Jump to content
Dogomania

Javena

Members
  • Posts

    13692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Javena

  1. [quote name='Olena84']Ode mnie jutro pójdą: - środki higieny, coś słodkiego, i upominki jak prezenty.[/QUOTE] Bardzo dziękuje.[IMG]http://emoty.blox.pl/resource/532.gif[/IMG]
  2. [quote name='Dogo07']Gracja była do zdjęcia szwów, wszystko pięknie zagojone, wzorowa pacjentka, chociaż w poczekalni u weta nie była najszczęśliwsza, chociaż pani doktor bardzo miła z podejściem do psiaków. W poczekalni dała sie nawet miziać i głaskać panu który czekał sam , w domu ma tylko kotka, więc może Gracja nie czuła psiej konkurencji. Teraz śpi smacznie.[/QUOTE] Gracja,dziewczynka na medal. Teraz domek potrzebny. Nie wiem na kogo ogłaszać Niunie?
  3. Doszły dwie paczki .Jedna dla zwierzaków. Kotki tak jadły ,ze uszy sie trzęsły. Nie wiem co to za karma,w pudełeczkach podobno. Druga paczka świąteczna. I ogromne,ogromne podziekowania od Państwa. [IMG]http://www.gify.nep.pl/gify/zwierzeta/koty/4.gif[/IMG]
  4. [quote name='jkp']wysłałam paczki , jedną ze sklepu zoo ale firma kurierska miała jakiś problem z dostawą , kilka razy do mnie dzwonili. mam nadzieję ,że dotarło ?[/QUOTE] Jak tylko dojdzie dam znać. Bardzo dziekuje.[IMG]http://img150.imageshack.us/img150/4450/ms14xf8.gif[/IMG]
  5. [quote name='piescofajnyjest']sluchajcie, a Kluska ma ogloszenia? (jak ma, to przepraszam, bo nie odrobilam lekcji i nie czytalam wszystkich postow)[/QUOTE] Ma ogłoszenia. Osobiście jej robiłam.:lol:
  6. [quote name='bakusiowa']Ciocie, prosimy zdjęcia Lizaka w scenerii zimowej.[/QUOTE] On ma takie ubarwienie siersci ,że najlepiej wyszedłby na tle zieleni. Czy ktokolwiek pytał o Lizaka? [IMG]http://zwierzeta.azbazar.pl/_data/foto/81444a5x2.jpg[/IMG]
  7. [B]Mamy wpłate od Kaja555[/B] [B]-[COLOR=#b22222]15 zł [/COLOR]bardzo dziekuje!!!! [/B] [B]Felki [/B]> [COLOR=#800000][B]30 zł [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B]Moja> [/B][/COLOR][COLOR=#800000][B]20 zł [/B][/COLOR][SIZE=4][COLOR=#000000][B]Mamy zatem [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]190 zł [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B]na grudzień. [SIZE=2] [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][B][FONT=arial black][SIZE=4][COLOR=#800080]Deklaracje stałe[/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#b22222] [/COLOR][B]Wtatara - 10 zł> III ,IV,V,VI,VII, VIII, IX ,X ,XI XII. Kaja555 - 10 zł> III,IV, V,VI>20 zł.VII , VIII> 15 zł, IX, X,XI,XII>15 zł Coronaaj - 25 zł> III,IV,V,VI VII VIII,IX ,X , Felka - 30 zł > III,IV, V, VI, VII,IX,X,XI,XII, Javena - 20 zł >III,IV ,V,VI,VII,VIII,IX, X,XI,XII, Rents - 50 zł> III,IV,V, VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII. Roland_De - 50 zł od czerwca > III, IV,V,VI,VII,VIII, IX>110 zł , X ,XI> 30 zł ,XII >90 zł Avilia - 10 zł III, IV,V ,VI,VII,VIII,[/B][/B]
  8. Dogo,podasz adres Myszce. Chciałaby zakupić karme. Chyba,że już podałaś?
  9. [quote name='hotel_lilki']otrzymałam za szczepienia 25zł...dzięki:lol:[/QUOTE] czy 10 zł za hotelik tez doszło? Zeby nie było ,ze zwinęłam...:lol:
  10. [quote name='monika083']poslijcie mi konto medvetu, z bazarku zebralo sie 122 zl.[/QUOTE] Mnie tez prosze wysłac. Chyba ,ze pilniejsze w drugiej klinice. Mój bazar kończe 18 -go [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249476-BAZAREK-R%C3%93%C5%BBNE-R%C3%93ZNO%C5%9ACI-Pomagamy-sp%C5%82aci%C4%87-d%C5%82ug-DO-18-12-13-GODZ-22-00?p=21649607#post21649607"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249476-BAZAREK-R%C3%93%C5%BBNE-R%C3%93ZNO%C5%9ACI-Pomagamy-sp%C5%82aci%C4%87-d%C5%82ug-DO-18-12-13-GODZ-22-00?p=21649607#post21649607[/URL]
  11. Gracja ma już troche ogłoszeń ,może Niusi zrobię? Nie wiem tylko jaki kontakt do ogłoszeń ,czy ten sam?
  12. [quote name='danusiadanusia']Javenko:):):) serdecznie dziękujemy:):) działasz z prędkością światła:):)[/QUOTE] Staram sie jak mogę. Przy okazji zaprosze na bazarek, na spłacenie mega długu naszej cioteczki ,w lecznicach . Sama tego nie udżwignie . Pomogła już tylu zwierzakom. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249476-BAZAREK-R%C3%93%C5%BBNE-R%C3%93ZNO%C5%9ACI-Pomagamy-sp%C5%82aci%C4%87-d%C5%82ug-DO-18-12-13-GODZ-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249476-BAZAREK-R%C3%93%C5%BBNE-R%C3%93ZNO%C5%9ACI-Pomagamy-sp%C5%82aci%C4%87-d%C5%82ug-DO-18-12-13-GODZ-22-00[/URL] [B]Koszt wysyłki symboliczny 3 zł i 5 zł[/B]
  13. [B]Kluska [/B][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Mala-Klusia--idealna-na--depresje-id80471.html[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Mala-Klusia-idealna-na-depresje,100957[/URL] [URL="http://www.milosnicyzwierzat.pl/ogloszenia/1198-Ma%C5%82a+Klusia-+idealna+na+depresj%C4%99.#.Uqnvl9LuIRM"]http://www.milosnicyzwierzat.pl/ogloszenia/1198-Mała+Klusia-+idealna+na+depresję.#.Uqnvl9LuIRM[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/mala-klusia-idealna-na-depresje-551646948[/URL] [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=9838[/URL] [URL="http://www.goniecmalopolski.pl/ogloszenia,125,mala-klusia-idealna-na-depresje.html"] http://www.goniecmalopolski.pl/ogloszenia,125,mala-klusia-idealna-na-depresje.html[/URL] [URL]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/38654/mala_klusia_idealna_na_depresje.php[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/mala-klusia-idealna-na-depresje/65459[/URL] [URL="http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/mala-klusia-idealna-na-depresje-6803.htm"]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/mala-klusia-idealna-na-depresje-6803. htm[/URL][URL]http://tuwstawiaj.pl/mala-klusia-idealna-na-depresje--4711.html[/URL] [URL="http://www.pineska.pl/?id=131564"] http://www.pineska.pl/?id=131564[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/206917/Mala-Klusia--idealna-na-depresje/#.Uqn1xtLuIRM[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/mala-klusia-idealna-na-depresje-23312278.