-
Posts
13692 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Javena
-
[quote name='obiezyswiat75']ostroznie- ta pani to wariatka. Nie róbcie sobie nadziei. Miałam z mią kontakt[/quote] własnie napisała do mnie ,że ona nie ma telefonu i żeby podac jej e mail.:) kto dziś nie ma telefonu ? Jedynie nie doładowany ,to się zgodzę. A przeciez podałam dwa meile ,to napisać nie umie?
-
rovaniemi zamówiła pakiet ,ale zrobiłam wczesniej kilka ogłoszeń,bo sprawa pilna,a ja mam kolejke. Na Gumtree miałam e mail [TABLE="width: 100%"] [TR] [TD][TABLE="width: 100%"] [TR] [TD="width: 100%, bgcolor: #eeeeee, align: left"][B]Od:[/B] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/TD] [/TR] [TR] [TD]jestem zainteresowana.[/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [/TR] [/TABLE] Podałam Wasze adresy mailowe. Ciekawe ,czy się odezwie. Pani z Lublina znalazłam ja na Fb.
-
[quote name='alia87']drobna wpłata dla barika poszła :) bariku, dużo zdrówka!!!:loveu:[/quote] Doszły pieniążki [B]35 zł [/B]:multi: od [B]Alia87[/B] [B]Bardzo dziękujemy[/B].[URL="http://smayliki.ru/smilie-671035527.html"][IMG]http://s8.rimg.info/8a8375a55da8e3bf57c1aa27273e999f.gif[/IMG][/URL] [B][SIZE=4]Mamy na listopad [COLOR=#2f4f4f]140 + 6= 146 zł[/COLOR][COLOR=#ff0000] + 35 zł = [/COLOR][/SIZE][SIZE=5][COLOR=#ff0000]181 zł [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=#ff0000] [/COLOR]BRAKUJE 119 zł[/SIZE][/B]
-
Fazer - boksio przywiązany do ławki- ma dom i nowe imię - BRUNO!!!
Javena replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Nasz Fazerek [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/9648/zdg.JPG[/IMG] [IMG]http://img542.imageshack.us/img542/9111/mfcn.jpg[/IMG] -
Miluś opuścił schroniskowy boks i trafił do fantastycznego domku! :)
Javena replied to paula_t's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img706.imageshack.us/img706/8227/c6u7.jpg[/IMG] [B]Wiadomosci od włascicieli wklei kontaktogłoszenia[/B] -
Miluś opuścił schroniskowy boks i trafił do fantastycznego domku! :)
Javena replied to paula_t's topic in Już w nowym domu
Oto nasz kolega Miluś ,podróżnik [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/7375/r06c.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/6386/i28.JPG[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/9586/c90n.jpg[/IMG] [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/6352/2to3.jpg[/IMG] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/5527/3len.jpg[/IMG] -
Fredzia – mikrosunia przytulasek JUŻ W DOMKU STAŁYM ;)
Javena replied to perpe-tua's topic in Już w nowym domu
Czy Fredzia ma ogłoszenia? -
[quote name='Duszkowa'] Niestety, nie wiem, jak mogę załączyć jego zdjecia, wyskakuje mi informacja o ograniczeniu linków url :c Na zdjęciach wygląda staro, ale to jeszcze szczeniaczek, który czeka na dom :) Numer do osoby zajmującej się Piorunem (jego tymczasowe imię) : 607 123 443[/QUOTE] Przeslij mi zdjęcia na e mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Zrobię mu pare ogłoszeń .dobrze byłoby ,żeby był widoczny w całości.:)
-
Miluś opuścił schroniskowy boks i trafił do fantastycznego domku! :)
Javena replied to paula_t's topic in Już w nowym domu
Czekamy na zdjęcia.:multi: -
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Javena replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Bertusia ma dom ,czy tylko tymczas? -
[B]Prosimy o pomoc dla biednego Figo.[/B] [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/6868/5d2n.jpg[/IMG] [COLOR=#000000][FONT=Arial]Figo uległ kontuzji i to dość poważnej – zerwane więzadła w obu łapkach. Pomóżmy mu stanąć na cztery łapy..Trudno powiedzieć jak to się stało, ale przy pierwszych niepokojących objawach, podjęliśmy leczenie. Dalsze szczegółowe badania wykazały zerwane więzadła. Według lekarzy ten stan musiał być przewlekły i wystarczył lekki zryw do biegu, by to dokonało reszty i doszło do tej makabrycznej sytuacji:( Psiak jest już po pierwszym zabiegu, który zrobiliśmy „na kredyt”. Gdy wydobrzeje jedna łapka, będzie niezbędny zabieg na drugą. Dla tego żywiołowego psiaka , to ogromnie trudne chwile – zaleca się minimum ruchu podczas rekonwalescencji, a przecież psie serce gnałoby ile sił przed siebie… No i koszty zabiegu niestety niemałe… Wszelka pomoc dla Figusia jest potrzebna. Oczywiście najlepiej gdyby szybko znalazł się domek i nasz nieszczęśnik mógł się kurować pod czujnym okiem opiekuna. To cudowny przyjaciel i choć niezbyt toleruje inne psy, szczególnie te duże, to dla człowieka oddałby życie.[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial]Prosimy o wsparcie i wpłaty na konto schroniska z dopiskiem,,FIGO” aby móc sfinansować kolejny zabieg i powrót chłopaka do zdrowia.[/FONT][/COLOR]
-
Fazer - boksio przywiązany do ławki- ma dom i nowe imię - BRUNO!!!
Javena replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Życzę Ci Fazerku ,zeby to był ten dom.... -
[quote name='timelove'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images63.fotosik.pl/351/9c0b588c32b75ea1med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] [B]To jest mama?[/B] Zrobiłam ogłoszenia na dwóch portalach. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Do-polnej-adopcjiSzczeniaki-z-krzakow--Powiat-olkuski-id77721.html[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/do-pilnej-adopcji-szczeniaki-z-krzakow-powiat-olkuski-540081515[/URL]
-
Dianka - Łajka już w SWOIM domku :) Bądź szczęśliwa maleńka :)
Javena replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Boziu ,jak mozna tak z psem postąpić. Załatwiła sie ?? Toż to zupełnie nie odpowiedni ludzie. Dobrze ,ze poszła z tamtąd.Znajdzie dom napewno,bo jest śliczna. -
Dianka - Łajka już w SWOIM domku :) Bądź szczęśliwa maleńka :)
Javena replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Do budy, to odpowiedniego psa duzego z długą sierscia,a nie taką maliznę..Jestem na zaproszenie. Nie bardzo wiem, jak pomóc .Jedynie ogłaszać mogę. -
Marysia mnie tu ściagła wpisem na innym wątku. Nie moge nic radzic,bo nie miałam z padaczką do czynienia,ale moja mama miała dwa psy z padaczką i dożyły 20 lat.Nie wiem jakim cudem. Tylko,że objawy miały bardzo łagodne. Poprosze o nr konta. Jakiś grosz wyślę. Mam w planie robić bazarek ,to coś tam skubnę dla pięknej Saj.