Jump to content
Dogomania

katarzyna09

Members
  • Posts

    15662
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by katarzyna09

  1. Na konto Sokołka wpłynęła deklaracja 10zł od mparsley. Ślicznie dziękujemy :-)
  2. Cudowne psiaki :loveu:Mają zapewnioną wspaniałą opiekę...
  3. Z tego co się orientuję, Sokołek dostaje olej lniany.Moja Sana jest na niego uczulona.Po trzech dniach podawania oleju wylądowała w lecznicy.Miała straszny świąd. Surprise... :p W tle, chyba bei Suzanka ? ;)
  4. Bea,jak wizyta,jakie wrażenia po spotkaniu z psiakami?Słyszałam,ze były niespodzianki...i pachniało nie tylko ciastem....:-D:-D:-D
  5. Dopisuję do rozliczenia 24zł z bazarku: [h=1]Dla Amisia i Bostona - biżuteria i zegarki - ZAKOŃCZONE[/h]
  6. Dziękuję bea :loveu:
  7. To naprawdę piękny gest!Podziękuj bardzo Pani Uli...:lol: Bea,porządnie wymiziaj od Nas Naszego Amiśka :loveu:
  8. No kurcze, Paula -byłoby super! Bardzo Ci dziękuję!:loveu: Wieczorkiem podeślę listę nicków;)
  9. Jestem na chwilkę i lecę najpierw się tam zameldować ;) Wieczorkiem wyślę troszkę zaproszeń.Mam nadzieję,ze dziewczyny od Bostona też pomogą...
  10. Ajlii,fantastyczny jest ten banerek :lol: Lecę do Was na bazarek ;)
  11. Na Sokołkowe konto wpłynęły pieniążki od Selengi -10zł. Bardzo dziękujemy!:smile:
  12. Pozostały jeszcze dwa badania.Miejmy nadzieję,że i te nic złego nie wykażą...
  13. Cieszę się,że z Iwankiem już lepiej :) Mam dyszkę dla psinki.
  14. Nasze kochane siwe pysio :loveu: ajlii,czy wyniki badania moczu już przyszły?
  15. Piękna sunieczka,szybko powinna znaleźć dobry domek :smile:
  16. Natie ma bazarek ogłoszeniowy,zaraz dam linka. [h=1]Bazarek ogłoszeniowy - dla Ibisa i Terego -do 17.02 godz. 20!tanio, szybko..:) cz.5[/h]
  17. edek, zaznacz przy logowaniu-zapamiętaj mnie.
  18. Wpłynęła również deklaracja od Charly. Bardzo dziękujemy! :smile:
  19. Pieniążki są już na koncie.
  20. Wpłacam 40zł na badania.Pozostaje Nam mocno trzymać kciuki za dobre wyniki moczu.
  21. Jestem u Iwanka.Kurcze...w tej chwili naprawdę nie mam jak pomóc.Będę zaglądać.Trzymaj się psinko,nie poddawaj!
  22. Wpłynęły pieniążki od malibo57-25zł Bardzo dziękujemy! :smile: Hotelik mamy już rozliczony,właśnie poszła II rata. ;) Stan konta Sokołka :+15,38,-
×
×
  • Create New...