Jump to content
Dogomania

katarzyna09

Members
  • Posts

    15662
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by katarzyna09

  1. Luzia,chyba póżniej zajrzy,wysłalam pw,ale za pózno.
  2. Juz zawiadomiłam Luzie.Ja tez jeszcze się gubię na Dogo;)
  3. Chyba Luzia zaproponowała wczesniej,ze pomoze w tych bazarkach.
  4. Miejmy nadzieje,ze ponownie wróci.Boze,tak mi żal jej.
  5. Wszystkiego co najlepsze ,Czarusiu...:-)
  6. Ja odwiedzam dzisiaj psinkę i również przyłączam się do Dieguli pytania;)
  7. Kochana sunieczka:-)... Wszystkiego dobrego w nadchodzącym Nowym Roku,trzymajcie się:-)
  8. Zaglądam z nadzieja,ze sunia równiez jest juz bezpieczna.
  9. A ja pomyślalam,że to w środę:oops:Cichcem tu zaglądam;)
  10. Dobrze,ze szczeniaczki już bezpieczne.Również trzymam kciuki ,powodzenia!
  11. [quote name='Zofija']......................, a co????[/QUOTE] No właśnie....?Coś nie tak z Paris?
  12. Luziu,dzięki;).Cholerka,martwię się o tego tatusia.Może się pojawi...Wysyłam jeszcze 20,-
  13. Sunieczko,i jak minęły Ci Święta,byłaś grzeczna...?:smile:
  14. [quote name='Agnieszka_K']nie zostawiajmy ich tam, ja to już sobie najgorsze wyobrażam, przecież one w sylwestra zawału dostaną jak będzie nieustanny huk petard :placz:[/QUOTE] O tym samym pomyślałam...
  15. Poproszę nr.konta.Wyśle 30,-Biedne te maleństwa, ich mama...Dowiedzcie się co z tą drugą psiną-nadchodzą takie mrozy...
×
×
  • Create New...