Jump to content
Dogomania

katarzyna09

Members
  • Posts

    15662
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by katarzyna09

  1. Post nr2 -archiwum zdjęciowe psiaka Bezdomność na ulicach Tarnobrzegu: Tuz po złapaniu: Pobyt u weterynarza: U Czarodziejki w "raju": Pierwszy dzień w hoteliku u Ajlii: W hoteliku u Ajlii -maj 2012 lipiec 2012
  2. [FONT=tahoma] Tak wiele już w życiu przeszedł... Najpierw bezdomność na ulicach [/FONT] [FONT=tahoma]miasta. Później "raj" u Czarodziejki i widmo wywozu do schroniska w [/FONT] [FONT=tahoma]Wojtyszkach. Chwilowo przystań odnalazł w hoteliku u Ajlii... na jak długo?[/FONT] [FONT=tahoma]Czy kiedykolwiek odnajdzie swojego Człowieka? Który utuli starego, [/FONT] [FONT=tahoma]schorowanego, zniszczonego ciężkim życiem Psa?[/FONT] [FONT=tahoma]Sokół jest wielkim, pięknym i kochanym starym ONkiem. Niestety, wiek i [/FONT] [FONT=tahoma]złe warunki życia odcisnęły na Nim swoje piętno. Potrzebuje spokojnej [/FONT] [FONT=tahoma]starości w cieple i komforcie - bez bólu i lęku o przyszłość.[/FONT] [FONT=tahoma]Pomóż nam pomagać Sokołowi! Pomóż staremu psu cieszyć się życiem... tak [/FONT] [FONT=tahoma]mało miał w nim radości, a tak niewiele już dni przez Sokołem...[/FONT] [FONT=tahoma]Sokół przebywa obecnie w hotelu domowym. Potrzebuje pomocy w opłaceniu [/FONT] [FONT=tahoma]hotelu (450 zł/m-c), dobrej karmy, leków i suplementów. Dzięki Twojej [/FONT] [FONT=tahoma]pomocy - każdej złotówce ofiarowanej Mu z sercem - może grzać swoje [/FONT] [FONT=tahoma]stare kości na miękkich poduszkach, jeść karmę która Mu nie szkodzi, [/FONT] [FONT=tahoma]dostawać leki które ratują Jego zdrowie i poprawiają komfort życia...[/FONT] [FONT=tahoma]Proszę, podaruj Mu choć złotówkę...[/FONT] [FONT=tahoma]Sokół boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi.[/FONT] [FONT=tahoma]Jego układ moczowy jest zniszczony bardzo przewlekłym zapaleniem [/FONT] [FONT=tahoma]pęcherza - potrzebuje leczenia, regeneracji, wspomagania, kontroli.[/FONT] [FONT=tahoma]Łapy, który niosły Go tyle razy w nieznane, są już bardzo słabe... Ma [/FONT] [FONT=tahoma]problem w podnoszeniem się, chodzenie sprawiało Mu ból - tylko dzięki [/FONT] [FONT=tahoma]drogim suplemetom nadal może cieszyć się spacerami. Jak długo będzie [/FONT] [FONT=tahoma]jeszcze mógł? Potrzebuje rtg i wspomagania stawów.[/FONT] [FONT=tahoma]Skóra jest tak delikatna i krucha, że krwawi nawet jak psiak się [/FONT] [FONT=tahoma]podrapie. Potrzebuje wspomagania w odbudowie, by znów mógł być piękny, [/FONT] [FONT=tahoma]lśniący i dostojny! Potrzebuje dobrej karmy, by nic więcej nie [/FONT] [FONT=tahoma]swędziało, nie łuszczyło się...[/FONT] [FONT=tahoma]Uszy Sokoła przeszły już tak wiele - nawet inwazję drożdżaków.[/FONT] [FONT=tahoma]Oczy - po nich widać jak wiele w życiu wycierpiał... Zniszczona, na [/FONT] [FONT=tahoma]skutek niedożywienia i zaniedbania, siatkówka odbiera Mu wzrok - trzeba [/FONT] [FONT=tahoma]ratować jego resztki! 30 % widzenia w jednym oku, światło-cień w [/FONT] [FONT=tahoma]drugim... jest o co walczyć...[/FONT] [FONT=tahoma]Sokół prosi o wsparcie...[/FONT] Bardzo proszę o pomoc dla Sokołka!:modla: Podlinkowane banerki wykonane przez lilk_a - proszę się częstować :smile:
  3. Boze,oby wszystko sie dobrze skonczylo...
