-
Posts
8182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga_kinga7
-
Biała Podlaska.Sznaucerek miniatura ze schronu.Ma domek stały!:)
kinga_kinga7 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[quote name='jostel5']Wieści z domku naszego Księciunia...:) Państwo są nim oczarowani! Mały nie sprawia żadnych,ale to żadnych kłopotów!:) Jest arcymiłą przytulanką,odzyskał apetyt ,pięknie chodzi na smyczy,nie brudzi w mieszkaniu.Budzi Panią o 7.00 rano i prosi o spacerek.:) Zaczął też już oszczekiwać przechodzących po korytarzu ludzi,ale nie robi tego w sposób uciążliwy. Pani nie wytrzymała i jednak sama trochę go podstrzygła...Stwierdziła,że jego sierść nigdy nie była pielęgnowana,ponieważ kołtunki były przy samej skórze malucha. W poniedziałek idą do weta... A oto Księciunio w domku,z Pańcią...:) [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/8770/kudi21.jpg[/IMG] Kudi nosi teraz imię Figusek i podobno reaguje...;)[/QUOTE] Cudny Figusek:loveu: -
Biała Podlaska.Sznaucerek miniatura ze schronu.Ma domek stały!:)
kinga_kinga7 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
rzeczywiście wieści są świetne:)ale fotki nie ma.. -
Biała Podlaska.Sznaucerek miniatura ze schronu.Ma domek stały!:)
kinga_kinga7 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[quote name='haniabor']Pojechał już?[/QUOTE] już jest odebrany z Siedlec:)! -
Barney w Lubartowie,dt zamienił się w ds!!
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
zapraszamy na bazarek dla naszych bialskich psiaczków:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/196287-Psie-zabawki-podk%C5%82adka-pod-misk%C4%99-etui-na-iPoda-dla-Bia%C5%82ejPodlaskiej-do16.11-godz-21[/url] -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
kinga_kinga7 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
zdjęcia wspaniałe!:) -
śliczna Lady w typie foksterierka za TM[*]
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
poprosiłam Anetkę-anetek100 o zrobienie Lady allegro i było już zapytanie o nią:) allegro Lady http://allegro.pl/piekna-lady-jak-terrier-jamnik-beagle-prosi-o-dom-i1315632789.html -
i znowu,kolejne 4 wspaniałe szczeniaki..:shake: [B]Misiek1[/B] [B]Znalazł domek[/B]:multi: Misiek został porzucony wraz z rodzeństwem - bratem i dwoma siostrzyczkami - przy przystanku mzk na ul. Robotniczej. Cała czwórka pragnie szybko znaleźć dobry dom. W schronisku od 09. 11. 2010 [IMG]http://i55.tinypic.com/ht5sua.jpg[/IMG] [B]Misiek2[/B] [B]Znalazł domek[/B]:multi: [IMG]http://i53.tinypic.com/2dvv8qv.jpg[/IMG] [B]Misia1[/B] [B]ma domek[/B]:multi: [IMG]http://i55.tinypic.com/qy78ur.jpg[/IMG] [B]Misia2[/B] [IMG]http://i53.tinypic.com/zmilvn.jpg[/IMG] Rzeczywiście urocze miśki:loveu::loveu:
-
Biała Podlaska.Sznaucerek miniatura ze schronu.Ma domek stały!:)
kinga_kinga7 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Kudisiu to już jutro.....!!!!:) -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
kinga_kinga7 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='rosa11']Witam! U Mailusia wszystko do przodu i coraz lepiej :) Jak na razie jest na etapie poznawania nowego środowiska oraz nieodstępowania mnie na krok. Towarzystwo Rosy bardzo mu odpowiada, naśladuję ją i chce się zaprzyjaźnić. Przyzwyczaił sie do nas i na nasz widok od razu merda ogonkiem. Wczoraj zrobiłam mu kilka zdjęć, ale niestety nie potrafię ich dodać, tak więc prześlę je do Pauliny i pewnie ona je wstawi. ;)[/QUOTE] Witamy!!! czekamy na zdjęcia:) -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
kinga_kinga7 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe']podeslijcie nr konta najlepiej na mojego gmaila, bo on zawsze dziala;-)[/QUOTE] a odnośnie nr konta,kto zbiera pieniążki na Bezika? -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
kinga_kinga7 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
oo,widzę,że trochę cioteczek się zeszło do Bezika:) ja też zaglądam i deklaruję 10 zł jednorazowo.. -
Lexi i Hipolit w DS! Dziękuję Budrysku! Bo to dzięki Tobie!
kinga_kinga7 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
jestem na zaproszenie,Lexi jest śliczna:) ale pomóc na razie finansowo nie mogę.. -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
kinga_kinga7 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Co u Mailusia? -
kolejne szczeniaki:( wszystkie zostały podrzucone pod drzwi jednej z hurtowni w BP,czekają na nowe,dobre domki..wszystkie mają po 3 miesiące sunia(Brzeska)[B] [*]Sunia nie doczekała domku-Niestety młody organizm nie wytrzymał traumy związanej z pobytem w przepełnionym schronisku.Sunia zachorowała na infekcję bakteryjną i pomimo intensywnego leczenia odeszła w nocy z 14 na 15 listopada 2010.[/B] [IMG]http://i52.tinypic.com/2eg8f2c.jpg[/IMG] piesek(Brzeski1) [B]Znalazł domek[/B]:multi: [IMG]http://i54.tinypic.com/of982d.jpg[/IMG] braciszek(Brzeski2) [B]Ma domek[/B]:multi: [IMG]http://i54.tinypic.com/jsnebk.jpg[/IMG]
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
kinga_kinga7 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
ja jestem jak najbardziej za tym,żeby BEZIK pojechał!!