-
Posts
13692 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Javena
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-jeje']Tak sie sklada ze zadna z wyciagnietych suk, nie byla ciezarna. Suka biala ktora byla ciezarna zostala sprytnie ukryta a dzis czytamy na watku ze sie oszczenila i ma 5 szczeniakow, w zwiazku z powyzszym [B]zaznaczam ze ostatni raz zobowiazalam sie do pomocy psom z Olkusza, poinformuje rowniez o tym Marte, jest to celowe dzialanie osob, ktore dobrze znam ktore zabraly sunie po to zeby nie robic sterylki aborcyjnej, koniec z oszolomami, moherowymi beretami, to nie jest pierwszy raz. Nie bede wspierac rozmnazaczek.[/B][/QUOTE] Tak jest,napewno specjalnie wzięły i ją schowały .Czekały ,aż sie oszczeni. Ale sprytnie zrobiły. .... Kobieto ,gdzie wejdziesz tam siejesz zamet. Nawet w Mętkowie ,gdzie proszona byłas o pomoc i interwencje w sprawie psa , narobiłas dziadostwa ludziom ,którzy tak sie poświecili zwierzakom. Cała wieś sie śmieje ,że chodzą i prosza o pomoc finansową Fundacje .Ja tylko chciałam zapytać . Ile Fundacja dała tym ludziom? Prawie wszystkie pieniadze były od darczyńców. Poza tym ,czy oni nie pomagali ,jak trzeba było przetrzymac jakiegoś psa? Raz tylko odmówili ,bo pies był chory. -
IVA. Wyrwana z psiego nieszczęścia. Prosi o pomoc.
Javena replied to madziakato's topic in Już w nowym domu
Ja tez trzymam :thumbs: .Oby sie udało. Moze pozwola ją zabrać? -
Jest ,jest!!!!:sweetCyb: Wpłata od [B]Rents - 50 zł Felka -30 zł [/B][B][FONT=arial black][SIZE=4][COLOR=#800080]Deklaracje stałe[/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#b22222] [/COLOR][B]Wtatara - 10 zł> III ,IV,V,VI,VII, VIII, Kaja555 - 10 zł> III,IV, V,VI>20 zł.VII , VIII> 15 zł, Coronaaj - 25 zł> III,IV,V,VI VII VIII,IX ,X , Felka - 30 zł > III,IV, V, VI, VII,IX,X, Javena - 20 zł >III,IV ,V,VI,VII,VIII,IX, Rents - 50 zł> III,IV,V, VI,VII,VIII,IX, Roland_De - 50 zł od czerwca > III, IV,V,VI,VII,VIII, IX,>110 zł, Avilia - 10 zł III, IV,V ,VI,VII[/B][/B][B] Mamy 380 zł 90 gr. Powiedzmy[SIZE=5][COLOR=#b22222] 381zł Wysyłam 300zł za hotelik. Zostaje 81 zł +120 zł z mojego bazarku ogłoszeniowego = 201 zł. Zostaje na pazdziernik.[/COLOR][/SIZE][/B]:multi:[B][SIZE=5][COLOR=#b22222] [/COLOR][/SIZE][/B] CIOTECZKO, PROSZE O ODNOTOWANIE WPŁATY. :lol:Jutro powinna byc.
-
[quote name='jola_li']przyznam, że nie wiem, które są najbardziej odwiedzane... Może [u][url="http://adopcjapsa.pl/"]adopcjapsa.pl[/url][/u] i [u][url="http://cafeanimal.pl/"]cafeanimal.pl[/url][/u] ? Może być?[/quote] najwiecej wejsc jest na gumtree ,przygarnijzwierzaka,morusek
-
Miluś opuścił schroniskowy boks i trafił do fantastycznego domku! :)
Javena replied to paula_t's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki. Robie mu dwa ogłoszenia co 3 dni ,żeby był jak najwyżej. -
[quote name='Dogo07']Ale to był transport dla Gracji - umówiony na wtorek czyli jutro w godz. 12-13ej . Ale to już nieaktualne ponieważ Gracja zostaje u mnie na dt. A teraz trzeba szukać TRANSPORTU dla czarnej suni do Javeny.[/QUOTE] Czyli własciwie nie wiadomo ,kto i kiedy przyjedzie? Dajcie znać. Nr tel.macie.
-
[quote name='missiaa']Może się przeziebił? (kot) A nie ma krwi w moczu? może to SUK. Te koty zawsze jak coś zaczynają chorować to sikają w różnych miejscach(przy najmniej u mnie tak jest).[/QUOTE] Gdyby był przeziebiony ,to zdarzałoby się to często ,a on normalnie chodzi do kuwety. To złośliwie ,bo zamykam koty na noc w drugim pokoju. Muszę ,bo urzadzają od 3 godziny rano wyscigi nad naszymi głowami.:lol:
-
[quote name='Olena84']A ja poprosze o adres na ktory mozna cos dla Państwa wyslac.[/QUOTE] Już wysyłam [quote name='mestudio']Wpadłam tylko napisać, że żwirek i worek karmy zakupiony, potem napiszę co i jak.[/QUOTE] Bardzo dziekuje. [quote name='majowa']ja na dniach zrobie przelew, strasznie was przepraszam, ale opoźniła się moja wypłata i najpewniej bedzie ok 5 września[/QUOTE] Nie ma za co przepraszać ,róznie bywa z tymi wynagrodzeniami.