  4. Ale to nie ma co czekac...Boze,ja teraz juz nie mam pieniedzy, kicha do konca miesiaca.Na poczatku grudnia moglabym cos wyslac jednorazowo dla piesia.A ten kundelek to rowniez Twoja zdobycz?
  5. [quote name='katarzyna09']Secia,wiesz juz cos wiecej?[/QUOTE]Chyba jeszcze nic nie wiesz....:shake:
  6. [quote name='sylwiaso']My dziękujemy wszystkim KOCHANYM Cioteczkom za pomoc!!!!:loveu:Jutro wielki dzień Franusia!!!:gent:I dziękujemy Temidko za 330zł wpłaty!!!![/QUOTE]Ciachną Franusiowi jutro jajuchna...:razz:?Trzymaj sie chłopaku!;)
  7. [quote name='Secia']Kasiu, widzę, że masz banerek i cieszę się, bo takie wolne miejsce marnowało sie potwornie :-) a teraz zapracowuje sobie na siebie :-) dziwi mnie z czysto technicznego punktu widzenia tylko, jak to się dzieje, że mamy ten sam banerek a mój jest większy? Hm.......Może Wiczek będzie wiedział[/QUOTE]Wybralam mniejszy...do wyboru byly dwa(mniejszy i wiekszy):smile:
  8. [quote name='Secia']halo halo tu baza, pracuje nad ciepłym domkiem. Trzymać kciuki :-). Poszło dużo maili do osób, którym Czaruś nie jest obojętny :-)Jak będzie domek, będziemy zbierać na badania i inne potrzebne sprawy dla Czarusia.[/QUOTE]Secia,wiesz juz cos wiecej?
  9. [quote name='wilczek007']ale co sie dzieje? nie mozna dac drugiego? (bo nie pamiętam:oops:)[/QUOTE]Chyba mozna...:),ale ja w ogóle wczesniej nie mialam banerka,a teraz juz mam...:)
  10. Sorry Franusiu,ale ten psiak potrzebuje pilnie pomocy....Dziewczyny prosze,zajrzyjcie na jego wątek,pomózcie... [url]http://www.dogomania.pl/threads/195267-Czaru%C5%9B-z-problemamy-neurologicznymi-ratujmy-go-przed-zim%C4%85[/url]!!!!
  11. Sorry Tulcia,ale ten psiak pilnie potrzebuje pomocy.Dziewczyny prosze,zajrzyjcie na jego watek .... [url]http://www.dogomania.pl/threads/195267-Czaru%C5%9B-z-problemamy-neurologicznymi-ratujmy-go-przed-zim%C4%85[/url]!!!!
  12. Dziekuje slicznie.Secia juz tam dziala...
  13. Nie moge sie napatrzyc na te jego oczy,sa boskie...
  14. [quote name='katarzyna09']Dzieki rescal...Secia,co Ty na to?Cholerka,caly czas kombinuje z tym banerkiem i jak na razie lipa.[/QUOTE]Ooooooooooooo,pojawil sie:multi:
  15. Dzieki rescal...Secia,co Ty na to?Cholerka,caly czas kombinuje z tym banerkiem i jak na razie lipa.
  16. Sorry Kubulek...Dziewczyny,prosze zajrzyjcie na ten watek-psiak pilnie potrzebuje DT. http://www.dogomania.pl/threads/195267-Czaru%C5%9B-z-problemamy-neurologicznymi-ratujmy-go-przed-zim%C4%85!!!!
  17. ..."wpadłam"na chwilke zobaczyc co u Portosa...;)
  18. Seciu, i co z czarnulkiem?Co z nim bedzie...?A DT?-przykro mi,nie mam jak pomoc.
  19. [quote name='conceited']Mimo, ze ciezko u mnie z finansami nie moge patrzec na cierpienie Czarusia... jakos mi zapadl w serce. Prosze o przeslanie numeru konta na priv. Wysle cos jednorazowo.[/QUOTE] Wydaje mi sie,ze nie ma jeszcze Czarusiowego konta...Luknelam na pierwsza strone.
  20. [quote name='wszpasia']Kto pomoże..?:placz:[/QUOTE] Po pierwszym wysle kilka grosiczkow dla slicznego czarnulka.Przykro mi,ze tylko jednorazowo:oops:,...ale bede do piesia zagladac...
  21. Pieniazki za listopad wyslane...:smile:Luzia&Funia-co do pw- :oops:;)
  22. Frankowi trzy dyszki na pewno sie przydadza-juz wysylam.Pozdrowienia Temido...:smile:
×
×
  • Create New...