Jump to content
Dogomania

Javena

Members
  • Posts

    13692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Javena

  1. Zęby ma przepiękne. Takimi zebami ,to mógłby mnie nawet pokąsać.:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/194846-ciuszki-butki-i-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Onki-Tuli-do-27.10.10-godz.-22[/url]
  2. O choinka,to ja będę musiała isć do weta z moim Timkiem. On tak trzepie uszami ,ale najczęsciej w nocy. Budzi mnie 3,4 nad ranem i tylko te trzepot uszu słysze. W dzień raczej rzadko. No,ale musze skontrolowac.Jak to człowiek wiecznie się musi uczyc. Dylanko ,skarbie jak to dobrze,że trafiłas do tak kochającej pani.Choc ma troche problemów z Tobą ,ale wszystko Ci wybaczy.Teraz juz bedzie coraz lepiej.;)
  3. Ale piekny ten nasz Vanilek. Domki powinny sie bic o niego.
  4. Czy to apartament dla Tuli??? Już ją widze na tych podusiach.:)
  5. [quote name='rytka']aby zakonczyc temat Leny.Jak latwo oceniac i radzic znajac Lene tylko z przypadku Samsunga -ja zanim bym odwazyła sie doradzać i osadzać musialabym poznac wiecej szczegółow prowadzonej przez kogos działalnosci, od 2 lat sledze poczynania Leny czytam watki jej psow na fbwp zangazowanie ,poswiecenie .To fakt Samsung wymagał innego podejscia i lena,kiedy zobaczyla ,ze nie zdziala wiecej sama prosiła o zmiame dla Samiego bo szkoda jej psa było a nie potrafila mu pomoc tak nie postepuje osoba nastawiona na zysk i majaca w nosie los psa.profesjonalizm to tez przyznanie sie do błedu i szukanie pomocy a nie udawanie wszechwiedzacej ...brak wiedzy ,doswiadczenia tego ja bym nie napisala o lenie .[/QUOTE] Tu chciałabym się dołaczyć. Na watku piszą osoby ,których wogóle nie znałam i zaczynają brużdzic.Po co?? Ja też miałam mieszane uczucia,ale teraz widze ,że jednak dobrze sie stało ,ze został zabrany.Szczerze mówiąc ,tak niecierpię kłótni ,nieporozumień ,oskarżeń ,kogo tylko sie da,że straciłam chęć zaglądania na wątek. Jedynie płaciłam deklarację.Muszę jednak podziekować tym ,którzy chcieli zmiany dla Smiego.Chyle przed Wami głowę.
  6. Jadwiga Z to ja .Znowu nie wpisany nick na poczcie. Ja nie rozumiem .Kilka razy zwracałam uwage i dalej to samo. Sprawdzałam na kopii i napisane jak byk JAVENA.
  7. [url]http://www.dogomania.pl/threads/194846-ciuszki-butki-i-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Onki-Tuli-do-27.10.10-godz.-22[/url] RATUJMY BIEDNĄ TULĘ...:-(
  8. Podniosę tylko ,bo nie jestem wstanie nic pomóc.
  9. Zaglądam do Emi i jestem wzruszona.Jaka odmiana. ....Wybaczcie,ze nie byłam tu od dosć dawna,ale sa inne psiaki ,też wielkie bidy i bardziej pomagam tam. Tu zajrzałam ze wzgledu na to ,że mam ją w galerii na Nk. Wysłałam te ostatnie zdjecia mojej znajomej ,która nie jest na dogo ,ale bardzo ja poruszył widok Emi .Dołozyła sie do ratowania jej.Mysle ,ze ucieszy ja widok Emi takiej odmienionej. Emi, jestes sliczną dziewczynką....
  10. Wpłaciłam dekl. Za dwa miesiace z góry. Jesli mi sie uda ,to cos dorzuce ,ale w przyszłym miesiącu
  11. Jestem i mam nadzieję ,ze bedzie lepiej.
  12. [quote name='Ewanka']... juz pisalam na watku Molly ... bieglysmy razem i tak pechowo podleciala mi pod nogi, nie chcialam jej nadepnac i polecialam na lewa strone i lewa reka sie tam znalazla ;) nosze na temblaku i troche to potrwa, ale bedzie dobrze ;)[/QUOTE] Łoj,to mnie ta informacja umknęła....... Zajęta jestem onkiem w strasznym stanie i Vanilkiem,wyrzuconym na stacje benz. Przepraszam Ewanko.Tak tylko wskakuje na watek,co słychac u Was i wracam .
  13. [quote name='Ewanka'][B]Lenusia wita niedzielnie:loveu:[/B] zlamalam w piatk reke, wiec praz chwilke mnie nie bylo ... teraz klikam jednym palcem, wic bez polskich znakow ... sorry ;) Lenka czuje sie swietnie, bawi sie z mala Molly, choc ten maly rozbojnik daje sie jej porzadnie we znaki :evil_lol:[/QUOTE] Ewanko,co Ty robiłaś ? Kto Ci pomoze przy dziewczynkach?
  14. Zaproszenie od blueberrykiss.Straszne.:( Postaram sie cos jednorazowo ,tylko nr konta proszę. Dobrze ,ze sunia ma już miejsce.
  15. To Vanilek jedzie? Jak sie cieszę. Wysle w poniedziałek pieniązki. Deklaracje + coś tam ,bo nie wiem, ile mi zostanie. Planowałam juz wczoraj isć na pocztę ,ale miałam gości i tak sie odwlekło.Jak dobrze,ze ze jedzie i mam nadzieję ,że sie odnajdzie w nowym środowisku.....:)
  16. Jakie cudowne wiesci.Malutka ,kochana Grosia. Takie nowiny powinny byc ciągle na dogo.:)
  17. Boziu,kolejny wywalony.no łzy cisną sie do oczu. Po nocach snia mi sie psy,(podobno płaczę przez sen) Dziś wiem ,ze snił mi sie Vanilek. Modliłam sie do św.Franciszka o pomoc. Trzymam kciuki za Wiktorka.
  18. Alez ,to uroczy widok....:)
  19. Oooo,cos sie zaczyna dziać. Troszke mi ulzyło. Trzeba by jeszcze trochę cioteczek zaprosić .Powysyłałam troche wczesniej.No,niestety wszędzie te same problemy.Brak kasy.......Zuzaneczko bardzo dziekuje w imieniu Vanilka i cioteczek ,które tak bardzo starają sie pomóc. Zwłaszcza Truskawa.
  20. Nie miałam czasu wczesniej czytac całego watku.Dzis przeczytałam troche wiecej.Wynikało z tego ,że miał jechac do Wtatary,czy coś staneło na przeszkodzie? Wtatara,czy pieniażki można przesyłać Tobie?
  21. to ja tez sę napiję ,a co? :eviltong:
  22. Ja nic nie pisałam do tej pory,zeby nie cieszyc się za wczesnie. Kurka ,a tu już oblewanie na całego. :lol:Ciesze się ogromnie.:loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi: Avillo ,może dla Vanilka znajdziesz domek??;) Od Ciebie wszystkie pieski znajdują takie superowe domki. :lol:Vanilek tak mi zapadł w serce.:-( [url]http://www.dogomania.pl/threads/192954-niestety-Dogo-zawiod%C5%82o-Vanilek-idzie-do-schronu[/url]
  23. Pysioo znalazł link domu stałego. [url]http://www.dogomania.pl/threads/194256-Sprawdzony-dom-dla-niewielkich-rozmiar%C3%B3w-psa-suni-do-lat-3[/url]
×
×
  • Create New...