Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. [quote name='jostel5']Wieści z domku naszego Księciunia...:) Państwo są nim oczarowani! Mały nie sprawia żadnych,ale to żadnych kłopotów!:) Jest arcymiłą przytulanką,odzyskał apetyt ,pięknie chodzi na smyczy,nie brudzi w mieszkaniu.Budzi Panią o 7.00 rano i prosi o spacerek.:) Zaczął też już oszczekiwać przechodzących po korytarzu ludzi,ale nie robi tego w sposób uciążliwy. Pani nie wytrzymała i jednak sama trochę go podstrzygła...Stwierdziła,że jego sierść nigdy nie była pielęgnowana,ponieważ kołtunki były przy samej skórze malucha. W poniedziałek idą do weta... A oto Księciunio w domku,z Pańcią...:) [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/8770/kudi21.jpg[/IMG] Kudi nosi teraz imię Figusek i podobno reaguje...;)[/QUOTE] Cudny Figusek:loveu:
  2. czego nikt nie zagląda do naszych szczeniaczków..:(
  3. rzeczywiście wieści są świetne:)ale fotki nie ma..
  4. [quote name='haniabor']Pojechał już?[/QUOTE] już jest odebrany z Siedlec:)!
  5. zapraszamy na bazarek dla naszych bialskich psiaczków:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/196287-Psie-zabawki-podk%C5%82adka-pod-misk%C4%99-etui-na-iPoda-dla-Bia%C5%82ejPodlaskiej-do16.11-godz-21[/url]
  6. zapraszamy na bazarek dla naszych bialskich psiaczków:)http://www.dogomania.pl/threads/196287-Psie-zabawki-podk%C5%82adka-pod-misk%C4%99-etui-na-iPoda-dla-Bia%C5%82ejPodlaskiej-do16.11-godz-21
  7. Middle'Dream serdecznie dziękujemy w imieniu psiaków z Białej za bazarek!!!!!! Zaraz ściągnę tu cioteczki:) DZIĘKI
  8. jaki on cudny:) przelałam Wam wczoraj pieniążki-300zł;)
  9. zdjęciw Lusi i Jeżynki:) [IMG]http://i54.tinypic.com/furts2.jpg[/IMG]
  10. dobra,coś tam wyślę;) tylko wieczorkiem zrobię przelew
  11. [quote name='jostel5']A ludzie są durni i nie mają za grosz serca!:angryy:[/QUOTE] żebyś wiedziała:mad::mad:
  12. poprosiłam Anetkę-anetek100 o zrobienie Lady allegro i było już zapytanie o nią:) allegro Lady http://allegro.pl/piekna-lady-jak-terrier-jamnik-beagle-prosi-o-dom-i1315632789.html
  13. i znowu,kolejne 4 wspaniałe szczeniaki..:shake: [B]Misiek1[/B] [B]Znalazł domek[/B]:multi: Misiek został porzucony wraz z rodzeństwem - bratem i dwoma siostrzyczkami - przy przystanku mzk na ul. Robotniczej. Cała czwórka pragnie szybko znaleźć dobry dom. W schronisku od 09. 11. 2010 [IMG]http://i55.tinypic.com/ht5sua.jpg[/IMG] [B]Misiek2[/B] [B]Znalazł domek[/B]:multi: [IMG]http://i53.tinypic.com/2dvv8qv.jpg[/IMG] [B]Misia1[/B] [B]ma domek[/B]:multi: [IMG]http://i55.tinypic.com/qy78ur.jpg[/IMG] [B]Misia2[/B] [IMG]http://i53.tinypic.com/zmilvn.jpg[/IMG] Rzeczywiście urocze miśki:loveu::loveu:
  14. [quote name='eve-w']Za chwilę ODCHODZIMY OD KOMPUTERÓW I OGLADAMY TVN UWAGA! ja oglądałam..to było straszne:(:(
  15. [quote name='rosa11']Witam! U Mailusia wszystko do przodu i coraz lepiej :) Jak na razie jest na etapie poznawania nowego środowiska oraz nieodstępowania mnie na krok. Towarzystwo Rosy bardzo mu odpowiada, naśladuję ją i chce się zaprzyjaźnić. Przyzwyczaił sie do nas i na nasz widok od razu merda ogonkiem. Wczoraj zrobiłam mu kilka zdjęć, ale niestety nie potrafię ich dodać, tak więc prześlę je do Pauliny i pewnie ona je wstawi. ;)[/QUOTE] Witamy!!! czekamy na zdjęcia:)
  16. [quote name='gia126']hey Ludzie kupcie aktualny numer ,,Fakty i mity,,opisane jest tam schronisko w Kielcach ,zaczyna się w końcu tam coś dziać-miejmy nadzieje,że te biedne zwierzaki zostaną uratowane.Pozdrawiam[/QUOTE] dzisiaj ma być o tym w "uwadze"..
  17. [quote name='ihabe']podeslijcie nr konta najlepiej na mojego gmaila, bo on zawsze dziala;-)[/QUOTE] a odnośnie nr konta,kto zbiera pieniążki na Bezika?
  18. oo,widzę,że trochę cioteczek się zeszło do Bezika:) ja też zaglądam i deklaruję 10 zł jednorazowo..
  19. jestem na zaproszenie,Lexi jest śliczna:) ale pomóc na razie finansowo nie mogę..
  20. kolejne szczeniaki:( wszystkie zostały podrzucone pod drzwi jednej z hurtowni w BP,czekają na nowe,dobre domki..wszystkie mają po 3 miesiące sunia(Brzeska)[B] [*]Sunia nie doczekała domku-Niestety młody organizm nie wytrzymał traumy związanej z pobytem w przepełnionym schronisku.Sunia zachorowała na infekcję bakteryjną i pomimo intensywnego leczenia odeszła w nocy z 14 na 15 listopada 2010.[/B] [IMG]http://i52.tinypic.com/2eg8f2c.jpg[/IMG] piesek(Brzeski1) [B]Znalazł domek[/B]:multi: [IMG]http://i54.tinypic.com/of982d.jpg[/IMG] braciszek(Brzeski2) [B]Ma domek[/B]:multi: [IMG]http://i54.tinypic.com/jsnebk.jpg[/IMG]
  21. ja jestem jak najbardziej za tym,żeby BEZIK pojechał!!
×
×
  • Create New...