Jump to content
Dogomania

katarzyna09

Members
  • Posts

    15662
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by katarzyna09

  1. To ja bardzo dziękuję :smile:
  2. Czytałam,ze znikają posty,subskrypcje i w ogóle jest do d.... Przed chwilką wysłałam ;)
  3. Dorzucę dyszkę do transportu,ale dopiero jutro mogę wysłać pieniążki.
  4. Wpis Bjuty i ta fotka z Liderkiem,który patrzy przez okno tak bardzo wzrusza i chwyta za serce...
  5. Kurcze,nie mogłam wejść na dogo.Próbowałam się przez 20 minut zalogować i nie dałam rady,wyrzucało mnie ze strony.Coś nie tak działa dogo...Paula,dziękuję!Kochane z Was Cioteczki :)
  6. Jeszcze tylko ta noc i psina będzie wolna :lol:
  7. Nie ma za co ;)
  8. Widocznie na końcu cytowanego wpisu usunęłaś słowo QUOTE-te w kwadratowym nawiasie. Spróbuj jeszcze raz.;)
  9. A odsetki lecąąą....:D;) Cosik za długo, jak dla Niego, trwało to przygotowywanie przez Ciebie tego twarożku :D
  10. Wspaniała wiadomość!:-)
  11. Płakać aż się chce,że nie można wszystkim tym bidulom pomóc :-(
  12. Na koncie Sokołka jest już deklaracja stała od Wiesia-20zł :smile:,deklaracja jednorazowa ode mnie -50zł i dodatkowe 20zł (AlkaM,jeszcze raz dzięki;))
  13. Fajne ma te uszyska :lol:
  14. Zazdroszczę Ci bea ;)
  15. Paula,stałej dać nie mogę,ale chociaż wspomogę psinkę jakąś jednorazówką.
  16. Normalnie nie z tej ziemi :-D
  17. To wspaniale,że Wolwo już bezpieczny!Cieszę się bardzo! :lol:
  18. No to nieźle się zadomowił... Psiaku,czas do domu!
  19. [quote name='Bjuta']Cieszę się bardzo z happy endu! :) Ajli - mnie nie zwracaj - przeznacz na któregoś u Was. A jak się nazywają? Bo Barton i Atos super pasowało! :)[/QUOTE] [quote name='agusiazet']Moją wpłatę proszę zatrzymać na Wasze pieski lub dla jakiegoś Waszego podopiecznego w potrzebie:) Fajnie, że chłopaki wrócili do siebie i że dom jest ok:)[/QUOTE] Ojej!To się ajlii ucieszy! :lol:
  20. Ależ Ty psiaku masz szczęście! :lol: Nie macie pojęcia jak się cieszę!Cudowny wieczór :-)
  21. [quote name='AlkaM']Jeżeli Sokołek może się podzielić z innymi zwierzakami to ja sie tylko cieszę:lol:[/QUOTE] I My się cieszymy ;)AlkaM,jeszcze raz dziękujemy za fanty,które przeznaczone były na bazarek dla Atosa i Bartona!
  22. [quote name='AlkaM']Kasiu róbta co chceta:lol:[/QUOTE] Już odpisałam.Dzięki! ;)
  23. Paula,każda,nawet najmniejsza złotóweczka jest na wagę złota!:lol:Pięknie Ci dziękuję w imieniu Sokołka!!!:loveu:
  24. Wspaniale,ze tak to wszystko się dobrze skończyło,a przy okazji też i poszczęściło się Sokołkowi :multi: Cantadorra,nie wiem co powiedzieć...Dziękuję Ci Kochana z całego serca :loveu:,pieniążki na pewno przeznaczymy na zakup karmy.Jeszcze raz bardzo dziękuję!
×
×
  • Create New...