Jump to content
Dogomania

Javena

Members
  • Posts

    13692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Javena

  1. [B][COLOR=#3E3E3E][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/24097-sleepingbyday"]sleepingbyday[/URL] [/COLOR][/B]-[B]paczka dotarła [/B] [B][COLOR=#0000ff]mestudio[/COLOR]> karma dotarła. Radosci co nie miara. Bardzo dziekuję w swoim i Państwa imieniu.[/B]
  2. [quote name='zozola77']JAvena prześlij mi proszę numer konta na priv - jednorazowo parę złotych wpłace po 10 - tym. czasem los nas wystawia na próbę i za mocno dokreca śrubę... boli bardzo, człowiek upada i niemoc zupełna weń sie wkrada lecz są wokoło promyki słońca i chocby tylko dziesięciu z tysiaca dłoń swoją podało w potrzebie to jakby słońce rozbłyslo na mrocznym niebie i los okrutny sie odwrócic musi bo serca wielkiego nigdy nie zdusi.... Trzymaj sie DZIEWCZYNO !!![/QUOTE] DZIĘKUJĘ. Piękne Nr .wysłany.
  3. [quote name='baster i lusi']Jestem i ja.Mam wykupiony pakiet ogłoszeniowy.Podeślij na watek i napisz że ode mnie. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248449-KONIEC-BAZAREK-OGŁOSZENIOWY-do-12-11-13-godz-22-00-pakiet-3-zł-i-5-zł[/URL][/QUOTE] Masz jeszcze jeden pakiet zapłacony.
  4. [quote name='elik']Sunia nie będzie mogła być adoptowana do 10 dni po zabiegu.[/QUOTE] Tak, wiem.Napisałam ,ze będzie miała sterylkę ,a jak będzie zainteresowana ,żeby zadzwoniła,albo napisała na adres meilowy..
  5. [quote name='elik']Gracja jest umówiona na zabieg sterylizacji i ewentualnie usunięcie śrutu w czwartek na godz. 12. Niusie umówiłam na jutro, ale okazało się, że Dogo07 nie będzie miała czasu. Termin sterylizacji Niuni ustalę we czwartek przy odbiorze Gracji. Za zabieg Gracji zapłaci Fundacja Pro Animals. Transport nie będzie potrzebny, gdyż gabinet wet. znajduje się w bardzo blisko miejsca zamieszkania Dogo07.[/QUOTE] To dobrze. Oby tylko wszystko dobrze poszło. [quote name='ana666']dziekuję za zaproszenie, potem poczytam[/QUOTE] Dziękuję . [quote name='Elisabeta']Javena, dziękuję za Twoją wiadomośc i zaufanie. Ja na Dogo jestem niezbyt zaangażowana i zorientowana.:oops: Podczytam wątek. Dogo07, wszystkiego dobrego. Teraz są ciężkie i bezlitosne czasy... Znaleźc pracę... Wiem coś o tym...[/QUOTE] Bardzo dziekuję za samo wejscie i te ciepłe słowa. Dodają otuchy. Miałam pytanie na Alegratce o Gracje. Cyt. [I][B][CENTER][COLOR=#2D2D2D][FONT=Arial]Witam. Chciałam się dowiedzieć jaki jest stosunek Gracji do kotów? Jaki jest stan jej zdrowia, czy na stałe zażywa jakieś leki? Czy istnieją jakieś przeciwwskazania, żeby chodziła po schodach? (mieszkam w bloku bez windy).[/FONT][/COLOR] [COLOR=#2D2D2D][FONT=Arial]Pozdrawiam[/FONT][/COLOR][/CENTER] [/B][/I][CENTER][COLOR=#2D2D2D][FONT=Arial][I][B]Ewa[/B][/I] [/FONT][/COLOR][/CENTER] [COLOR=#b22222][CENTER][FONT=Arial][B]Odpowiedziałam tyle co wiedziałam. Jesli bedzie chciała coś wiecej się dowiedzieć ,podałm Twój nr tel Dogo i Twój meil.[/B][/FONT][/CENTER] [/COLOR][CENTER][COLOR=#2D2D2D][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/CENTER]
  6. Doszła wpłata [B]wtatara 20 zł Roland_De -60 zł [/B]:multi: Dziekuję bardzo. [B]Wysłałam [COLOR=#ff0000]10 zł[/COLOR] za hotelik.Czyli resztę. [/B] [B]Na grudzień mamy [COLOR=#b22222]70 zł [/COLOR][/B][B][FONT=arial black][SIZE=4][COLOR=#800080]Deklaracje stałe[/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#b22222] [/COLOR][B]Wtatara - 10 zł> III ,IV,V,VI,VII, VIII, IX ,X ,XI XII. Kaja555 - 10 zł> III,IV, V,VI>20 zł.VII , VIII> 15 zł, IX, X,XI, Coronaaj - 25 zł> III,IV,V,VI VII VIII,IX ,X , Felka - 30 zł > III,IV, V, VI, VII,IX,X,XI,XII, Javena - 20 zł >III,IV ,V,VI,VII,VIII,IX, X,XI, Rents - 50 zł> III,IV,V, VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII. Roland_De - 50 zł od czerwca > III, IV,V,VI,VII,VIII, IX>110 zł , X ,XI> 30 zł ,XII >90 zł Avilia - 10 zł III, IV,V ,VI,VII,VIII, [/B][/B]
  7. [quote name='wtatara']poszło XI, XII ja- 20 zł X, XI Roland-de 30 zł[/QUOTE] Dziękuję bardzo .Zaraz sprawdzę.
