Jump to content
Dogomania

juliaikamil

Members
  • Posts

    879
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by juliaikamil

  1. podniosę Zuzię, co u niej?
  2. same dobre wieści, to czekamy tylko na domek dla Syriusza
  3. jak mała się czuje? mam z Dogo Dorę, to coś wiem o przerażonych psach, trzeba jej znaleźć dom wątek Dorci - [url]http://www.dogomania.pl/threads/139969-Dora-w-nowym-wspanialym-domu[/url]!!!!
  4. dobre wieści :) a tak swoją drogę pomyślałam, że może jakoś pomóc tym ludziom, jakieś paczki z jedzeniem itp? Ewa Marta jak myślisz?
  5. Jaśku trzymaj się. i przyłączam się do pytania magdyski - co tak naprawdę mogą oznaczać te krwotoki?
  6. nie wiem czy doczytałam - Merry może jechać, nie jest za duża? nie mogę niestety zadeklarować nic stałego, ale jak tylko będę mogła to będę wspomagała ją finansowo, choć w niewielkim stopniu
  7. cudny jest - Syriusz :)
  8. nie wiem co napisać, popłakałam się, wierzyłam, albo po prostu chciałam wierzyć że z tego wyjdą.... T
  9. dobrze, że się udał. nie wiem co myśleć o tych ludziach, w każdym razie na pewno nic dobrego... ;)
  10. chyba się powtarzam ale słów brak na to co z nimi zrobiono, jestem z Wami myślami i trzymam nieustająco kciuki
  11. nie wiem co napisać.... brak słów, trzeba chyba jechać z jakimś dużym facetem i skończyć rozmowy. i zabrać Pika natychmiast
  12. a tak się bałam tej nocy. teraz już musi być dobrze. swój przydział bólu i strachu już wyczerpały...
  13. zajrzałam, a tu takie wieści :) trzymamy kciuki za Dingę i za każdego psa z Milanówka tylko za Płonią wciąż płaczę.....
  14. a jak z psiakiem u tamtych ludzi? siedzi na łańcuchu? widziałaś go ostatnio?
  15. o matko, następna tragedia, oby małe się wylizały...
  16. BARDZO się cieszę i trzymam kciuki za Pika i pogryzione psiaki
  17. może dla mamusi maluchów zamówić jakiś kubraczek, kocyk?
  18. co za ludzie... ale lepiej teraz niż mieliby go wyrzucić nic nikomu nie mówiąc
  19. trafiłam tu przez przypadek - i co z sunią?
  20. jak będzie brakowało to i ja postaram się w miarę możliwości coś dorzucić (ale niestety pewnie nie każdego miesiąca)
  21. o matko... jesteśmy z Tobą, i wierzymy, że będzie ok
  22. [quote name='Ewa Marta']Karo bardzo prosi o trzymanie kciuków jutro i pojutrze:-) Domyślacie się, że chodzi o DS, ale nic nie napiszę żeby nie zapeszyć;-)[/QUOTE] trzymamy, trzymamy... i czekamy na wieści :)
  23. dobrze, że jej się udało, trzymamy MOCNO kciuki za małą
×
×
  • Create New...