-
Posts
13692 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Javena
-
[URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Dwa-szczeniaki-mix-Psa-Kanaryjskiego-Pomocy-Szukaja-domu-W0QQAdIdZ396288005[/URL] [URL]http://czestochowa.olx.pl/dwa-szczeniaki-mix-psa-kanaryjskiego-pomocy-szukaja-domu-iid-414880702[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/wyrzucone-szczeniaki-mix-psa-kanaryjskiego-ID1jAlB.html[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/wyrzucone-szczeniaki-mix-psa-21039497.html[/URL] [URL]http://czestochowa.lento.pl/wyrzucone-szczeniaki-mix-psa-kanaryjskiego-,471675.html[/URL] [url]http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/mix-Psa-Kanaryjskiego,98603[/url]
-
[quote name='agnieszkaK']cieszę się bardzo że Śnieżek ma dom!! :D:D:D:D co do deklaracji to czy mogę prosić o wątek Torka?[/QUOTE] jest powyżej. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/209422-Staruszek-Toro-nie-ma-funduszy-na-hotel-Proszę-Pomóż[/url]! Wątek Torusia.
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
Javena replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Pieniążki wysłane dla Torusia- [B]450 zł [/B].Spadek po Śniezku. :multi:Śniezek ma dom.:multi: -
Pieniazki ,które pozostały wysłałam Torowi. 450 zł. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/209422-Staruszek-Toro-nie-ma-funduszy-na-hotel-Proszę-Pomóż[/URL]! [B]Wątek Torusia.[/B]
-
ZNACZY ,ŚNIEZEK ZOSTAJE..... TAK TRZYMAĆ. Prosze jeszcze deklarowiczów o wypowiedzenie sie w kwestii deklaracji.
-
[quote name='anja2201']dzięki :) kontakt : [email="[email protected]"][email protected][/email] tel . 694-195-509[/quote] własnie ten nr dałam .
-
[quote name='karilka']griso był w typie tych suczek... Dużo tych psów u was.. Jakiś pręgowany tam musi w okolicy nieźle zapylać... Ja obstawiam, ze urodziły się ze szczątkowymi. Nie wyglądają na cięte. Są molosowate i pręgowane - cud malina! :) znam psy, które latami sie tułały i ..po prostu sie tułały.[/quote] zrobiłabym pare ogłoszeń ,ale nie wiem jaki kontakt.
-
Jeżynka odeszła za Tęczowy Most! [*]
Javena replied to Karolcia_ko5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='caryca26']Weszło 10 zł od AgnieszkaK - tę kwotę również przekazuję na konto Górniczka... Cioteczka AgnieszkaK nie napisała czy przekazuje deklarację na Górnika ale wpłata jest , pewnie nie była dawno na dogo podobnie ja roland_de.[/QUOTE] Powiem tak .Mam dosć dużo deklaracji. Spisane numery kont w zeszycie i co miesiac jak uda mi sie coś tam zaoszczedzic wpłacam jak leci. Nie ma kiedy zajrzeć na wszystkie wątki,dopiero jak tytuł sie zmieni ,zaglądam na wątek. Pewnie inni tez mają tak samo. -
[quote name='ulka 1108']ja się zgadzam na przeniesienie mojej deklaracji dla Toro[/QUOTE] Dziekuję bardzo . Konto będzie inne ,bo skarbnikim jest monika083 .Zaraz wyśle numer.
-
Psinko ,chciałabym Ci pomóc ,ale jakos chetnych nie widzę.Ale 10 zł już masz:evil_lol:
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
Javena replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Torus jest bogatszy o [B]5,50 zł[/B] od [B]Romualda N z fb[/B] i [B]10 zł [/B]od [B]ulka1108[/B] 433,50 + 15,50 mamy [B]449 zł [/B] -
Snieżek dostał jeszcze [B]5,50[/B] zł od [B]Romualda N. Fb. [/B]i [B]10 [/B]zł za czerwiec od [B]ulka1108 Razem jest 449 zł dla Torusia. TRZEBA BY MOZE ZMIENIC TYTUŁ? [/B]
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
Javena replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Prosze o nr konta .Myślałam ,że mam. -
[quote name='Karilka']Biały ma się dobrze - pani jest z niego bardzo zadowolona. Śnieżka na razie nie odwiedzam bo na mnie to źle wpłynie ale za jakiś czas - pójdziemy na wspólny spacer. Ma własnego kota Benjamina, a pani gotuje takie rarytasy, ze sama bym chciała sie adoptować...[/QUOTE] Swietnie. Ciesze sie bardzo. Dla Śniezka dotarła jeszcze wpłata od Agnieszki W. z Łodzi. Fb. 30 zł w kasie jest [B]433,50zł[/B] teraz juz dla Torusia.
