-
Posts
13692 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Javena
-
[quote name='ata']nie zawsze jak ma trochę czasu wchodzę na inteligo. Ok. Zaraz sprawdzę i uzupełnię ;)[/quote] Zwykle mam problem z naszymi paniami na poczcie.Nie znają takiego słowa ,jak Javena:evil_lol::evil_lol:
-
Czy deklaracja doszła??Czy znowu ktos nicku nie wpisał? Jadwiga Ż .Na wszelki wypadek podaje.
-
Młodizutki Ali- czy ma szansę na lepsze życie ???
Javena replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=16123&n=Ali,czy_ma_szanse_przezyc_te_mrozy[/url]. [url]http://www.1001ogloszen.pl/ogloszenie/93/95/33268.html[/url] [url]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art19057,ali-czy-zasluzyl-na-taki-los.html[/url] [url]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=116634[/url] -
Młodizutki Ali- czy ma szansę na lepsze życie ???
Javena replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
Być może.Czasem po kilku godzinach przychodzi. Teraz robiłam i w miare mi poszło ,ale kokosy też się nie odezwały. -
Młodizutki Ali- czy ma szansę na lepsze życie ???
Javena replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam wiecej ,ale poczta meilowa tak mi cos nawalała,że zdenerwowana poszłam spac.Przychodziły powiadomienia o akceptacji ,albo gdzieś w srodku wiadomosci i musiałam za kazdym razem szukac,albo przychodziły te same 10 razy i żadne nie akceptowało ogłoszenia.Nie mam pojęcia co z tą poczta mi sie działo.:shake: [url]http://www.eoferty.com.pl/maly_ali_czy_zasluzyl_na_taki_los_220785.html[/url] [url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=70648[/url] [url]http://pszczyna.olx.pl/malenki-ali-czy-zasluzyl-na-taki-los-iid-147793819[/url] [url]http://www.aloge.pl/index.php?option=com_marketplace&page=show_ad&adid=7681[/url] -
Młodizutki Ali- czy ma szansę na lepsze życie ???
Javena replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
[url]http://owi.pl/ogloszenie/Zmarzniety_maly_Ali.Czy_dasz_mu_dom,267031[/url] [url]http://www.katowiczak.pl/36175_malenki_ali_czy_pozwolimy_mu_marznac_w_s.html[/url] [url]http://katowice.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/malenki-ali-czy-zasluzyl-na-taki-los,id2cbf93li15df8.html[/url] [url]http://coolf.pl/spolecznosc/zwierzeta/malenki_ali_czy_zasluzyl_na_taki_los_.html[/url] [url]http://www.pineska.pl/?controlCode=f31f13a38afc3fa2eef7528961f6d33d&id=85214&do=confirm[/url] [url]http://www.zwierzaki.nasza-lista.com/Psy.html[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/39679/MALEnKI-ALICZY-ZASlUzYl-NA-TAKI-LOS/[/url] -
Wyrzuciłam obydwie.NIE PRZYSZŁO MI DO GŁOWY ,ZE MOGE MIEĆ DWIE RÓŻNE RĘKAWICZKI.:evil_lol::evil_lol:
-
[IMG]http://img707.imageshack.us/img707/6913/p1060175l.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/3072/p1060176.jpg[/IMG] Cały czas myslałam,ze takie szkody ,to już za mną.Dzis niespodzianka.Przyszliśmy ze spaceru ,nie mineło 10 minut.Timuś połozył sie grzczniutko na wersalce .Ide do drugiego pokoju ,a tu moja najcieplejsza rekawiczka w strzepach. Nie wiem , kiedy? W czym mu teraz będe kuli sniegowe rzucac?:cool3:
-
Filutek - malutki psiak po wypadku w DS u .bluberry. :-)
Javena replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
He,he:evil_lol: ,ale fajna cioteczka trafiła sie Filusiowi. za 5 zł ? Cała reklamówkę? TO BEDZIE MIAŁ ZAJECIA NA CAŁE DNIE. PAŃCIA SPOKOJNIE BĘDZIE MOGŁA ISC DO PRACY.:loveu::loveu: -
Młodizutki Ali- czy ma szansę na lepsze życie ???
