Jump to content
Dogomania

katarzyna09

Members
  • Posts

    15662
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by katarzyna09

  1. Moja nie lubi piszczących zabawek, uwielbia za to rozrywać pluszaki :p -watę mam w całej chacie ;)
  2. No to już po zabawie :-D
  3. Szkoda,że i tym razem się nie udało...:-( Paula,ja już teraz nie mogę wyróżnić,przepraszam.
  4. [quote name='aga.k']podaje jeśli prośba o kod nadal aktualna Aby aktywować usługę wyślij SMS zgodnie z podanymi niżej danymi. UWAGA: Prosimy o uważne wpisanie treści SMS dokładnie w takiej formie jaka podana jest poniżej. Wysłać można tylko jedną wiadomość SMS z taką samą treścią. Podany kod jest jednorazowy i ważny przez [B]7 dni[/B]. Prosimy o wysłanie wiadomości SMS na numer: 79464 W treści wiadomości wpisując: pu.4sgj3 Szczegóły transakcji: [TABLE="class: formTable incPadding"] [TR] [TD="class: formTableLabel"]Opis:[/TD] [TD]Tablica.pl[/TD] [/TR] [TR] [TD="class: formTableLabel"]Koszt:[/TD] [TD]11,07[/TD] [/TR] [TR] [TD="class: formTableLabel"]Dla sklepu:[/TD] [TD]tablica.pl SMS[/TD] [/TR] [TR] [TD="colspan: 2"] Koszt SMS to 11,07 i zawiera 23% VAT (T-MOBILE,ORANGE,HEYAH,SAMI SWOI,PLAY,PLUS). Koszt SMS zostanie doliczony do Twojego rachunku przez operatora. [/TD] [/TR] [/TABLE] Nie mogę odszukać wątków, nie widzę historii swoich postów, ostatni mój post wyświetla mi się z 13 marca, nie wiem o co chodzi z tym wszystkim...[/QUOTE] Zaraz Badiemu też wyróżnię :)
  5. Witaj Iljova :) To miłe,że pamiętasz o Sokołku:lol:
  6. Dzięki,zaraz wyróżnię :)
  7. [quote name='aga.k']u mnie na tablica.pl są 2 ogłoszenia Sebka ale z tym wcześniejszym tekstem a Wam pewnie chodzi o nowy tekst? [URL]http://tablica.pl/oferta/sebus-juz-tak-dlugo-czeka-czy-doczeka-wlasnego-domu-czy-zdazy-ID2wrrj.html[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/odczaruj-los-sebka-w-nowym-roku-ID24Fgz.html[/URL] nic innego nie widzę...[/QUOTE] To które mam wyróżnić? :D
  8. Ja również ;)
  9. [quote name='paula_t']Nie ma za co, przynajmniej jakimś grosikiem podreperuję leciutko budżet Amiśka:loveu: Wspaniale!:multi:[/QUOTE] :buzi: Lecę na pocztę ;) Miłego dnia!
  10. Niezłe gagatki z tych kociaków :smile:
  11. I mamy na karmę!:multi:
  12. Dziewczyny,chcę pomóc.Podajcie ten kod.
  13. [quote name='bea100']Eeee...nawet nie wiem, czy do tego terminu uda mi się z fantami ;) Może nawet po tym terminie pójdzie paka (do uzupełnienia tego co się na tym bazarku nie sprzedało). To znowu musi być coś fajnego- postaram się bo inne (niż fajne i nowe) fanty zalegają na bazarkach ;)[/QUOTE] Bea,ja na pewno też jeszcze coś dorzucę.Dzięki serdeczne za bazarek:loveu:
  14. Paula...:loveu: Sokołek dostał od Cioteczki 40zł! Dzięki!!!
  15. [quote name='paula_t']Kasiu, na szczęście jeszcze będzie jakaś kaska z bazarków, nie martw się kochana:roll:[/QUOTE] Zobaczymy ile się uzbierało:lol: [quote name='bea100']Pewnie! Jeden się skończył ale wyszykujemy wkrótce nowy Amisiowo-Suzkowy bazarek :) Już mam nawet pewien pomysł na fanty i może się mi uda ;) Razem damy radę ze wszystkim![/QUOTE] Bea,mogę wystawić kolejny bazarek,ale dopiero w drugiej połowie kwietnia,ok.20-go,wcześniej nie dam rady...:roll: [quote name='ajlii']To nie ja, tylko moja Iskier postanowiła podzielić się karmą z dwoma starszymi kolegami - Amisiem i Borysiem :P Co do rozliczeń - do mnie na konto wpłynęło 200 zł od Cantadorry :) Dziękuję :) Zostawiam te fundusze na karmę lub potrzeby zdrowotne Amiśka. Mogę już w końcu rozliczyć bazarek, więc będzie jeszcze parę złotych.[/QUOTE] Wymiziaj mocno Iskier!:lol: Cantadorra,jeszcze raz bardzo dziękujemy!:loveu:To ogromne wsparcie!
  16. Zakupione zostały dla Sokołka suplementy-Zurawit i koenzym Q10.Koszt:42,38zł No i mamy problem...W tej chwili nie mamy całej sumy na hotelik,znowu musimy rozłożyć płatność na raty. Wysyłam ajlii pieniążki za zakup suplementów i 200zł -I rata za hotelik. A co z karmą? ajlii zasponsorowała psinie pół worka karmy RC Urinary!:multi: ajlii,jesteś Kochana,dzięki!:loveu:
  17. [quote name='mdk8']postaram się częściej chociaż nie obiecuję,że co miesiąc:lol:[/QUOTE] Masz dobre serduszko mdk8... :iloveyou:ogromne dzięki!
  18. Na konto Sokołka wpłynęła deklaracja stała o malibo57-25zł i od israela 20zł :lol: Sokołek dostał też dyszkę(jednorazowa) od mdk8 :lol: Bardzo dziękujemy! Jak tylko się dowiem ile wyniósł zakup suplementów-rozliczę się z ajlii.
  19. Zero jakichkolwiek telefonów.Sokołek chyba do końca swoich dni zostanie u ajlii...
  20. Oj,na pewno :smile: To Sokołka trzecie święta u ajlii.Jak ten czas leci...
  21. Nie wątpię...To widać na zdjęciach ;)
  22. Wpłacilam 100zł dla Sokołka. Uzgodniłam z ajlii,że rozliczenie zrobimy po Świętach.
  23. Dziewczyny,dajcie znać co z tym wyróżnieniem.
  24. Może tym razem telefon zadzwoni...? Trzymam mocno kciuki :)
×
×
  • Create New...