Jump to content
Dogomania

margoth137

Members
  • Posts

    12859
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by margoth137

  1. trzymamy kciuki mocno!!
  2. skoro musi na wątrobę to może karma trovet hepatic, cena niższa:)
  3. ja póki nie mam pracy nie mogę zadeklarować narazie nic, jedynie wpłacić coś jednorazowo. Moge mieć fanty na bazarek, ale wiem, ze to jedynie łata dziury w budżecie, a Lidernisiu potrzebuje kompleciku;)
  4. Święta Teonia spędził spokojnie. Bardzo podobają mu się lampki na naszej ,,mega'' choince. Jak migają Teoś siada i patrzy cały czas w drzewko. Choinka u mamy mu się bardziej podoba, bo stoi na ziemi i jest prawie do sufitu. Teoś obwąchał i postukał nosem we wszystkie dolne bombki. Od dawna też wiemy, że kawaler lubi ryby i babciny sernik więc tu mnie nie zaskoczył;) nawet odrobinka tofu mu smakuje;) i w przeciwieństwie do Fika umie zachować się przy stole. Jest kulturalny;) dostanie kawałek i odchodzi, nie domaga się o więcej, no chyba że to jest rybka. przy mega choince u babci Teoś-elfik przecież sobie zasłużyłem:loveu: u Fika na obiadku;) a tak sobie Teoń odpoczywał w drugi dzień świąt:loveu:
  5. tu można napisać: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/221701-Z-ŻYCIA-WZIĘTE-czyli-nasi-tymczasowi-goście-)-ok-Bielska-Białej-wolne-miejsce?p=20182419#post20182419[/URL]
  6. tez znam dwa wykastowane pieski co sie biorą za panienki;) plus taki, że dzieci z tego nie ma;)
  7. dokładnie, trzeba się podzielic domkami, żeby wszyscy byli szczęśliwi
  8. też pamiętam o Dumce i Maczce bo były razem i już obie za Tm. Kochane i biedne babuszki, całe życie w schronie....:(
  9. zaglądam i przytulam Lukaska
  10. Liderciu życzę Ci następnych Świąt w domku, jesteś taki kochany malutku i jest mi bardzo przykro, że nikt Cię nie chce:(
  11. życzymy z Teofilkiem Wszystkim Spokojnych i Wesołych Świąt:tree1:i kochanych domków dla wszytkich zwierząt w potrzebie
  12. oczy już nie takie wesołe jak iskiereczki.........:(
  13. jakbym miała warunki to wziełabym jeszcze jednego dziadunia...:( również życzę tu Wszyskim Wesołych Świąt:):tree1:, i dużo domków dla potrzebujących i bezdomnych zwierzaków!!!
  14. dziś mija 8 miesięcy ja Teoś pojechał do domku:) kurczę jak ten czas leci....;) z tej okazji uroczysta kąpiel Teonii wieczorkiem. Jak narazie przystojniak leży i nadzoruje porządki;)
  15. jakby dziadek mróz sie postarał i znalazł taki domek dla Liderka,
  16. super:) te dziadunie są najsłodsze, tyle przeszły....:( zobaczycie jak Lukasek odżyje przy prawdziwej rodzinie..:)
  17. jaka cudowna kartka na Święta:loveu: Wesołych Świąt kochani:)
  18. płakac się chce, ale z radości...
×
×
  • Create New...