Jump to content
Dogomania

katarzyna09

Members
  • Posts

    15662
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by katarzyna09

  1. [SIZE=4][B]Niech Wielkanoc napełni Nasze serca radością... [/B][/SIZE][IMG]http://images44.fotosik.pl/648/b747ebb00e81f6b3.jpg[/IMG]
  2. To co,wyróżniamy?
  3. Paulinko,bierzemy się za to teraz.Wyróżnienie obejmie i okres świąteczny i po.
  4. Na konto Sokołka wpłynęła deklaracja stała od Ewy i flatki-za dwa miesiące-30zł Bardzo dziękujemy! :)
  5. Ale ten czas mija...Ok,możemy wyróżnić po Świętach ;)
  6. To takie smutne... :-( Paulinko,trzymam dla koteczki jeszcze jednego sms'ka,za trzy dni podasz mi kod,dobrze? ;)
  7. Dużo pieszczot i miłości! :-)
  8. radovan,cieszę się z Tobą !:)
  9. To co, z nowym tekstem wyróżniamy Tablicę?
  10. I ja wreszcie widzę! Fajne fotki.Su taka radosna...:lol:
  11. Rozmawiałam dzisiaj z ajlii.Sokołek miewa się dobrze...tak dobrze,ze zaczął pokazywać zęby na inne psiaki.Kurde-"agresorek"! Wkurza się jak zaczepiają Go do zabawy,a On nie ma na to najmniejszej ochoty. Niech lepiej trzyma nerwy na wodzy,bo nie wiem gdzie My lepsze miejsce znajdziemy dla Niego :D A tak poza tym to wszystko ok.Chłopisko Nam się trzyma! ;) Dostałam dzisiaj od mojego znajomego 50zł dla Sokołka. Andrzejku,jeszcze raz bardzo Ci dziękuję!:loveu:
  12. [quote name='barb']Naprawdę ? U mnie są. Post 219.[/QUOTE] Niestety nie widzę-to chyba wina przeglądarki.Zainstaluję nową.
  13. Spokojnie...i koteczce znajdzie się dobry domek :smile:
  14. Trzymamy kciuki z całych sił! :smile:
  15. [quote name='_Aga_']Poczekajmy, aż aga.k wróci, ok? ;) Bardzo, bardzo dziękujemy :Rose:[/QUOTE] Ok,będę zaglądać ;)
  16. [quote name='Hałabajówka']Wyróżniłaś przecież już ??[/QUOTE] Tak,ale chciałabym jeszcze wyróżnić to nowe ogłoszenie Pauli.
  17. Hałabajówko,podaj mi kod do wyróżnienia.Później nie będę miała jak pomóc.
×
×
  • Create New...