Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. No to się musi misiek postarać:) z wyglądu straszny słodziak z niego, ciekawe jak z charakterem
  2. No trzeba chyba próbować... a nuż ktoś fajny przeczyta i się zakocha:D
  3. Już dostałam pw, zaraz wysyłam
  4. Dziewczyny to podajcie nr konta na pw lub w 1 poście, ja mogę coś wpłacić ale raczej jednorazowo
  5. A on jest w jakimś superdrogim hotelu? może lepiej szukać czegoś tańszego, jeśli jest taki w okolicy?
  6. Ej no napiszcie coś, ja tu podglądam wątek, nic nie wiem a wszyscy wiedzą:) jeszcze z ciekawości zejdę na zawał:D
  7. Ale dobrze że szukaja domku a nie schroniska. Kurcze no tak mi jej żal
  8. No chyba trzeba, bo to nawet nie ma połowy:(
  9. hops do góry:)
  10. śliczne zdjęcia;) piękna radosna sunia
  11. ciekawe czy weterynarz przeżył szczepienie ;)
  12. Biedna sunia :( jak będziecie ją wysyłać do dt - dajcie znać, to coś dorzucę.
×
×
  • Create New...