Jump to content
Dogomania

Javena

Members
  • Posts

    13692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Javena

  1. [quote name='ata']nie zawsze jak ma trochę czasu wchodzę na inteligo. Ok. Zaraz sprawdzę i uzupełnię ;)[/quote] Zwykle mam problem z naszymi paniami na poczcie.Nie znają takiego słowa ,jak Javena:evil_lol::evil_lol:
  2. Czy deklaracja doszła??Czy znowu ktos nicku nie wpisał? Jadwiga Ż .Na wszelki wypadek podaje.
  3. [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=16123&n=Ali,czy_ma_szanse_przezyc_te_mrozy[/url]. [url]http://www.1001ogloszen.pl/ogloszenie/93/95/33268.html[/url] [url]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art19057,ali-czy-zasluzyl-na-taki-los.html[/url] [url]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=116634[/url]
  4. Być może.Czasem po kilku godzinach przychodzi. Teraz robiłam i w miare mi poszło ,ale kokosy też się nie odezwały.
  5. Zrobiłam wiecej ,ale poczta meilowa tak mi cos nawalała,że zdenerwowana poszłam spac.Przychodziły powiadomienia o akceptacji ,albo gdzieś w srodku wiadomosci i musiałam za kazdym razem szukac,albo przychodziły te same 10 razy i żadne nie akceptowało ogłoszenia.Nie mam pojęcia co z tą poczta mi sie działo.:shake: [url]http://www.eoferty.com.pl/maly_ali_czy_zasluzyl_na_taki_los_220785.html[/url] [url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=70648[/url] [url]http://pszczyna.olx.pl/malenki-ali-czy-zasluzyl-na-taki-los-iid-147793819[/url] [url]http://www.aloge.pl/index.php?option=com_marketplace&page=show_ad&adid=7681[/url]
  6. [url]http://owi.pl/ogloszenie/Zmarzniety_maly_Ali.Czy_dasz_mu_dom,267031[/url] [url]http://www.katowiczak.pl/36175_malenki_ali_czy_pozwolimy_mu_marznac_w_s.html[/url] [url]http://katowice.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/malenki-ali-czy-zasluzyl-na-taki-los,id2cbf93li15df8.html[/url] [url]http://coolf.pl/spolecznosc/zwierzeta/malenki_ali_czy_zasluzyl_na_taki_los_.html[/url] [url]http://www.pineska.pl/?controlCode=f31f13a38afc3fa2eef7528961f6d33d&id=85214&do=confirm[/url] [url]http://www.zwierzaki.nasza-lista.com/Psy.html[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/39679/MALEnKI-ALICZY-ZASlUzYl-NA-TAKI-LOS/[/url]
  7. Wyrzuciłam obydwie.NIE PRZYSZŁO MI DO GŁOWY ,ZE MOGE MIEĆ DWIE RÓŻNE RĘKAWICZKI.:evil_lol::evil_lol:
  8. [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/6913/p1060175l.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/3072/p1060176.jpg[/IMG] Cały czas myslałam,ze takie szkody ,to już za mną.Dzis niespodzianka.Przyszliśmy ze spaceru ,nie mineło 10 minut.Timuś połozył sie grzczniutko na wersalce .Ide do drugiego pokoju ,a tu moja najcieplejsza rekawiczka w strzepach. Nie wiem , kiedy? W czym mu teraz będe kuli sniegowe rzucac?:cool3:
  9. He,he:evil_lol: ,ale fajna cioteczka trafiła sie Filusiowi. za 5 zł ? Cała reklamówkę? TO BEDZIE MIAŁ ZAJECIA NA CAŁE DNIE. PAŃCIA SPOKOJNIE BĘDZIE MOGŁA ISC DO PRACY.:loveu::loveu:
  10. To jest napawde smutne.Dobrze ,ze choc jeden człowiek, wsród tłumu ,zasługuje na to miano.
  11. To nawet nie takie trudne.Po włosku vena ,to żyła.:loveu::loveu:
  12. Ok, nie ma sprawy. Wiem juz ,że doszło ,tylko Wy nie wiecie od kogo?hi,hi.:)
  13. NO WŁASNIE. TO JEST TO. Wybaczcie ,ze tak rzadko tu jestem ale tyle sie dzieje na dogo ,że brakuje czasu na wszystkie psiaczki.:shake: Napewno znowu nie było nicku.Taki mam problem z naszą pocztą.Napisany był bo mam kopie .To nie jest pierwszy raz.
  14. W PIERWSZYM POŚCIE NIE MAM ZAZNCZONEJ WPŁTY ZA LISTOPAD,A WPŁCAŁAM 9 LIST.Może znowu nicku nie było? Wpłata była na nazwisko Jadwiga Ż. Spawdzcie to prosze.
  15. Znowu nowy biedak. Skąd one sie biora?
  16. Dziewczyny podpiszcie proszę tą petycję i rozsyłajcie gdzie możecie: [url]http://www.petycje.pl/petycja/6148/n...psu_glowe.html[/url] i pamiętajcie o potwierdzeniu podpisu pod petycją (trzeba kliknąć w link w mailu)
  17. Czy żadnego telefonu nie było?
  18. To moze jakąs zabawkę dla Filutka cioteczki kupią? [url]http://www.dogomania.pl/threads/197954-Maskotki-za-2-zł-na-potrzeby-oświęcimskiego-schronu-karme-lec[/url] Ja myslałam,,ze Filutek na tymczasie, a tu taki domek wspaniały mu sie trafił i pańcia taka kochana.
  19. Kupic szkodnikom tanie zabawki,nie będa brały pilotów ,laptopów i ksiazek.:):) [url]http://www.dogomania.pl/threads/197954-Maskotki-za-2-zł-na-potrzeby-oświęcimskiego-schronu-karme-lec[/url]
  20. To sunia córki państwa. Mieszka w tym samym bloku. Trzeba przyznać ,ze jest sliczny.:lol:
  21. Wysłałam dzisiaj Wanilkowi. Już powinny być na koncie. Szkoda,ze domku nie znalazł. Taki piekny pies.
  22. Klaudus,czy mam wysłać tą obroże w której był Sami? Ona mi jest zbyteczna ,a Wam sie przyda.
  23. ......................Chciałam sie dostać na bazarek,ale już chyba zakończony.:oops:
  24. [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/7669/101213029.jpg[/IMG][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/7858/101213032.jpg[/IMG] Bruno czuje się coraz lepiej w nowej rodzinie i ma przyjaciółke.
  25. [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/1866/101213006.jpg[/IMG][IMG][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/4205/101213024.jpg[/IMG][/IMG]
×
×
  • Create New...