Jump to content
Dogomania

Javena

Members
  • Posts

    13692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Javena

  1. [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/3268/p1060083b.jpg[/IMG] Nawet nie wiecie jak się ciesze ,ze nauczyłam się wreszcie wstawiać zdjęcia.:multi::multi::multi:
  2. [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/576/p1060139.jpg[/IMG] Czyz nie jest podobny do mojego Timka z awatarku?? Jak bliżniacy dwujajowi.??:evil_lol::evil_lol:
  3. Rozmawiałam z panem.Sami vel Bruno ,jeszcze troszke oszołomiony nowym miejscem ,ale bardzo podobają mu się koty.Chodzi za nimi i wącha. Zobaczymy ,co będzie dalej. Nauczyłam sie wklejac zdjecia na dogo ,wiec dodam jeszcze troche zdjęć Samiego.
  4. [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/7092/dsc08630c.jpg[/IMG] :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: jes,jes,jes. Rok czasu mi zeszło ,żeby to załapac
  5. [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/2940/dsc08624o.jpg[/IMG] O kurcze.......jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzieki!!!!!!!!!!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  6. [IMG]http://http://img256.imageshack.us/img256/7092/dsc08630c.jpg[/IMG]
  7. :razz:Ja wpłace w poniedziałek.Niestety, u nas przypływ gotówki jest 10 -go.:razz:
  8. Zapraszamy na bazarek. http://www.dogomania.pl/threads/197954-Maskotki-za-2-zł-na-potrzeby-oświęcimskiego-schronu-karme-leczen
  9. [url]http://img256.imageshack.us/img256/7092/dsc08630c.jpg[/url] [url]http://img121.imageshack.us/img121/2940/dsc08624o.jpg[/url] Ucze się wklejać zdjecia na dogo. Ale niestety tylko linki mi wchodza. No ,ale już jestem coraz bliżej.:multi::multi:
  10. [url]http://www.adopcjepsow.org//animalinfoakt.php?aktyw=on&kodid=fzg0an7pthpmo3nsmujmwd6zihhdh1a&kod=52cc27939abc2487bf734b326ab43ec5[/url] [url]http://sellit.pl/ogloszenie.php?id=62781[/url] [url]http://www.oglosze.pl/oferta38605_neska_mix_onka_i_szkockiego_coli_szuka_domu.html[/url] [url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=70306[/url] [url]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/7120/neska_szuka_domu.php[/url] [url]http://ogloszenia.web-marketing.pl/o30106-javena-na-poczta.fm.html[/url]
  11. SAMI DZIŚ POJECHAŁ .ZAPEWNE ZA JAKIES DWIE GODZ.BĘDZIE U SIEBIE. Bardzo sie bał pana Wiesława,ale do córki dosć szybko nabrał zaufania. Troszke mi się łezka zakreciła. To taki rozkoszny piesio. Zdjecia będa. Wiadomosci też. Myśle ,ze to kwestia kilku dni i juz bedzie się czuł jak u siebie.Jak coś sie dowiem ,napiszę.
  12. [url]http://photos.nasza-klasa.pl/33955433/11/main/2e822c54a9.jpeg[/url] CZY TO NIE WZRUSZAJĄCE?
  13. Jaaga ,dlaczego jest Ci głupio. Po to te składki. To tylko swiadczy o Twoim dobrym sercu,ze tyle bidul ratujesz..:)
  14. [quote name='Jaaga']Zgłosiłam ją. Czy któraś z Was wpłaca tam skladki? jestem deklarowiczką, ale to już któraś w tym roku zgłoszona przeze mnie sunia. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-(by-bezdomniaków-było-mniej)-NOWE-Konto[/URL]-!!![/QUOTE] Ja mam stałą deklaracje na sterylkach.
  15. [SIZE="4"]Safia ma dom.hurrraaa!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE]:multi::multi::multi::multi:
  16. Nie,ja już mam biedę połapac się z tymi piesiami wszystkimi.
  17. Może , Blanka ..............?:)
  18. Czasem jest taki moment ,ze zrobisz ogłoszenie i akurat ktoś w danym momencie wejdzie ,przeczyta i poruszy jego serducho.
  19. Zrobiłam Kaliemu przed chwila pare ogłoszeń. [url]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/16162.html[/url] [url]http://www.slaskatablica.pl/user.php?action=ad_confirm&n=2779&x=13d4182d1cddb19fa874e9458e1ec93b#http://www.slaskatablica.pl/uploads/images/2779-big-1-1291906055.jpeg[/url] [url]http://szerlok.pl/oferta/malenki-kaliblaga-o-pomoc-ID4cFM.html[/url] [url]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-MALE-KI-KALI-BLAGA-O-POMOC-W0QQAdIdZ247454044[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Kali,28453[/url]
  20. Ja jestem pewna,ze będzie to dobry dom. (czuje to) .CIESZE SIE BARDZO.:multi::multi:
  21. [quote name='dominikabankert']boże biedna jak im wszystkim pomóc:( :( monika moje rzeczy sa wciaz aktualne na bazarek jakby co[/quote] mozesz wysłać do mnie rzeczy.ja zrobię zdjecia,prześlę meilem komuś ,kto zechce zrobić bazarek. Podam adres na pw.
  22. [quote name='paweeł']Oczywiście że możemy tak zrobić :). właśnie wróciłem z poczty , paczki już wysłane :) oprócz paczki Ick ponieważ nie podała imienia tylko pierwszą literę a pani na poczcie powiedziała że nie może tak być... Wie ktoś może jak ma na imię Ick ? Wujku & ciociu mam wasze rzeczy niesprzedane z bazarku dostałem je od Gazzy. Mogę je sprzedać ? . Mojej mamie parę rzeczy się spodobało więc chce je kupić... a i może coś sąsiadki by kupiły jakbym im opowiedział na co idą pieniążki :) oczywiście pieniążki reszty rzeczy pójdą na Bezulkę . :) . PS. Za paczki z priorytetem zapłaciłem 45 zł 85 gr.[/QUOTE] Takie wiadomosci powinny być na bazarku.Nie kazdy wchodzi na watek Bezy. Cudowny psiak ,ale jak by się chciało wszystkie watki czytać,to musiałabym nie odchodzic od komputera. Na BAZARKU wszyscy sie pytają o swoje rzeczy. :) :)
  23. [quote name='tatalka2']Niebardzo orientuję się gdzie można uzyskać konto żeby wpłacić na psinkę. Pomoże ktoś? Nie obiecuję ale postaram się coś przelać bo jakoś mi leży ten piesio na sercu, eh. Da się go jeszcze uratować przed tym strasznym schroniskiem? :([/QUOTE] Mysle ,ze Klaudus zbiera. Ona zajmuje sie piesiami. Chyba trzeba poczekać na kogoś ,kto już może ma nr konta.
  24. Ja sie wcale nie dziwię. Pomieszania z pomyleniem można dostac.
×
×
  • Create New...