jak mała się czuje?
mam z Dogo Dorę, to coś wiem o przerażonych psach, trzeba jej znaleźć dom
wątek Dorci - [url]http://www.dogomania.pl/threads/139969-Dora-w-nowym-wspanialym-domu[/url]!!!!
nie wiem czy doczytałam - Merry może jechać, nie jest za duża?
nie mogę niestety zadeklarować nic stałego, ale jak tylko będę mogła to będę wspomagała ją finansowo, choć w niewielkim stopniu
[quote name='Ewa Marta']Karo bardzo prosi o trzymanie kciuków jutro i pojutrze:-) Domyślacie się, że chodzi o DS, ale nic nie napiszę żeby nie zapeszyć;-)[/QUOTE]
trzymamy, trzymamy... i czekamy na wieści :)