  8. [quote name='Nutusia']Jestem na zaproszenie Javeny - zapisuję wątek i dajcie mi chwilę, żeby się ogarnąć... Dogo - trzymaj się! Jeden za wszystkich - wszyscy za jednego! :)[/QUOTE] Bardzo dziekuję za wejscie.Nawet dobre słowo ,dużo znaczy .
  9. Co się tu działo . Brak mi słów .Dziękuje wszystkim i każdemu z osobna,że nie przeszliscie obojętnie. Gracji robiłam ogłoszenia kilka dni temu i w trakcie natknęłam sie na jej ogłoszenia ,które robił ktoś inny . Niusi ogłoszenia tez sa ,ale ja nie robiłam ,bo nie mam danych kontaktowych. Jesli chodzi o transport ...ktoś wczesniej deklarował dowóz. Moze udałoby sie je wysterylizować w Krzeszowicach .To fatycznie bardzo niska cena. [quote name='Malgoska']jestem na zaproszenie barb moge pomoc w trasnsporcie (bezpłatnie oczywiście) ewentualnie w bazarkach[/QUOTE] Nie wiem ,skąd Małogosia jest?
  10. Ada44 ,pytała jak Gracja reaguje na dzieci. Miałaby domek, ale z dziećmi 7 i 10 lat
  11. [quote name='malagos']Ja tez poprosze, przyszłam tu za Isadorą z jamników. Wcześniej zaniepokoił mnie wpis Dogo, ale zapytałam na niewłasciwym wątku o to.... Prześlę grosik jednorazowo.[/QUOTE] [quote name='dreag']I ja za Isadorą;). Poproszę o nr konta na PW, wpłacę jednorazowo.[/QUOTE] Zaraz wysyłam .Dziekuje serdecznie.
  12. [quote name='mimiś']podajcie nr konta ,marną dyszkę solidarnie wyślę ..[/QUOTE] [quote name='israel']Dogo07 - trzymaj się kochana! p.s. Poproszę o numer konta.[/QUOTE] Wysyłam i bardzo dziekuje.
  13. [quote name='megi345']Zapraszam na mój cegielkowy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249170-Cegiełkowy!-Ciocia-pomaga-każdemu-a-teraz-sama-potrzebuje-pomocy!!-do-15-12[/URL] zaraz porozsyłam z listy bazarkowej..[/QUOTE] Dziewczyny ,jestescie fantastyczne. BAZAREK ZA BAZARKIEM.
  14. [quote name='Zofija']Czy mogę prosić o dane do przelewu na pw?[/QUOTE] Zaraz wyslę. Dziekuję bardzo.
  15. [quote name='danka1234']bazarek na potrzeby Dogo7 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249167-robi-się-silikonowe-foremnki-do-pieczenia?p=21608907#post21608907"]silikonowe foremki do pieczenia do 7,12,20013r[/URL][/QUOTE] Ale szybciutko zrobiłas. Zapraszamy na bazarek. Fajne foremki.
  16. Nie było mnie tylko 2 godz.a tu tyle serc zabiło . Dziekuje Wam bardzo.
  17. [quote name='brazowa1']Ja własnie z FB przyszłam,od Isadory. Deklaracji stałej nie mogę, jedynie drobna sume jednorazowo, ale jak więcej ludzi się zdarzy z tymi drobnymi kwotami, to przeciez też się coś nazbiera. I wiem, co to widzieć przed sobą ino czarna dziurę,dobrze,że Dogo napisałas tutaj.Poprosze na PM nr konta.[/QUOTE] Wysłany nr konta.
  18. [quote name='Ada44']- dopiero do WAS dotarłam...moze będę miała domek dla Gracji ale potrzebuję jej wyrażne zdjęcia.... - ostatnio szukałam - z powodzeniem - domku dla dwóch małych psiaków i zgłosiło mi się więcej chętnych, podeślę im zdjęcie Gracji....może się uda ją wyadoptować....[/QUOTE] Zdjęcia zaraz wyslę na poczte
  19. [quote name='Isadora7']Zamieściłam apel na grupie Fundacji SOS dla Jamników, w czasach Alexis dużo osób bardzo chwaliło dom tymczasowy. [URL]https://www.facebook.com/groups/jamniki/[/URL][/QUOTE] [B]Isadora dziękuję za ten apel . [/B]
  20. [quote name='AnnaA']Trzymaj się Dogo07. Wiem jak dużo pomogłaś kozienieckim bidom. Pozdrawiam[/QUOTE] wysłane [quote name='Jasza']Bardzo przepraszam, ale mogę wpłacać tylko na poczcie, więc pieniądze będą z opóźnieniem :oops: Dogo - trzymaj się.[/QUOTE] Jasza ,dziekujemy.
  21. [quote name='rovaniemi']Na zaproszenie Javeny też deklaruję 10zł stałej[/QUOTE] [quote name='yolanovi']I ja na zaproszenie Javeny. Na razie coś wpłącę jednorazowo. mój e-mail [I]​[email protected][/I][/QUOTE] Bardzo ,bardzo dziekuję za odzew. Nr konta zaraz podam.
  22. Ale sie ciesze. :multi:Asi dla mnie Asia :) BĄDZ SZCZESLIWA.
  23. [quote name='jostel5']Javena, Pan mieszka w Osieku k/Oświęcimia....[/QUOTE] Osieku nie znam za dobrze. Ale jak będzie adres ,spróbuję namówić tz ,albo syna i może namówię Figannę ,choć ostatnio nie pokazuje sie na dogo. Ona zazwyczj ze mną jeżdziła. Zadzwonie do niej.
  24. [quote name='Jo37']Nie dostałam maila z kontem. Może ktoś kto już dostał wyśle mi PW.[/QUOTE] Zaraz wysle.
×
×
  • Create New...