-
[quote name='magenka1']Javeno Ty wiesz, że jestem z Tobą całą sobą trzymam kciuki za wszystkie psiaki z Olkusza, oby udało się szybko znaleść super domy[/QUOTE] Magenka ,dziekuje za wsparcie duchowe.Tego mi trzeba,bo nie wiem, jak to przyjmie mój tz. Do tej pory ,jakoś znosił te moje tymczasy i nawet szybko domy znajdowały.Ale czy coś mu sie nie odmieniło? Nie wiem? Zwłaszcza,ze mój kot ostatnio zwarjował i podsikuje co jakiś czas w rózne miejsca.
-
[B][FONT=arial black][SIZE=4][COLOR=#800080]Deklaracje stałe[/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#b22222] [/COLOR][B]Wtatara - 10 zł> III ,IV,V,VI,VII, VIII, Kaja555 - 10 zł> III,IV, V,VI>20 zł.VII , VIII> 15 zł, Coronaaj - 25 zł> III,IV,V,VI VII VIII,IX ,X , Felka - 30 zł > III,IV, V, VI, VII,VIII, Javena - 20 zł >III,IV ,V,VI,VII,VIII,IX, Rents - 50 zł> III,IV,V, VI,VII,VIII, Roland_De - 50 zł od czerwca > III, IV,V,VI,VII,VIII, IX,>60 zł, Avilia - 10 zł III, IV,V ,VI,VII[/B][/B]
-
[quote name='wtatara']wpłaciłam 70 zł Roland 60 zł- VII i VIII ja VIII 10 zł[/QUOTE] Ale jestesmy bogaci ...... jest wpłata od DarkWater ,Mika31 ,Algi [B] 46,90 zł[/B] Roland_D > [B]60 zł [/B] Wtatara> [B]10 zł [/B] [SIZE=3][B]Bariczek i ja ,bardzo dziekujemy.[/B][/SIZE] :multi: [SIZE=5][B]MAMY NA WRZESIEŃ 300,90 zł[/B][/SIZE]
-
[quote name='dogo07']czyli wszystko jasne tak ? Gracja zostaje u mnie na dt, będzie ogromna prośba o pomoc w ogłaszaniu i szukaniu jej domku, tak samo jak niusi oczywiście i jamnisiowi. Myśle że za kilka dni, jak jeszcze zostanie zaszczepiona to będzie można jakiś ładny tekst jej napisać i powoli ogłaszać sunieczki. A co ze sterylkami będzie ?[/quote] ogłoszenia biorę na siebie. MAŁA PROŚBA. mówiłyście ,że miedzy 12,00 a 13 ,00 .Wolałabym żeby było 1min po 13 ,ej Powód .mój tz wychodzi do pracy o pierwszej ,wiecie jak to jest obiadek ,kolacje zrobić do pracy i zamiast zająć sie Wami i psem ,bedę koło niego skakać.:)
-
[quote name='ranias']Tu by się przydała chyba decyzja Javeny[/QUOTE] No cóz ,ja już jestem nastawiona na tak ,tylko jaka duża jest ta sunia? (wyglada na małą) Nawet podobna do mojego Timka.:) Czy ktos wie ,że trzeba ja z tamtąd wziaść i czy tam jest jeszcze? Nie mogę wziasć dużego psa . 1. W blokach 2. 4 -te piętro 3. Mam dwa koty ;) Duzy pies ,mógłby krzywde zrobic. [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/3488/dcw6.jpg[/IMG]
-
Napewno ,jesli nie dałby rady Pan Maciek jechać ,skorzystaliby z pomocy.Nie mieliby wyjścia. Ostatecznie Mojego Tz bym prosiła ,mam nadzieję ,że nie odmówi pomocy starszym ludziom.Był ze mną dwa razy ,wiec wie jaka jest sytuacja .
-
Jak ogladam ten filmik ,to mam gule w gardle. Jak ten pies się odnajdzie w innym miejscu? Przecież on wreszcie ma kogoś,kogo pokochał ... Jak bym widziała mojego psa.
-
[quote name='Dorot131']Witam. wątek podczytuję od jakiegoś czasu , jesli będzie potrzeba zawiezć do lekarza ,mój mąż który dysponuje czasem i oczywiscie samochodem podejmie się tego. Jesteśmy z Rudy Sląskiej (domyslam się że nie jest to zbyt daleko od nas jednak prosiłabym o dokładny adres.) Też uważamy że trzeba sobie pomagać[/QUOTE] Bardzo dziekuję za chęc pomocy.Napewno jak zaistnieje taka potrzeba,będę wiedziała ,gdzie uderzyc:) Mętków ,to wioseczka k/ Babic między Chrzanowem a Zatorem .Zarówno tu ,jak i tu musza czasem jechać. woj.małopolskie [url]http://mapy.eholiday.pl/dojazd-metkow-babice-chrzanow.html[/url] Z Rudy Ślaskiej ,jest kawałek.