Javena replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
To jest napawde smutne.Dobrze ,ze choc jeden człowiek, wsród tłumu ,zasługuje na to miano. -
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
Javena replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To nawet nie takie trudne.Po włosku vena ,to żyła.:loveu::loveu: -
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
Javena replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ok, nie ma sprawy. Wiem juz ,że doszło ,tylko Wy nie wiecie od kogo?hi,hi.:) -
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
Javena replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
NO WŁASNIE. TO JEST TO. Wybaczcie ,ze tak rzadko tu jestem ale tyle sie dzieje na dogo ,że brakuje czasu na wszystkie psiaczki.:shake: Napewno znowu nie było nicku.Taki mam problem z naszą pocztą.Napisany był bo mam kopie .To nie jest pierwszy raz. -
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
Javena replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W PIERWSZYM POŚCIE NIE MAM ZAZNCZONEJ WPŁTY ZA LISTOPAD,A WPŁCAŁAM 9 LIST.Może znowu nicku nie było? Wpłata była na nazwisko Jadwiga Ż. Spawdzcie to prosze. -
Młodizutki Ali- czy ma szansę na lepsze życie ???
Javena replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
Znowu nowy biedak. Skąd one sie biora? -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Javena replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dziewczyny podpiszcie proszę tą petycję i rozsyłajcie gdzie możecie: [url]http://www.petycje.pl/petycja/6148/n...psu_glowe.html[/url] i pamiętajcie o potwierdzeniu podpisu pod petycją (trzeba kliknąć w link w mailu) -
Czy żadnego telefonu nie było?
-
Filutek - malutki psiak po wypadku w DS u .bluberry. :-)
Javena replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
To moze jakąs zabawkę dla Filutka cioteczki kupią? [url]http://www.dogomania.pl/threads/197954-Maskotki-za-2-zł-na-potrzeby-oświęcimskiego-schronu-karme-lec[/url] Ja myslałam,,ze Filutek na tymczasie, a tu taki domek wspaniały mu sie trafił i pańcia taka kochana. -
Kupic szkodnikom tanie zabawki,nie będa brały pilotów ,laptopów i ksiazek.:):) [url]http://www.dogomania.pl/threads/197954-Maskotki-za-2-zł-na-potrzeby-oświęcimskiego-schronu-karme-lec[/url]
-
Sami - po wspaniałym DT u Javeny wprost to DS! :):)
Javena replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
To sunia córki państwa. Mieszka w tym samym bloku. Trzeba przyznać ,ze jest sliczny.:lol: -
Wysłałam dzisiaj Wanilkowi. Już powinny być na koncie. Szkoda,ze domku nie znalazł. Taki piekny pies.
-
Sami - po wspaniałym DT u Javeny wprost to DS! :):)
Javena replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Klaudus,czy mam wysłać tą obroże w której był Sami? Ona mi jest zbyteczna ,a Wam sie przyda. -
Filutek - malutki psiak po wypadku w DS u .bluberry. :-)
Javena replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
......................Chciałam sie dostać na bazarek,ale już chyba zakończony.:oops: -
Sami - po wspaniałym DT u Javeny wprost to DS! :):)
Javena replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img163.imageshack.us/img163/7669/101213029.jpg[/IMG][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/7858/101213032.jpg[/IMG] Bruno czuje się coraz lepiej w nowej rodzinie i ma przyjaciółke. -
Sami - po wspaniałym DT u Javeny wprost to DS! :):)
Javena replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img192.imageshack.us/img192/1866/101213006.jpg[/IMG][IMG][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/4205/101213024.jpg[/IMG][/IMG]