-
Posts
8182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga_kinga7
-
Zenuś za TM - dług pozostał...
kinga_kinga7 replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jestem na zaproszenie Piromanki,ale pomóc nie mogę:( za to podniosę psiaki!! -
[quote name='gia126']Bazarek-fajny pomysł,zawsze jakiś pomysł na pieniążki.U nas powolutku Lunka coraz śmielsza choć nadal jest strachliwa.Nawet sama nieraz zaczepia żeby się z nią bawić hihihi jest bardzo,bardzo mądra i uwielbia kiełbasę mniam mniam.Teraz siedzimy razem na fotelu i piszemy sobie do Was:loveu:[/QUOTE] A może wstawisz zdjęcia:)?
-
Biała Podlaska.Sznaucerek miniatura ze schronu.Ma domek stały!:)
kinga_kinga7 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
piękny:) kochany Kudiś na reszcie szczęśliwy! -
Delikatna ,wrażliwa Sarenka [*]....Odeszła...
kinga_kinga7 replied to jostel5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
podnoszę Sarunię:) A przy okazji zapraszam na bazarek dla naszych bialskich psiaków:) http://www.dogomania.pl/threads/196503-Torebki-ciuszki-co%C5%9B-dla-psa-do-22.11-na-Bia%C5%82%C4%85-Podlask%C4%85. -
śliczna Lady w typie foksterierka za TM[*]
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
podnosimy Lady-jakoś dla mnie zostanie Lady:) -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
kinga_kinga7 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
są jakieś wieść o Mailo?? -
Kiedyś był owczarkiem - Moon za TM...
kinga_kinga7 replied to Frotka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pozwolę sobie zaprosić na bazarek na nasze psiaki ze schroniska z Białej Podlaskiej http://www.dogomania.pl/threads/196503-Torebki-ciuszki-co%C5%9B-dla-psa-do-22.11-na-Bia%C5%82%C4%85-Podlask%C4%85. zapraszamy,ponad 320 piesków czeka na pomoc!! -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
kinga_kinga7 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
zapraszamy na bazarek na bialskie psiaki [url]http://www.dogomania.pl/threads/196503-Torebki-ciuszki-co%C5%9B-dla-psa-do-22.11-na-Bia%C5%82%C4%85-Podlask%C4%85[/url]. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
kinga_kinga7 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[B]zapraszamy na bazarek dla naszych psiaków ze schroniska![/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/196503-Torebki-ciuszki-co%C5%9B-dla-psa-do-22.11-na-Bia%C5%82%C4%85-Podlask%C4%85[/url]. -
Biała Podlaska.Sznaucerek miniatura ze schronu.Ma domek stały!:)
kinga_kinga7 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[B]zapraszamy na bazarek dla naszych psiaków ze schroniska! [/B][url]http://www.dogomania.pl/threads/196503-Torebki-ciuszki-co%C5%9B-dla-psa-do-22.11-na-Bia%C5%82%C4%85-Podlask%C4%85[/url].