nie chcę nic obiecywać i robić nadziei, ale... w połowie stycznia po raz pierwszy, przez ok. tydzień będę miała na tymczasie psa, sprawdzę jak moja Dora się do niego odnosi, jak sobie radzi z drugim psem w domu (Dora jest dość specyficznym psem - [url]http://www.dogomania.pl/threads/139969-Dora-w-nowym-wspanialym-domu[/url]!!!! ), i może by się udało wziąć małego. ale nawet jeśli, to niestety nie dam rady na bezpłatny, kiepsko u nas z kasą, kryzys nas dosięgnął... :(