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/317558-mala-klusia-idealna-na-depresje--oferta/[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/64139/mala-klusia--idealna-na-depresje-/[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/8911/[/URL] [URL]http://lublin.lento.pl/mala-klusia-idealna-na-depresje-,1566113.html[/URL] [URL]http://ogllo.pl/krakow/ogloszenie/12798/mala-klusia-idealna-na-depresje.html[/URL] [URL]http://tudodaj.pl/mala-klusia-idealna-na-depresje--25458.html[/URL] [URL]http://www.tablicaallegro.pl/mala_klusia_idealna_na_depresje,20131212191018.html[/URL] [URL]http://worek.net/ads/mala-klusia-idealna-na-depresje/[/URL] [URL]http://szukajzwierzaka.pl/Szukajzwierzaka/PrezentacjaZwierzaka/tabid/118/ItemID/2241/Default.aspx[/URL] [URL]http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,mala_klusia_idealna_na_depresje_,53177.html[/URL] [URL]http://ogloszenia.naszezwierzaki.eu/o/5621/_Ma%C5%82a_Klusia_idealna_na_depresj%C4%99_[/URL] [URL]http://www.malineo.pl/mala_klusia_idealna_na_depresje,ogloszenie,201312121915505909.html[/URL] [URL]http://www.znajdy.pl/mala-klusia-idealna-na-depresje-o1576.html[/URL] [URL]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=313321&catid=26&Itemid=43[/URL] [URL]http://zoobazar24.pl/ads/mala-klusia-idealna-na-depresje/[/URL] [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/81666/[/URL] [URL]http://tygodniowe.pl/details.php?id=88692&key=d78a6931e9bc15293836842e8d5deb81[/URL] [URL]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/9069/name/oddam-do-adopcji-mala-klusia-idealna-na-depresje-lublin.html[/URL] [URL]http://fulo.pl/mala-klusia-idealna-na-depresje---37221[/URL]
  14. Zabieram się za ogłoszenia. Plastelina proponowała ,że Klusię może podrzucić ,jeśli tak ,to może zrobić na inne województwa ,ale z zaznaczeniem ,że możliwy jest dowóz. CZY JEST WYSTERYLIZOWANA? Jaki stan zdrowia,czy jakies leki bierze.? To istotne. Nie podaje wieku w ogłoszeniach .Pisze mloda,dorosła,starsza. Ludzie jak czytają liczbę ,to zapala im się światełko .Oooo, niedługo pożyje ....:razz: [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Mala-Klusia--idealna-na--depresje-id80471.html[/URL] Przejżycie ,czy tak może być?
  15. Podrzućcie jakies zdjęcia ,jak sa i co nieco wiadomosci oraz kontakt. [email][email protected][/email]
  16. Trzeba ogłaszac .Zdarzają sie ludzie ,którzy adoptują starsze psiaki ,choć to sporadyczne. Moge jej zrobić ogłoszenia na 25 portali oczywiście w ramach pomocy.
  17. Doszła wpłata od [B]Felki [/B]> [COLOR=#800000][B]30 zł [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B]Moja> [/B][/COLOR][COLOR=#800000][B]20 zł [/B][/COLOR][SIZE=4][COLOR=#000000][B]Mamy zatem [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]175 zł [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B]na grudzień. [SIZE=2]Wysłałam 25 zł na szczepienie .Prosze o sprawdzenie konta:) + 10zł reszta za hotelik na listopad. [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][B][FONT=arial black][SIZE=4][COLOR=#800080]Deklaracje stałe[/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#b22222] [/COLOR][B]Wtatara - 10 zł> III ,IV,V,VI,VII, VIII, IX ,X ,XI XII. Kaja555 - 10 zł> III,IV, V,VI>20 zł.VII , VIII> 15 zł, IX, X,XI, Coronaaj - 25 zł> III,IV,V,VI VII VIII,IX ,X , Felka - 30 zł > III,IV, V, VI, VII,IX,X,XI,XII, Javena - 20 zł >III,IV ,V,VI,VII,VIII,IX, X,XI,XII, Rents - 50 zł> III,IV,V, VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII. Roland_De - 50 zł od czerwca > III, IV,V,VI,VII,VIII, IX>110 zł , X ,XI> 30 zł ,XII >90 zł Avilia - 10 zł III, IV,V ,VI,VII,VIII,[/B][/B]
  18. Zapraszam na bazarek ,który ma na celu pomoc w spłaceniu mega długu naszej kolezanki Budrysek w lecznicach . Moze komuś wpadnie coś w oko? Koszt wysyłki tylko 3 zł lub 5 zł przy wiekszych paczkach. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249476-BAZAREK-R%C3%93%C5%BBNE-R%C3%93ZNO%C5%9ACI-Pomagamy-sp%C5%82aci%C4%87-d%C5%82ug-DO-18-12-13-GODZ-22-00?p=21649607#post21649607"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249476-BAZAREK-R%C3%93%C5%BBNE-R%C3%93ZNO%C5%9ACI-Pomagamy-sp%C5%82aci%C4%87-d%C5%82ug-DO-18-12-13-GODZ-22-00?p=21649607#post21649607[/URL] Przepraszam ,że tak wtargnęłam z tym bazarkiem ,ale przy okazji podniose nieco wątek.;)
  19. Zapraszam na bazarek . Na pomoc w spłaceniu mega długu naszej kolezanki Budrysek, w lecznicach. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249476-BAZAREK-R%C3%93%C5%BBNE-R%C3%93ZNO%C5%9ACI-Pomagamy-sp%C5%82aci%C4%87-d%C5%82ug-DO-18-12-13-GODZ-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249476-BAZAREK-R%C3%93%C5%BBNE-R%C3%93ZNO%C5%9ACI-Pomagamy-sp%C5%82aci%C4%87-d%C5%82ug-DO-18-12-13-GODZ-22-00[/URL]
  20. Bazarek na długi. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249476-BAZAREK-R%C3%93%C5%BBNE-R%C3%93ZNO%C5%9ACI-Pomagamy-sp%C5%82aci%C4%87-d%C5%82ug-DO-18-12-13-GODZ-22-00?p=21649607#post21649607"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249476-BAZAREK-R%C3%93%C5%BBNE-R%C3%93ZNO%C5%9ACI-Pomagamy-sp%C5%82aci%C4%87-d%C5%82ug-DO-18-12-13-GODZ-22-00?p=21649607#post21649607[/URL]
  21. Witamy wszystkich nowych członków naszej załogi.:)
  22. [quote name='Dogo07']Dotyczy postu cancer43: Ponieważ pieniażki z bazarku będą na koncie ewu, to ja przelewam w takim razie, te 45zł co jest u mnie uzbierane na Niusie do jej DT jako częściową zapłatę za miesiąc listopad Niusi i na ten moment konto Niusi jest na zero. A ja za niecałą godzinę idę do weta po Niusię. Mam nadzieję że mała dobrze zniosła zabieg.[/QUOTE] Czekamy ,z niecierpliwością na info.
  23. [URL]https://www.youtube.com/watch?v=j9DOxH5RyWQ[/URL] Ciesze sie ogromnie ,że tak się ułożyło naszej Elcie.
  24. Trzeba by zrobić ogłoszenia z nowymi zdjęciami,bo na tamtych wygląda taka malizna. Jak ktoś będzie zainteresowany ,to przeżyje szok. Toż to olbrzym:)
  25. [quote name='Dogo07']B dziękuję. Narazie był jeden telefon, pani wprawdzie szuka mniejszego pieska takiego nakolankowego ok. 7-8kg ale przyjedzie we środę żeby zobaczyć sunie. Wpłynęło jeszcze 30zł z paypala, dziękujemy[IMG]http://images61.fotosik.pl/441/ff18a041ecfd4e5fm.jpg[/IMG].[/QUOTE] Od paypala to wysłał [B]piescofajnyjest [/B]​bardzo dziekujemy.
×
×
  • Create New...