Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. [IMG]http://i51.tinypic.com/2zjgk20.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2uoihi1.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/ear14i.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/14m9kdu.jpg[/IMG]
  2. [QUOTE]Ze schronu zabiorę Kudiego w czwartek po południu.Niunio spędzi jedną noc u mojej koleżanki,a rano...WITAJ NOWE ŻYCiE![/QUOTE] :ghost_2::ghost_2::loveu:
  3. [quote name='Andzike']Już po wizycie... Państwo owszem - w wieku moich dziadków, ale to ich jedyny minus (jeśli można to tak nazwać..;) ) :D :D :D przemiła inteligencka rodzinka - Pani to prawdziwa dama, a Pan - dżentelmen ze starych czasów. Cała rodzina psiarska - córka wzieła ostatnio mocno skrzywionego boksera z fundacji. Pani pokazywała mi książeczkę Kamisia (poprzedniego foksa), cała zapisana szczepionkami, leczeniem itp. Wszystko już czeka na nowego pieska - miseczki, posłanko, obróżka i smycz. [B]Odnośnie kastracji[/B] - to nie jest tak, że Państwo są jej przeciwni. Jak najbardziej chcą Kudiego wykastrować. Obawiali się tylko brać starszego psa zaraz po kastracji, ponieważ mieli przykre doświadczenia z Kamisiem - późno wykastrowanym :( Chcą podpisać umowę adopcyjną, z warunkiem kastracji (mogę tego dopilnować - nie mają nic przeciwko odwiedzinom). Ponieważ Kudi jest mlody, liczą, że zabieg nie wpłynie na niego negatywnie (zresztą trochę ich pouświadamiałam na ten temat;) ) Nie wiem co jeszcze napisać, poza tym, że ja jestem zdecydowanie na [B]TAK[/B] - psiak będzie u nich bardzo kochany i będą się nim troskliwie opiekować. W kwestii transportu - do ustalenia z jostel (rozmawiałam już z nią), ale Państwo są gotowi pojechać po kudłaczka nawet jutro :)[/QUOTE] świetna wiadomość:)czyli KUDI będzie już niedługo w domku..:sweetCyb:
  4. czekamy! Mam nadzieje na dobre wieści..
  5. [quote name='Kapsel']Okazało się, ze Grecia bardzo dzielna jest :ylsuper::-x:-x:-x[/QUOTE] bardzo:loveu:
  6. pokazujcie się szczeniaki! Może ktoś was wypatrzy..
  7. [QUOTE]Stresik obie z Danusią przeżyłyście-prawda???[/QUOTE] i to jaki...!
  8. [B]dzisiaj Lusia narobiła nam kupę strachu! [/B]otóż przy takiej pogodzie biega z Tofikiem na podwórku prawie cały dzień , [B]ktoś otworzył bramkę i oba psy poszły same na spacer[/B]. Poszukiwania nic nie dały, ale mądre psy:) przecież same wracają do domu! Zostawiliśmy otwartą bramkę i ok. 17.00 oba psy siedziały zdyszane na schodach.Tofik już wcześniej się wypuszczał w miasto, Lusia chyba też orientuje się w terenie więc o zaginięciu nie było mowy, pilnowały się !!!! ale jaka rajza z niej się robi:)
  9. [quote name='jostel5']Trzymam kciuki! Za Ciebie u dentysty i za Mailusia! :)[/QUOTE] ja też trzymam!:)
  10. Tak się zakolegowała z mamą,że jak tylko usiądzie na fotel,Lusia wchodzi bez pytania:) [IMG]http://i51.tinypic.com/oayqz8.jpg[/IMG]
  11. [quote name='jostel5']Strasznie ich dużo! :( W ogóle w październiku schronisko przyjęło ponad 40 psiaków,ostatnio sunię i jej 13 szczeniorów! ZGROZA![/QUOTE] co to będzie w zimie:shake: no,dużo ich-namęczyłam się troszkę,ale jeśli wszystkie znajdą domki to warto było;)
  12. powodzenia Mailusiu w nowym domku:loveu: i bądź grzeczny..
  13. i na razie tyle szczeniorków,mam nadzieje,że już nie będzie w ogóle..:( Bo żaden nie zasługuje na taki los..
  14. i piękna [B]Norka[/B]:)ma roczek,została porzucona,teraz czeka na nowego,odpowiedzialnego człowieka [IMG]http://i51.tinypic.com/24xqcgj.jpg[/IMG]
  15. braciszek Dzikuski-[B]Bojuszek[/B].. [IMG]http://i51.tinypic.com/2uqkx89.jpg[/IMG]
  16. [B]Dzikuska[/B]:( ma 5 miesięcy i czeka z braciszkiem na dobre domy [IMG]http://i56.tinypic.com/2a4uv6g.jpg[/IMG]
  17. [B]Puszek dostał drugą szansę:multi:[/B] prześliczny,6 miesięczny [B]Puszek[/B] -Urodził się w lesie przy ul. Mieszczańskiej. Do schroniska trafił w lipcu br jako malutki szczeniaczek. W tym samym miesiącu został adoptowany. Niestety, z przyczyn losowych, powrócił do schroniska. Teraz czeka na drugą szansę. Czy ją znajdzie? [IMG]http://i55.tinypic.com/2eplls4.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/34o537m.jpg[/IMG]
  18. siostrzyczka [B]Milusia[/B],Gusia i jej dwie siostrzyczki odłowione zostały na jednej z posesji przy ul. Sidorskiej, gdzie skazane były na "pieskie życie". Dajmy jej szansę i szybko znajdźmy dla niej dom! [IMG]http://i55.tinypic.com/2959zjr.jpg[/IMG]
  19. [B]Milusia[/B] -śliczna 4 miesięczna sunia,czeka na adopcję z siostrzyczką.. [IMG]http://i55.tinypic.com/20at6jd.jpg[/IMG]
  20. [B]Klusia[/B] -4 miesięczna czeka na dobrą i szybką adopcję! [IMG]http://i56.tinypic.com/nzingl.jpg[/IMG]
  21. siostrzyczka Gucia-[B]Maja[/B] [IMG]http://i55.tinypic.com/2hy8lli.jpg[/IMG]
  22. [B]Gucio[/B] -3 miesięczny,trafił do schroniska wraz z siostrą.Czekają razem na adopcję.. [IMG]http://i51.tinypic.com/voqxhy.jpg[/IMG]
  23. siostrzyczka Reksi-[B]Punia[/B] [IMG]http://i52.tinypic.com/5y97b.jpg[/IMG]
  24. [B]Reksia [/B]-4 miesięczna,została znaleziona wraz z siostrzyczką przez grzybiarza w lesie.Czekają na dobry dom! [B]znalazła domek[/B]:multi: [IMG]http://i52.tinypic.com/of4vpv.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2zjgv1t.jpg[/IMG]
  25. [B]Gacuś [/B]-4 miesięczny przecudny szczeniak:loveu: Został przerzucony w nocy na teren schroniska..jest śliczny,więc nie powinien długo czekać na domek.. [IMG]http://i53.tinypic.com/ntidc.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/ntidc.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...