Jump to content
Dogomania

Javena

Members
  • Posts

    13692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Javena

  1. Teraz dopiero weszłam i czytam....... w gardle mnie dławi. Wiem ,że to była słuszna decyzja. Psiatko męczyłoby się nie wiadomo jeszcze ile. Bądż szczęsliwa Saj. Tam juz nic nie boli. Chciałabym przesłac pieniążki z bazarku ,bo napewno dług został . Będzie równe 100 zł. Prosze o nr konta.
  2. [quote name='obiezyswiat75']ostroznie- ta pani to wariatka. Nie róbcie sobie nadziei. Miałam z mią kontakt[/quote] własnie napisała do mnie ,że ona nie ma telefonu i żeby podac jej e mail.:) kto dziś nie ma telefonu ? Jedynie nie doładowany ,to się zgodzę. A przeciez podałam dwa meile ,to napisać nie umie?
  3. rovaniemi zamówiła pakiet ,ale zrobiłam wczesniej kilka ogłoszeń,bo sprawa pilna,a ja mam kolejke. Na Gumtree miałam e mail [TABLE="width: 100%"] [TR] [TD][TABLE="width: 100%"] [TR] [TD="width: 100%, bgcolor: #eeeeee, align: left"][B]Od:[/B] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/TD] [/TR] [TR] [TD]jestem zainteresowana.[/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [/TR] [/TABLE] Podałam Wasze adresy mailowe. Ciekawe ,czy się odezwie. Pani z Lublina znalazłam ja na Fb.
  4. [quote name='alia87']drobna wpłata dla barika poszła :) bariku, dużo zdrówka!!!:loveu:[/quote] Doszły pieniążki [B]35 zł [/B]:multi: od [B]Alia87[/B] [B]Bardzo dziękujemy[/B].[URL="http://smayliki.ru/smilie-671035527.html"][IMG]http://s8.rimg.info/8a8375a55da8e3bf57c1aa27273e999f.gif[/IMG][/URL] [B][SIZE=4]Mamy na listopad [COLOR=#2f4f4f]140 + 6= 146 zł[/COLOR][COLOR=#ff0000] + 35 zł = [/COLOR][/SIZE][SIZE=5][COLOR=#ff0000]181 zł [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=#ff0000] [/COLOR]BRAKUJE 119 zł[/SIZE][/B]
  5. Nasz Fazerek [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/9648/zdg.JPG[/IMG] [IMG]http://img542.imageshack.us/img542/9111/mfcn.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/8227/c6u7.jpg[/IMG] [B]Wiadomosci od włascicieli wklei kontaktogłoszenia[/B]
  7. Oto nasz kolega Miluś ,podróżnik [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/7375/r06c.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/6386/i28.JPG[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/9586/c90n.jpg[/IMG] [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/6352/2to3.jpg[/IMG] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/5527/3len.jpg[/IMG]
  8. Czy Fredzia ma ogłoszenia?
  9. [quote name='Duszkowa'] Niestety, nie wiem, jak mogę załączyć jego zdjecia, wyskakuje mi informacja o ograniczeniu linków url :c Na zdjęciach wygląda staro, ale to jeszcze szczeniaczek, który czeka na dom :) Numer do osoby zajmującej się Piorunem (jego tymczasowe imię) : 607 123 443[/QUOTE] Przeslij mi zdjęcia na e mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Zrobię mu pare ogłoszeń .dobrze byłoby ,żeby był widoczny w całości.:)
  10. Zrobię mu jakiś bazarek ,ale jesli ktoś chciałby pomóc ,bardzo prosimy .
  11. [B]Prosimy o pomoc dla biednego Figo.[/B] [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/6868/5d2n.jpg[/IMG] [COLOR=#000000][FONT=Arial]Figo uległ kontuzji i to dość poważnej – zerwane więzadła w obu łapkach. Pomóżmy mu stanąć na cztery łapy..Trudno powiedzieć jak to się stało, ale przy pierwszych niepokojących objawach, podjęliśmy leczenie. Dalsze szczegółowe badania wykazały zerwane więzadła. Według lekarzy ten stan musiał być przewlekły i wystarczył lekki zryw do biegu, by to dokonało reszty i doszło do tej makabrycznej sytuacji:( Psiak jest już po pierwszym zabiegu, który zrobiliśmy „na kredyt”. Gdy wydobrzeje jedna łapka, będzie niezbędny zabieg na drugą. Dla tego żywiołowego psiaka , to ogromnie trudne chwile – zaleca się minimum ruchu podczas rekonwalescencji, a przecież psie serce gnałoby ile sił przed siebie… No i koszty zabiegu niestety niemałe… Wszelka pomoc dla Figusia jest potrzebna. Oczywiście najlepiej gdyby szybko znalazł się domek i nasz nieszczęśnik mógł się kurować pod czujnym okiem opiekuna. To cudowny przyjaciel i choć niezbyt toleruje inne psy, szczególnie te duże, to dla człowieka oddałby życie.[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial]Prosimy o wsparcie i wpłaty na konto schroniska z dopiskiem,,FIGO” aby móc sfinansować kolejny zabieg i powrót chłopaka do zdrowia.[/FONT][/COLOR]
  12. Mamuśka ,tez cudo.... Jesli sa w hotelu ,to w ogłoszeniach trzeba zmienić kontakt,chyba?
  13. Życzę Ci Fazerku ,zeby to był ten dom....
  14. Wysłałam skromną pomoc.Jak zakończę bazarek bedzie reszta. Nic wiecej nie mogę. Mizianka dla suni ,a Tobie Delph dużo pozytywnej energii przesyłam.
  15. [quote name='timelove'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images63.fotosik.pl/351/9c0b588c32b75ea1med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] [B]To jest mama?[/B] Zrobiłam ogłoszenia na dwóch portalach. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Do-polnej-adopcjiSzczeniaki-z-krzakow--Powiat-olkuski-id77721.html[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/do-pilnej-adopcji-szczeniaki-z-krzakow-powiat-olkuski-540081515[/URL]
  16. To ,że szuka zimna ,to napewno wynik bólu jaki odczuwa. My też na uderzenia,ukąszenia , przykładamy zimne. Zwierzęta instynktownie to robią. Moja kotka ,jak była chora wskakiwała do wanny,czego wcześniej nie robiła.
  17. Boziu ,jak mozna tak z psem postąpić. Załatwiła sie ?? Toż to zupełnie nie odpowiedni ludzie. Dobrze ,ze poszła z tamtąd.Znajdzie dom napewno,bo jest śliczna.
  18. Do budy, to odpowiedniego psa duzego z długą sierscia,a nie taką maliznę..Jestem na zaproszenie. Nie bardzo wiem, jak pomóc .Jedynie ogłaszać mogę.
  19. Marysia mnie tu ściagła wpisem na innym wątku. Nie moge nic radzic,bo nie miałam z padaczką do czynienia,ale moja mama miała dwa psy z padaczką i dożyły 20 lat.Nie wiem jakim cudem. Tylko,że objawy miały bardzo łagodne. Poprosze o nr konta. Jakiś grosz wyślę. Mam w planie robić bazarek ,to coś tam skubnę dla pięknej Saj.
×
×
  • Create New...