Jump to content
Dogomania

margoth137

Members
  • Posts

    12859
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by margoth137

  1. ej miałam jeszcze nadzieje, że go dziadek nie zabije:(:(:( cholernik z tego Jaśka nie mógł te pare dni wytrzymać!!
  2. Kurcze jak dawniej to człowiek nie myślał, trzeba było na weterynarie iść:( Obrona zanosi się na maj/czerwiec jak pozdaje egzaminy co niewydaje mi się takie łatwe jeśli chodzi o jedną profesorkę:( Ale i tak przyjemniej by było udać się na obserwację Światowej rodzinki:)
  3. Biegaj sobie z Jurasem,Niedźwiadkiem,Precelkiem,Duszkiem i Miętuskiem:(
  4. biedny malutek...(*)(*)(*) mój dziadek kochał zwierzęta więc się ,,tam na górze'' tobą kochaniutki zaopiekuje:(:(:(
  5. no tym bardziej że w konkubinacie żyją i jeszcze wnukiem się opiekują;)hihihih właśnie piszę pracę mgr rodzinach pełnych i niepełnych w tym zrekonstruowanych, więc spokojnie mogę dodać wątek jako narzędzie badawcze;)#eviltongue
  6. jak cudownie!!!Życzę wszystkim zwierzakom takich prezentów od Mikołaja:)
  7. aż się łezka kręci jak czytam o tym, ze nawet Jasiu spokojnie dożyje swoich dni;(
  8. [quote name='IVV']to bardzo wazne by pan Tadeusz o tym wiedzial ! a ja mu kupie juz takiego martwego ptaka na Swieta ...ile i gdzie poprosze ![/QUOTE] to ja się chętnie do tego świątecznego ptaka dorzuce;)
  9. czasem postaram się coś dorzucić;) w końcu ten kawaler jest jednym z pierwszych jakie poznałam na dogo;)
  10. no to w sumie kawaler bo związku z babcią nie zalegalizował;) hihihih
  11. Oj to dziadek Tadeusz elegancko gości przyjmuje:) tak trzymać;) Zdjęcia przepiękne, zwierzęta cudne:) Żal mi Jaśka jeszcze myślałam, żeby chłopcy jak jest miejsce zbili jakąś budke i zrobić wybiegł z takiej siatki, ale skoro nie ma warunków.... A co do zjedzenia go co prawda nie jem mięsa, ale takie dorosłe ptaki to chyba niezbyt dobre są....;(
  12. Pozdrowienia gorące dla dziadka Tadeusza i jego gromadki;)
  13. [quote name='tayga']Właśnie się znalazła, przed chwilą dobiegła na wieś!!! Mój syn był tam z kolegami, rąbali drzewo. Zanim wyjechali od dziadka to się pojawiła. Teraz dziadzio nie chce jej oddać.[/QUOTE] Huraa!!! Ja się dziadkowi nie dziwie:( to przecież jego rodzina:( ale z tyloma to staruszek nie da rady:(
  14. [quote name='tayga']Wrzyciłam rudzika, Bobby musi mieć lepsze gotki, zrobię jutro lub w sobotę. Tak jest!! To znaczy ścigaj, kop w d... nie dałam rady skoczyć na pocztę. Dopiero wróciłam do domu (jest prawie 2 w nocy). Ryczę od 15 godziny. Lizka zwiała :( Wszedł facet spisać licznik wody, nie zamknął za sobą drzwi. Nie było mnie, pracowałam, był tylko mój syn. Uciekinierki szuka Straż Miejska i Policja, weci powiadomieni, raniutko wieszam ogłoszenia. Byłam chyba wszędzie, latałam ludziom po podwórkach. Młody też... Tak mi głupio :( I tak strasznie się martwię :([/QUOTE] Pewnie jest u dziadka
  15. Brawo Reksiu. Jutro wysyłam dl Agnes fanty na bazarek dla Ciebie:)
  16. [quote name='Akrum']ja się nie podejmę, bo właśnie jestem w trakcie rozliczania dwóch bazarków, a kolejne już sie tworzą, więc czasowo nie wyrobię z kilkoma naraz.[/QUOTE] OK. Może będzie ktoś chętny. Póki co 3mam fanty dla Kubulcia:)
  17. Pilne!! Czy są jakieś chętne cioteczki lub wujaszkowie do zrobienia kubusiowi bazarku. Mam trochę fantów:) jak coś to piszczie na priv. Idą święta przydałoby się chłopakowi trochę grosza;););)
  18. [quote name='szafra']Trafiłam na wątek przez FB. Cegiełkowego Allegro nie umiem robić ( pewnie Selenga już robi) ... ale inne np. wyróżnione mogę zrobić. Jakieś fanty na bazarek też się znajdą.[/QUOTE] Ja na bazarek mogę ofiarowć trochę par drewnianych korali. Jak coś to pisać na priv;). Trzema malutkowi pomóc:(
×
×
  • Create New...