-
Posts
13692 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Javena
-
Sami - po wspaniałym DT u Javeny wprost to DS! :):)
Javena replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img145.imageshack.us/img145/4695/101225010.jpg[/IMG][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/9255/101225002a.jpg[/IMG] -
[IMG]http://pu.i.wp.pl/?k=MzU2MDg3ODksNzUyNTMz&f=1808410oz7w2or3ch.gif[/IMG] BY WIDNIEJ BYŁO ,ZOBACZYC SZKODNIKI.CO ZNOWU WYMYŚLA?
-
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Javena replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paula95']Mi nie chodzi o to, żeby ją nachodzić, ani nic takiego. Tylko naprawdę się martwię. Bo takie nagłe zniknięcie...Nie wchodzi ani na gg ani nie oddzwania. :([/QUOTE] Własnie. Gdyby ,chciała tylko zakpic ,to pewnie by wchodziła od czasu do czasu poczytac ,co tam sie o niej mówi. Już takie przypadki były na dogo. -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Javena replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Moze jest poważnie chora,moze to być szpital .Róznie może byc.Znalazłam jej profil na Nk. To bardzo młoda osoba.20lat. Chyba mężatka ,bo dwa nazwiska. Dobrze by było pobawic sie w detektywa.:) Popytac,albo i odwiedzić.Przecież to normalne,że sie martwimy. Kubus też nie może wiecznie czekać ,az ktoś sie zdecyduje. -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Javena replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Jest jeszcze kwestia tego,ze zakupiła na bazarku ksiazkę i maskotkę. Ksiazkę już wysłałam,bo twierdziła,że już bedzie pieniążki wpłacac. To nie nachodzenie. Raz ,ze sie marwimy ,dwa,że pasowałoby zapłacić za towar zakupiony. To fakt,moja wina,bo jestem leń i nie chciało mi sie na poczte lecieć dwa razy,bo dosc kawałek trzeba isć.I chyba zbyt ufam ludziom. [url]http://www.dogomania.pl/threads/197916-Prostownica-ksiazki-maskotki-i-inne-na-ONkowata-sunie-12.12[/url]. -
Zdziczała starsza sunia... Prawe trzy lata samotności...
Javena replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Poszukuje kogos z Będzina.Dokładnie okolice Preczowa. Chciałybysmy sprawdzić pewien dom. Zna ktoś może te okolice? -
Zdziczała starsza sunia... Prawe trzy lata samotności...
Javena replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
[quote name='ANETTTA'][SIZE=6][B]chorzów [/B][/SIZE] dzwoniła w sprawie szczeniaka kundelka do mnie kobitka miła rozgadana prawie mnie ujeła otóz co znalazłam wpisujac nr tel w google [B][URL]http://chorzow.olx.pl/przyjme-za-darmo-iid-147067947[/URL][/B] ITAM JEŻELI JEST KTOŚ KTO MOŻE ODDAĆ ZA DARMO PIESKA LUB SUCZKĘ RASY BULTELIER LUB DOBERMAN TO BĘDĘ WDZIĘCZNA.NIE STAC MNIE NA WYDATEK Z RZĘDU PARU TYŚIĘCY.MOGE DOJECHAC DALEJ PROSZE O KONTAKT POD NUMERAMI TELEFONOW 0792-084-697 [B] 0602-385-431[/B] BARDZO KOCHAM ZWIERZETA [B] podaje całynumer gdyz jest to ogłoszenie ogólnodostepne uwazjacie plisssssssssss powiedziałam jej ze psa juz nie ma adoptowany bedzie szukac dalej [/B][/QUOTE] Dziewczyny ,już kiedyś była afera z tą panią.Adoptowała psa chyba też z dogo ,potem oddała do schroniska twierdzac ,ze go znalazła.Nie pamietam dokładnie jej danych ,ale znalazły ja dziewczyny na Nk. dlatego dokładnie tą twarz zapamiętałam. Chyba na imie ma Iwona. Własnie z Chorzowa. -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Javena replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Znalazłam z Będzina Daria_13 i anettta spróbuję do nich napisac. -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Javena replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Trzeba szukać jakiejś dziewczyny z Będzina. Tylko nie wiem ,czemu ma na awatarze ma Katowice?.Ja bedę szukać kogos ,adres moge którejs podac.Moze wcześnij kogos znajdziecie. Ja też mam przeczucie ,ze mogło cos sie wydarzyć.Moze choroba? Nie chcę myśleć nawet ,ze coś innego. -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Javena replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Czy ktos ma do niej nr telefonu? Ja mam jej adres.Moze jakaś cioteczka z Będzina rozeznałaby sie co i jak. Moze coś sie wydarzyło. Na bazarku kupila ksiazke ,ja juz wysłałam ,bo byłam pewna,ze zapłaci.Ale mniejsza o to.Mozliwe ,że coś sie stało..Chyba ,ze .........znowu ktoś sie pojawił i z nas zakpil. -
kaukaska BARUSIA - już za TĘCZOWYM MOSTEM.
Javena replied to MARGOL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ,miało być tak dobrze:( -
Trzymamy kciuki!!!!!!
-
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Javena replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Ja ksiązkę wysłałam ,bo niby już miała przelew zrobic.Nie chciało mi sie latac dwa razy na poczte.No cóż. Czekamy. -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Javena replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
My nie. To tylko bazarek.Tu na watku powinny miec dziewczyny,bo z nia rozmawiały. -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Javena replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Czekamy też na wpłate za bazarek i cisza. Moze ten remont uszkodził kable,albo cóś. Ostatnio była 17 -go rano. -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Javena replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
I co z Kubusiem? Iwanka się nie odzywa? -
Bruno znalazł dom w rzeszowie!mam nadzieje ze juz na zawsze!!
Javena replied to akrz86's topic in Już w nowym domu
Kurcze nie jest wesoło. :(Nadee ,to faktycznie dziwne. Ciekawe czy napisze cokolwiek na te e-meile ,które były w ogłoszeniu. Mysle ,ze ktos,kto jest serio zainteresowany ,to łapie za telefon i dzwoni.Jesli nie dzwoni ,to pisze o sobie ,przedstawia sie imieniem i nazwiskiem a nie jakies tam "fajny,albo fajna,"jakby czytac nie umiał. -
Bruno znalazł dom w rzeszowie!mam nadzieje ze juz na zawsze!!
Javena replied to akrz86's topic in Już w nowym domu
Napisałam jeszcze raz meile. Ma napisac na nie ,gdzie mieszka dokładnie i nr tel. Moim zdaniem ,nie bardzo mi sie to podoba. Jakis (as) dziwny(a) Jakby wogóle nie czytało toto, co tam napisane:) -
Bruno znalazł dom w rzeszowie!mam nadzieje ze juz na zawsze!!
Javena replied to akrz86's topic in Już w nowym domu
Dostałam meila na Szerloku [url]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/mix-doga-niemieckiegokto-da-mu-dom-ID4eLc.html[/url] ? odp.cyt : ja moge on ,lub ona jest taki uroczy, prosze o kontakt. Podałam kontakt . odp. z przed kilku min. cyt: moj email to [email][email protected][/email] mieszkam na ul.Kluczowej. Tylko gdzie ?? -
:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:Dobre.... Wanilek naprawde sliczny. Dobermance wszystkie kosci wystają. Boziu ,zgroza.
-
Z Zabrza jest równiez , pati_zabrze ,może do niej napisac?