Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. Mogę zadeklarować 10zł/ miesiąc. Jeszcze 19 osób:) i się uzbiera
  2. kurczę, a ja tu czekam na dobre wiadomości:(
  3. Jaka przytulanka słodka;)
  4. Jeżeli ci Państwo są oboje na emeryturze, to taka spokojna sunieczka nie mogła lepiej trafić. Moi rodzice przechodząc na emeryturę kupili sobie suczkę, która miała być moja.:) maja dużo wolnego czasu, z sunią cały czas ktoś jest w domu, jest rozpieszczana, i taka bezstresowa i kochana:) i z Tolą na pewno będzie tak samo
  5. już dostałam nr konta i wyslałam kasę :) mam nadzieję ze sunia odzyje z dala od schronu
  6. Ja mogę wpłacić jednorazowo 20zł, tylko poproszę o nr konta.
  7. Nie mogę tego zrobić na swoim kompie, potem sprobuję:)
  8. :) chciałabym, ale banerki muszę wstawiać na innej przeglądarce, na mojej nie wchodzą. spróbuje zaraz na explorer
  9. Każdy pies sie ożywia po wyjściu ze schroniska. Antoś musi teraz korzystać z życia z całych sił:)
  10. Boże, dalmatyńczyk, moja ulubiona rasa. Mam nadzieje że znajdzie się właściciel stary albo nowy. Dobrze że jest ciepło narazie.
  11. :) no takie wieści lubię czytać. