Jump to content
Dogomania

katarzyna09

Members
  • Posts

    15662
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by katarzyna09

  1. 31-go nie będzie już tak kolorowo... :Da luty miesiąc krótki... :-D;-)
  2. Na konto Sokołka wpłynęły trzy wpłaty od: -Selengi-10zł(stała) -ani shirley - 60zł(stała za kolejne 2 miesiące) -pauli_t (dodatkowe 20zł za Amiśkowy bazarek) Ślicznie dziękujemy!!! :Rose::Rose::Rose:
  3. Rozmawiałam przed chwilką z ajlii,prosiła,żeby przekazać-Su już po operacji,jest wszystko ok :-), wybudzona chodzi po lecznicy.Za moment ajlii po Nią jedzie.
  4. Ja również trzymam mocno kciuki!
  5. Odwiedzam psinkę i lecę na bazarek ;)
  6. [quote name='Charly']dziewczyny, chyba zalegam z wpłatą za styczeń. tak patrzę- wpłaciłam w sierpniu za 5 miesięcy. Bardzo proszę o nr konta na pw (miałam, ale nie wiem, czy nie wykasowałam) dziękuję.[/QUOTE] Charly,styczeń jest opłacony;) Spójrz proszę - post nr 6. 5 marca wpłynęły pieniążki za 6 miesięcy. Numerek konta już wysyłam. [quote name='ania shirley']Poszła stała na 2 miesiace dla Amiśka[/QUOTE] Bardzo dziękujemy Aniu!:)
  7. tymuś,to wspaniale,że oferujesz tym wszystkim psiakom Stały Dom,nie każdy może sobie na to pozwolić chociażby z przyczyn czysto ekonomicznych-mając zarejestrowany PDT czy hotelik i opłacając wszelkie związane z nim świadczenia.
  8. Około jedenastu.To cudowny psiak :loveu:
  9. Witaj tymuś :smile:
  10. Znowu psoci?Nie wierzę...:D Zapraszamy wszystkich serdecznie na bazarek! ​http://www.dogomania.pl/forum/thread...6#post20285486
  11. Martiko,stałej nie dam rady,mogę staruszka wspomóc tylko skromną 10,-
  12. AgusiuP,mogę wspomóc sunieczkę tylko jednorazową-10zł.
  13. Na koncie są już pieniążki od sonek666-90zł. Jeszcze raz pięknie dziękujemy za bazarek :Rose:
  14. Bea,będzie dobrze!
  15. Mam dla Tusi obiecaną dyszkę,czekam na nr.konta.No bidną ma tą łapinkę...
  16. [quote name='rencia42']Wiem ze mam zaległości ,które postaram się jak najszybciej wyrównać, nie wiem czy ta wpłatę już ujęłaś w rozliczeniach. Nie zaznaczyłam w 4 poście(deklaracje stałe) :oops:,bardzo Cię przepraszam...zapomniałam...:oops: Już zapisuję Twoja wpłatę. [quote name='bea100']Cioteńki, dzisiaj po rannym USG okazało się, że Suzanka ma 15cm guza na śledzionie i czeka ją kosztowna operacja i ogonki u ajlii też w potrzebie- cioteńki, proszę pomóżcie podnosić bazarek dla Su i ogonków u ajlii... http://www.dogomania.pl/forum/threads/238727-Dla-Su-i-szczurków-agaty-bursztyn-w-srebrze-stare-broszki-ciuchy-do-30-01?p=20284061#post20284061 W poniedziałek będzie nerwówka :roll: Jak to dobrze,że ajlii zrobiła suni te badania...
  17. Trzymam mocno kciuki za dobre wyniki badań SUzanki!
  18. Pewnie,ze tak ;) Kochana jesteś,że pomyślałaś o Sokołku :loveu:
  19. Na konto Sokołka wpłynęła deklaracja stała-30zł od renci42. Bardzo dziękujemy za wpłatę :)
  20. On tak lubi te swoje doopsko trzymać przy kaloryferze :smile:
  21. Za dnia podczytuję wątek z komórki.Jak tylko zobaczyłam wpis bei ,zadzwoniłam do ajlii,a ajlii skontaktowała się z magdyską.Niestety,ale to nie jest odpowiedni dom dla Sokołka.Psiak musiałby być w pełni sprawny,by przebywać na zewnątrz.W przypadku Sokołka jest to niewskazane.Jest to stary,schorowany pies,wymagający dość sporej uwagi i opieki.
  22. I jeszcze 9 dyszek z bazarku! Cudnie!:Cool!: sonek,dzięki!!! :buzi: Na konto Sokołka wpłynęła deklaracja stała -10zł od mparsley. Bardzo dziękujemy :Rose:
  23. Popierdzieliły mi się dni,myślałam,ze wczoraj była niedziela :roll: Pieniążki wyślę jutro.
  24. Cudem się tu dostałam.Co jest z tym dogo? :roll: Zaktualizowałam post rozliczeniowy.Dopisana została kwota 150zł(wpłata Cantadorry-100zł,pauli_t-30zł i moja 20zł).Pieniązki te, Sokołek otrzymał w "spadku" po Bartonie i Atosie ,którzy bezpiecznie wrócili do swoich właścicieli - http://www.dogomania.pl/forum/thread...ć-przyjaciela! Stan konta: +310.14,-:smile:
  25. To znaczy ,ze Sokołek jest w dobrej formie :smile: Kochane psisko :loveu:
×
×
  • Create New...