Zaktualizowałam już post rozliczeniowy.
Z bazarków ajlii wyszło 202zł.
Pieniążki te zostały przeznaczone na karmę,której koszt wyniósł 230,77zł. Dopłaciłam tylko różnicę czyli 28.77zł.Opłacone zostało również badanie moczu Sokołka.Koszt-15zł.
Z hotelikiem jesteśmy na czysto!
Stan konta wynosi + 25.14,-:-)
Ode mnie,na dniach,Sokołek dostanie 50zł jednorazowej.
Chciałabym bardzo podziękować malibo57 :loveu:Dzięki Niej psina dostaje HMB i olej lniany.Inflamex, po raz kolejny otrzymał od ajlii :buzi:
W styczniu planujemy ruszyć z kolejnym bazarkiem m.in dla Sokołka i znajdek ajlii.Mamy już fanty od danal1983 i AlkiM,za które bardzo dziękujemy!:Rose: