[quote name='DominikaGdańsk']No proszę,nie było mnie tu troszkę u Paris,przez problemy z netem,a tu taka wspaniała wiadomość:) superrrrrr[/QUOTE]
Witaj Dominiko,cieszę się,ze jesteś tu z Nami:smile:
[quote name='Zofija']Kasiu, dziękuję za przybycie i pomoc, ale konta nie mogę Ci wysłać ponieważ masz pełną skrzynkę- musisz usunąć parę wiadomości, albo podaj mi maila:)[/QUOTE]
Sorry,już jest ok,czekam:-)
Nie tak dawno próbowałam złapać żywiołowego szczeniaka,chciał się bawić ze wszystkimi ludzmi przy ruchliwej ulicy-to było coś strasznego.Powiem tyle,nie było łatwo...Zdaję sobie sprawę,ze ze zdziczałym psem- łapanka jest znacznie trudniejsza.Salo,na długo wyjezdzasz?
[quote name='Qbellas']Mogę dać 10 zł na opłacenie hoteliku za mieśiąc luty.
P.S. Jestem bratem Salo i też interesuje się losem tych piesków.[/QUOTE]
Cudownie;)