Jump to content
Dogomania

margoth137

Members
  • Posts

    12859
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by margoth137

  1. Teoś jest przygłuchy chociaż chyba nie tak bardzo bo ja wołam go normalnie i zawsze przychodzi, albo siedzi i kręci się. Byliśmy wczoraj u Pani wet. po karsivan i do szczepienia. Teoś był bardzo grzeczny i ciekawski wszędzie musi zaglądnąć, nawet go inkubator interesuje:) Kawaler waży 10,30kg;) wziełam mu też witaminki dla dziadków:cool1:
  2. kochany dziaduszek:loveu:
  3. Sylwestra Teoś spędził raczej bezstresowo;) co prawda popołudniu rozglądał się po oknach, ale przed północą to już spał jak suseł do samego ranka:)
  4. cisza u Czarusia.. Ważne żeby był zdrowy i szczęśliwy:)
  5. i ja trzymam kciuki za Was kochani:) dzielny Luzik;)
  6. czekamy na dalsze wieści niecierpliwie serduszko kochane
  7. wiem, wiem:( ale nie mam warunków:( mieszkam z tz w wynajętej kawalerce z dziadziem Teofilciem
  8. śliczny ten wierszyk, taki z nadzieją.... Wszystkiego dobrego w Nowym 2013 Roku:drink1:
  9. wszystko to jest przykre i do dupy... cholernie żal mi Dukacika i innych. Kurczę jakbym chociaż domek z ogrodem miała to Dukat zapewne by dołączył do Teofila...:(
  10. życzę Ci Romuniu żebyś zaczął Nowy Rok z domeczkiem kochanym:loveu:
  11. chętnie bym się do Zefircia przytuliła taki słodziak:loveu:
  12. życzę Ci kochanego i ciepluniego domciu Lukasku najdroższy
  13. tak jakoś Teoń zaczął lubic zielony kolorek;) Z Teoniem życzymy wszystkim szczęśliwego Nowego Roku 2013
  14. kto nie marzy o 40??:cool1: jak tam Hrabciu organizuje Sylwestra??:BIG:
  15. toż to młodziak:):cool1: szkoda, że mnie tłuszcz nie idzie w cycki tylko w doopkę:(
  16. jaka słodka przylepka:loveu:ten wybuch nawet w Skawinie usłyszeliśmy;)
×
×
  • Create New...