[quote name='sekkmet']Dzisiaj chcemy jechać do Koruni :) Wczoraj też rozmawiałam z jej właścicielką, bo zadzwoniła do nas.
Kora ciągle walczy ze swoim lękiem. Dworu się boi. Przez dwa dni uciekała przed właścicielką. Teraz mówi, że sama do niej podchodzi i zaczepia łapką. Że wszystko idzie małymi kroczkami, ale kobieta jest nieugięta i silna i to podwójnie za siebie i za Korę. Pojedziemy zrobimy zdjęcia napiszę tutaj wszystko.
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/193500-Mika[/URL] - a tu jest martwy wątek Miki. Postaram się na dniach nakręcić filmik tylko znajdę ładowarkę do kamery[/QUOTE]
Dobre wiesci:smile:,moze udalo sie Wam tez pare fotek cyknąć....Nie moge sie doczekac,tak bardzo chcialabym ja zobaczyc...:loveu: