-
Posts
13692 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Javena
-
[B][COLOR=#3E3E3E][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/24097-sleepingbyday"]sleepingbyday[/URL] [/COLOR][/B]-[B]paczka dotarła [/B] [B][COLOR=#0000ff]mestudio[/COLOR]> karma dotarła. Radosci co nie miara. Bardzo dziekuję w swoim i Państwa imieniu.[/B]
-
[quote name='zozola77']JAvena prześlij mi proszę numer konta na priv - jednorazowo parę złotych wpłace po 10 - tym. czasem los nas wystawia na próbę i za mocno dokreca śrubę... boli bardzo, człowiek upada i niemoc zupełna weń sie wkrada lecz są wokoło promyki słońca i chocby tylko dziesięciu z tysiaca dłoń swoją podało w potrzebie to jakby słońce rozbłyslo na mrocznym niebie i los okrutny sie odwrócic musi bo serca wielkiego nigdy nie zdusi.... Trzymaj sie DZIEWCZYNO !!![/QUOTE] DZIĘKUJĘ. Piękne Nr .wysłany.
-
rudziutka Asi DOSTAŁA SWOJĄ SZANSĘ,MA DOMEK
Javena replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='baster i lusi']Jestem i ja.Mam wykupiony pakiet ogłoszeniowy.Podeślij na watek i napisz że ode mnie. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248449-KONIEC-BAZAREK-OGŁOSZENIOWY-do-12-11-13-godz-22-00-pakiet-3-zł-i-5-zł[/URL][/QUOTE] Masz jeszcze jeden pakiet zapłacony. -
[quote name='elik']Gracja jest umówiona na zabieg sterylizacji i ewentualnie usunięcie śrutu w czwartek na godz. 12. Niusie umówiłam na jutro, ale okazało się, że Dogo07 nie będzie miała czasu. Termin sterylizacji Niuni ustalę we czwartek przy odbiorze Gracji. Za zabieg Gracji zapłaci Fundacja Pro Animals. Transport nie będzie potrzebny, gdyż gabinet wet. znajduje się w bardzo blisko miejsca zamieszkania Dogo07.[/QUOTE] To dobrze. Oby tylko wszystko dobrze poszło. [quote name='ana666']dziekuję za zaproszenie, potem poczytam[/QUOTE] Dziękuję . [quote name='Elisabeta']Javena, dziękuję za Twoją wiadomośc i zaufanie. Ja na Dogo jestem niezbyt zaangażowana i zorientowana.:oops: Podczytam wątek. Dogo07, wszystkiego dobrego. Teraz są ciężkie i bezlitosne czasy... Znaleźc pracę... Wiem coś o tym...[/QUOTE] Bardzo dziekuję za samo wejscie i te ciepłe słowa. Dodają otuchy. Miałam pytanie na Alegratce o Gracje. Cyt. [I][B][CENTER][COLOR=#2D2D2D][FONT=Arial]Witam. Chciałam się dowiedzieć jaki jest stosunek Gracji do kotów? Jaki jest stan jej zdrowia, czy na stałe zażywa jakieś leki? Czy istnieją jakieś przeciwwskazania, żeby chodziła po schodach? (mieszkam w bloku bez windy).[/FONT][/COLOR] [COLOR=#2D2D2D][FONT=Arial]Pozdrawiam[/FONT][/COLOR][/CENTER] [/B][/I][CENTER][COLOR=#2D2D2D][FONT=Arial][I][B]Ewa[/B][/I] [/FONT][/COLOR][/CENTER] [COLOR=#b22222][CENTER][FONT=Arial][B]Odpowiedziałam tyle co wiedziałam. Jesli bedzie chciała coś wiecej się dowiedzieć ,podałm Twój nr tel Dogo i Twój meil.[/B][/FONT][/CENTER] [/COLOR][CENTER][COLOR=#2D2D2D][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/CENTER]
-
Doszła wpłata [B]wtatara 20 zł Roland_De -60 zł [/B]:multi: Dziekuję bardzo. [B]Wysłałam [COLOR=#ff0000]10 zł[/COLOR] za hotelik.Czyli resztę. [/B] [B]Na grudzień mamy [COLOR=#b22222]70 zł [/COLOR][/B][B][FONT=arial black][SIZE=4][COLOR=#800080]Deklaracje stałe[/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#b22222] [/COLOR][B]Wtatara - 10 zł> III ,IV,V,VI,VII, VIII, IX ,X ,XI XII. Kaja555 - 10 zł> III,IV, V,VI>20 zł.VII , VIII> 15 zł, IX, X,XI, Coronaaj - 25 zł> III,IV,V,VI VII VIII,IX ,X , Felka - 30 zł > III,IV, V, VI, VII,IX,X,XI,XII, Javena - 20 zł >III,IV ,V,VI,VII,VIII,IX, X,XI, Rents - 50 zł> III,IV,V, VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII. Roland_De - 50 zł od czerwca > III, IV,V,VI,VII,VIII, IX>110 zł , X ,XI> 30 zł ,XII >90 zł Avilia - 10 zł III, IV,V ,VI,VII,VIII, [/B][/B]
-
Co się tu działo . Brak mi słów .Dziękuje wszystkim i każdemu z osobna,że nie przeszliscie obojętnie. Gracji robiłam ogłoszenia kilka dni temu i w trakcie natknęłam sie na jej ogłoszenia ,które robił ktoś inny . Niusi ogłoszenia tez sa ,ale ja nie robiłam ,bo nie mam danych kontaktowych. Jesli chodzi o transport ...ktoś wczesniej deklarował dowóz. Moze udałoby sie je wysterylizować w Krzeszowicach .To fatycznie bardzo niska cena. [quote name='Malgoska']jestem na zaproszenie barb moge pomoc w trasnsporcie (bezpłatnie oczywiście) ewentualnie w bazarkach[/QUOTE] Nie wiem ,skąd Małogosia jest?
-
[quote name='malagos']Ja tez poprosze, przyszłam tu za Isadorą z jamników. Wcześniej zaniepokoił mnie wpis Dogo, ale zapytałam na niewłasciwym wątku o to.... Prześlę grosik jednorazowo.[/QUOTE] [quote name='dreag']I ja za Isadorą;). Poproszę o nr konta na PW, wpłacę jednorazowo.[/QUOTE] Zaraz wysyłam .Dziekuje serdecznie.
-
[quote name='brazowa1']Ja własnie z FB przyszłam,od Isadory. Deklaracji stałej nie mogę, jedynie drobna sume jednorazowo, ale jak więcej ludzi się zdarzy z tymi drobnymi kwotami, to przeciez też się coś nazbiera. I wiem, co to widzieć przed sobą ino czarna dziurę,dobrze,że Dogo napisałas tutaj.Poprosze na PM nr konta.[/QUOTE] Wysłany nr konta.
-
[quote name='Ada44']- dopiero do WAS dotarłam...moze będę miała domek dla Gracji ale potrzebuję jej wyrażne zdjęcia.... - ostatnio szukałam - z powodzeniem - domku dla dwóch małych psiaków i zgłosiło mi się więcej chętnych, podeślę im zdjęcie Gracji....może się uda ją wyadoptować....[/QUOTE] Zdjęcia zaraz wyslę na poczte
-
[quote name='rovaniemi']Na zaproszenie Javeny też deklaruję 10zł stałej[/QUOTE] [quote name='yolanovi']I ja na zaproszenie Javeny. Na razie coś wpłącę jednorazowo. mój e-mail [I][email protected][/I][/QUOTE] Bardzo ,bardzo dziekuję za odzew. Nr konta zaraz podam.