Jump to content
Dogomania

katarzyna09

Members
  • Posts

    15662
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by katarzyna09

  1. Wyróżnimy też to na Szczecin ;)
  2. To wyróżniłyśmy stare ogłoszenie na Tablicy?Trzeba wyróżnić nowe.Dajcie znać.
  3. I mamy już Sokołka... Maupa4,bardzo dziękuję! :smile:
  4. Paula,zrobiłaś nowe ogłoszenie na Tablicy?
  5. Teraz czekamy na konkretny telefon ;)
  6. Dzięki Paula :smile:
  7. [quote name='Hałabajówka']Dziękuję bardzo bo odpowiedzi na ogłoszenia dotychczasowe są zerowe :( kopiuję z tablicy "Prosimy o wysłanie wiadomości SMS na numer: 78464 W treści wiadomości wpisując: pu.3f339 Szczegóły transakcji: [TABLE="class: formTable incPadding"] [TR] [TD="class: formTableLabel"]Opis:[/TD] [TD]Tablica.pl[/TD] [/TR] [TR] [TD="class: formTableLabel"]Koszt:[/TD] [TD]9,84[/TD] [/TR] [TR] [TD][/TD] [/TR] [TR] [/TR] [/TABLE] [/QUOTE] Esemesik wysłany,już jest wyróżnione ;)
  8. Próbuję,próbuję i nie mogę zmienić tytułu.Coś jest nie tak.
  9. Masz rację,zaraz dopiszę ;)
  10. Na Sokołkowym koncie są już pieniążki od renci42-30zl Bardzo dziękujemy renciu42! :smile:
  11. mdk8,dziękuję Ci z całego serca za chęć pomocy Naszemu staruszkowi !:iloveyou: Już wysyłam numerek konta :)
  12. Chciałabym sunieczce wyróżnić ogłoszenie na Tablicy -sms'em na 7 dni.Czy mogę prosić kod do wyróżnienia i numer na który trzeba wysłać sms'a?
  13. _Aga_,podajcie mi kod,wyróżnię Badiemu Tablicę ;)
  14. Paula,podaj mi kod,wyróżnimy Tablicę ;)
  15. I na dobranoc... :lol:
  16. Za 7 dni jeszcze raz wyróżnimy ;)
  17. Wysłane. aga.k,sprawdź teraz maila;)
  18. Na razie spokojnie-daję radę...jak będzie już ciężko,wtedy poproszę Cię o pomoc:smile: Dzięki Paula :loveu::buzi: [RIGHT] [/RIGHT]
  19. W takim razie czekamy ;)
  20. Dzięki Paula,tym razem dam radę ;)
  21. Pokaże Ci się kod ,który należy wysłać.Podaj mi ten kod i numer na który należy wysłać sms'a. Tam wszystko będzie napisane.
  22. No nieciekawie...cały czas wysyłam zaproszenia-miejmy nadzieję,ze ktoś jeszcze zajrzy na bazarek.
  23. Wpłaciłam dla Sokołka 45zł (jednorazowa) i dziś rozliczę się z ajlii za miesiąc luty. Pieniążki( II rata za hotelik-200zł)wysłane. Stan konta:+1,93zł
×
×
  • Create New...