Jump to content
Dogomania

juliaikamil

Members
  • Posts

    879
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by juliaikamil

  1. dobre wieści, niech choć Czarce się poszczęści - trzymamy kciuki
  2. ale jest cudowny... :) ale te łapki faktycznie nie najlepiej wyglądają...
  3. zapisuję chłopaków
  4. jednak cudów nie ma.... myślimy dalej. zmieńcie tytuł z powrotem....
  5. cudownie!!! tak się cieszę. i wet od razu pod ręką :)
  6. zapisuje Lutka, a jak on reaguje na inne psy?
  7. dziewczyny wiecie co u Golina? odwiedzał go ktoś?
  8. nie wiem co pisać, dziwnie jest bez Jasia w przerwach w pracy... Ajlii trzymajcie się ciepło
  9. cudny jest, ale rzeczywiście coś za mały, za drobny na prawdziwego kaukaza. i ten wiek. Mój Brutus żył prawie 13 lat, wet stwierdził, że to chyba rekord. chętnie bym go zabrała, ale to nie są psy do mieszkania, a od rodziców już jakiś czas temu się wyprowadziłam... na pierwszym miejscu powinna być chyba diagnoza, nawet przy ogłaszaniu lepiej pisać konkrety... na razie zapisuje i myślę intensywnie co dalej, bo Brutusie mam wielki sentyment do takich dużych śliczności
  10. [quote name='kkasiiiar']ooo to swietnie ! wtedy moglabym juz wystartowac z bazarkiem a te rzeczy co Adzunia chciala przekazc mozna uzyc w innym bazarku.. czy zrobilabys zdjecia rzeczy i opisala je i wyslala na moja poczte ? [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ??[/QUOTE] jasne, tylko dziś na pewno nie nie dam rady, postaram się jutro
  11. trafiłam przypadkiem - jak się Rafik czuje? mogłabym przekazać trochę rzeczy na bazarek - sama niestety nie umiem robić
  12. odruchowo weszłam zobaczyć co u Jasia... :(
  13. nie! kurde, kurde!!!!!!!!!! Jaśku zawszę będę o Tobie pamiętać, choć nawet Cie nie poznałam... Ajlii, Jubu - jesteśmy z Wami
  14. o Boże... nie zgadzam się. Jaśku trzymaj się; myślę o was cały czas tylko pisać nie mam czasu... :(
  15. o matko.... nie wiem co powiedzieć. Jaśku nie daj się.
  16. niedobrze, i trzeba pomyśleć nad kasą. ja mam wielki kryzys finansowy :( (ale zaległe i aktualne deklaracje przelałam)
  17. jeszcze raz przepraszam za opóźnienie w płatnościach, dziś przeleję za październik, listopad i grudzień krucho? wykruszyły się jakieś deklaracje? brakuje na hotel?
  18. a jak Jaśminek? zimno się robi... :(
  19. chyba widziałam to ogłoszenie, ale nic o nim nie wiem... może ktoś z okolicy mógłby podjechać, zobaczyć?
  20. ale Jaśko miał szczęście, że na Was trafił... :)
×
×
  • Create New...