Jump to content
Dogomania

katarzyna09

Members
  • Posts

    15662
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by katarzyna09

  1. Super,ze już tyle pieniążków jest dla sunieczki! :lol: Lecimy na bazarek...
  2. Jest już kolejna wpłata -20zł od israela. Bardzo dziękujemy:smile:
  3. Jestem na zaproszenie AgusiP.Przykro mi,ale w tej chwili nawet na jednorazówkę już nie mam :roll:
  4. Dla słodziaka zamówiona została karma,koszt-230,76zł.Opłacone zostało wcześniejsze kontrolne badanie moczu(14zł) i posiew(45zł)-razem:59zł. Jak zwykle opłatę za hotelik zapłacimy w dwóch ratach.Pierwsza już poszła,wisimy stówkę. Jest już wpłata BUDRYSEK -60zł(stała za I,II,III)Bardzo dziękujemy!:lol:
  5. [quote name='anica']... obiecuję! spróbuję!... ale ja już... się boję!... ostatnio latam po bazarkach, wczoraj już pod kątem... focenia i opisów i myślę ,że to bardzo ciężka(na pewno żmudna) praca:cool3:.. spróbuję w łykend:roll:.... mam nadzieję,że .... lepiej nie zapeszać:p!.....Bardzo Dziękuję za pomoc:loveu:... i pewnie będę prosić o jeszcze:eviltong:!... Tusieńka Buziolaki:loveu:[/QUOTE] Nic się nie bój,dasz radę...dla Tusieńki!
  6. Ale te łapusie ma "obłędne" :lol:
  7. Na chorego to On nie wygląda...Trzyma się Nasze psisko,trzyma...:lol:
  8. [quote name='ajlii']Mocz Amisia już wczoraj oddany na posiew. Wyniki za ok. 3-5 dni. Cena ok. 60 zł. Nie wiem dokładnie, bo mocz przyjmował inny weterynarz - rozliczę się przy odbiorze wyników.[/QUOTE] Dobrze ajlii,na razie wysłałam 60zł-może wystarczy;)
  9. [quote name='yolanovi']Do cioteczek chętnych wesprzeć finansowo chłopaka wysłałam nr konta na pw. jeśli kogoś pominęłam proszę krzyczeć :)[/QUOTE] iwonamaj dała mi znać o tym biednym staruszku... :-(Poproszę nr.konta,chociaż dyszkę wyślę.Inaczej nie mam jak pomóc.
  10. [quote name='anica']... Dziękuję:).... a tą listę?... to gdzie robię na dogo?... i jak ją przesyłam sprzedjaącej?.... (tylko się nie śmiej ze mnie)[/QUOTE] anica,najlepiej wszystko(zdjęcia,opisy) mailem ;)
  11. Trzeba szybko działać,żeby nie daj Boże nie miał problemów z nerkami:roll:
  12. Ale niespodzianka! :lol::lol::lol: Dzięki malibo57.
  13. Pomogła podpowiadając ;)
  14. Dzięki Bea.Trzy dni go tworzyłam...:-D Paula mi dużo pomogła,za co bardzo Jej dziękuję! No to lecimy na bazarki :-)
  15. Trochę się denerwuję... :roll: No nic...z Wami dam radę!:lol:
  16. Chciałabym serdecznie Was zaprosić na kolejny bazarek :p;) [h=1]Różności dla Sokołka i Ogonków:)do 05.02 do godz.21.00[/h] Proszę,bądźcie tam ze mną... :roll:
  17. [quote name='AlkaM']Iloma psiakami się opiekuje?[/QUOTE] Wiem,że ma dużo,ale ile dokładnie to naprawdę nie wiem.
  18. Poproszę ajlii,żeby cyknęła foteczkę Sokołkowi telefonem i wysłała mi mms-wrzucę wtedy na wątek ;) AlkaM,o jaką zadymkę Ci chodzi?:crazyeye: Witaj Cantadorra:lol:
  19. Jeszcze jedna dyszka poleci ode mnie.
  20. Na koncie Sokołka jest już wpłata 120zł. Post rozliczeniowy zaktualizowany. Stan konta: +650.14,-
  21. Dzięki Paula :) Brakuje na hotelik 30zł,ale musimy zrobić kontrolne badanie moczu Sokołka i zakupić suplementy.
  22. Tak dobrze,że wskoczyła do Ciebie na łóżko :-)
  23. Jak miło Was widzieć :loveu: Słuchajcie,jeszcze nie wszystkie deklaracje za styczeń wpłynęły na konto.Mam nadzieję,ze dziewczyny pamiętają o psinie :roll:Jutro wpłacę dla Sokołka 120zł(deklaracja moja i Wieśka- za kolejne 3 miesiące)Mamy na karmę,ale w tej chwili brakuje troszkę pieniążków za hotelik. W przyszłym tygodniu trzeba będzie zbadać mocz Sokołka i zakupić suplementy.Na razie Sokołek korzysta z ajlii zapasów. No nic,mamy fanty-będą kolejne bazarki ;) A tak w ogóle ,czy ktoś by mi wytłumaczył na PW jak się zakłada taki wątek bazarkowy?
×
×
  • Create New...