[quote name='rencia42']Wiem ze mam zaległości ,które postaram się jak najszybciej wyrównać, nie wiem czy ta wpłatę już ujęłaś w rozliczeniach.
Nie zaznaczyłam w 4 poście(deklaracje stałe) :oops:,bardzo Cię przepraszam...zapomniałam...:oops:
Już zapisuję Twoja wpłatę.
[quote name='bea100']Cioteńki, dzisiaj po rannym USG okazało się, że Suzanka ma 15cm guza na śledzionie i czeka ją kosztowna operacja i ogonki u ajlii też w potrzebie- cioteńki, proszę pomóżcie podnosić bazarek dla Su i ogonków u ajlii...
http://www.dogomania.pl/forum/threads/238727-Dla-Su-i-szczurków-agaty-bursztyn-w-srebrze-stare-broszki-ciuchy-do-30-01?p=20284061#post20284061
W poniedziałek będzie nerwówka :roll:
Jak to dobrze,że ajlii zrobiła suni te badania...