-
Jak Pimpus sie czuje?
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
Javena replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Czy, moge prosic nr konta? GDZIES MI SIE ZAPODZIAŁ.:) -
ZROBIŁAM MINI BAZARECZEK ,CHOCIAŻ TAK SPRÓBUJĘ POMÓC,JESLI OCZYWISCIE ZNAJDĄ SIE CHĘTNI. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229259-Nowe-buty-klapki-bardzo-mini-bazarek-do-15-07-22-00?p=19350418#post19350418[/URL]
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
Javena replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='Javena']TORUŚ MA SPADEK PO ŚNIEŻKU [B]403,50 ZŁ .Kto jest skarbnikiem?[/B] [B]AniaJ[/B] od grupy [B]"Podaj łape[/B]" deklaruje [B]20 zł[/B] miesiecznie.[/QUOTE] Doszło jeszcze na Śniezka 30 zł od Agnieszki W z Łodzi z Fb. razem jest [B]433,50 [/B]. W najblizszych dniach przesle,bo moze jeszcze cos skapnie dla Torusia. PROSZE O NR KONTA. -
płeć: pies MA DOM.......... wiek: 5lat rasa: mix w typie Pinczera min. miasto: Oświęcim sterylizacja: nie szczepienia: tak odrobaczanie: tak Pinek, to sympatyczny, kochany psiak w typie Pinczerka. Uwielbia towarzystwo ludzi, wręcz lgnie w ramiona. Toleruje inne zwierzęta. Jego historia jest dość smutna, bowiem Pinek wyrzucony został na pastwę losu na pobliskim wysypisku śmieci, jak zbędna, niepotrzebna rzecz Porzucanie zwierząt jest karalne, za ten czyn właściciel psa odpowie przed Sądem. Przykład Pinka jest kolejnym dowodem na to, jak bezmyślni i bezduszni potrafią być ludzie. Biorąc pod swoją opiekę jakiekolwiek zwierzę, należy pamiętać, iż bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za jego życie i zdrowie. Nie na rok, dwa, czy pięć lat… Na całe jego życie!!!
-
płeć: pies wiek: 5lat rasa: mix w typie szpica min. miasto: Oświęcim sterylizacja: nie szczepienia: nie odrobaczanie: tak [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/4123/homerm.jpg[/IMG] Homer to mały, przyjazny piesek o wielkim sercu. Błąkał się gdzieś w rejonie miejscowości Smolice k/Zatora, w chwili obecnej przebywa w DT-domu tymczasowym. Może komuś uciekł…być może ktoś go szuka??? Osoby zainteresowane losem i adopcją Homera, prosimy o kontakt ze Schroniskiem.
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
Javena replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
TORUŚ MA SPADEK PO ŚNIEŻKU [B]403,50 ZŁ .Kto jest skarbnikiem?[/B] [B]AniaJ[/B] od grupy [B]"Podaj łape[/B]" deklaruje [B]20 zł[/B] miesiecznie. -
[quote name='Ania J']jak najbardziej na Torusia ![/QUOTE] BARDZO PROSZE DEKLAROWICZÓW O ODPOWIEDZ. KTO ZOSTAWIA PIENIAZKI WPŁACONE,KTO UTRZYMUJE DEKLARACJE NA TORUSIA ,KTO REZYGNUJE? [B]AniaJ[/B] ,czy deklaracja bedzie stała?
-
ZAPROSZONO MNIE ,SERCE MI SIĘ KRAJE.zrobiłabym bazarek wirtalny ,ale widze ,że ludziska już nie wchodzą na takie.Chyba,że tylko moje. Finansowo przędę cienko . Narazie zapisze moze coś uda mi sie sprzedac.
-
Jeżynka odeszła za Tęczowy Most! [*]
Javena replied to Karolcia_ko5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja niestety muszę sie wycofać z deklaracji na Górnika. Nie jestem już wstanie opłacać wszystkich. Te które jeszcze są ,musze jakoś sobie radzic i wysyłać ,ale nie angażuję sie w wiecej piesków. Nadal jestem bez pracy ,na dodatek nie mam z czego odkładać, bo wszystkie zakupy robi TZ. -
[quote name='BUDRYSEK']dokładnie! tylko i wyłącznie dzięki Karilce :) no i wszystkim Darczyńcom! :)[/QUOTE] Jeśli Śniezek szczęsliwy w domu ,to moze pieniazki przekazemy na inne zwierzątko .Jesli oczywiscie wszyscy darczyńcy sie zgadzaja.? Jeśli nie, nr konta poprosze i robie zwrot.