dostaję na e-maila od p.kierownika,to nie mogę zapisać dużych zdjęć,tylko małe:roll: Czy mogłabym komuś przesłać na e-maila?
  14. [quote name='Kasia77']I jak sprawa z domkiem, mógłby być brany pod uwagę?[/QUOTE] Myślę,że tak:) Pani czeka na zdjęcia,ja rozmawiałam z p.kierownikiem i dostanę późnym wieczorem
  15. jeśli znajomi nadal szukają pieska,to w schronisku w Białej Podlaskiej jest taki,2 letni,przyjacielski i łagodny pies [IMG]http://i55.tinypic.com/rw5q9d.jpg[/IMG]
  16. [quote name='qeram']Od wczoraj jak wracam z pracy Greta wstaje i się wita machając ogonem. Co prawda na razie nie przepycha się przez moją sforę, ale grzecznie czeka aż wejdę do pokoju i się z nia przywitam.[/QUOTE] fajnie,Greta czuje się nareszcie bezpiecznie:)
  17. [quote name='elmira']Śliczne są.:) I bardzo się lubią, co?[/QUOTE] bardzo:) Ja byłam dzisiaj u weta,z Tofikem,ma problemy z oczkiem,i jest to tak zwana "trzecia powieka"b.brzydko to oczko wygląda:shake: jeśli dalej będzie się pojawiało,to trzeba to usunąć operacyjnie:( Ma antybiotyki i kropelki.. Lusia już śpi,dzisiaj się wybiegała:)
  18. dostałam właśnie e-maila w sprawie Rudzi.Pani jest z Krakowa..
  19. dostałam wpłatę od AresekSe 40 zł Dziękuje:)
  20. [quote name='danka1234']zatem czekam na fotki do ogłoszen ale zdaje sie ze ona ma juz zamówiony pakiet ogłoszen na bazarku?[/QUOTE] ja jeszcze nie zamawiałam
×
×
  • Create New...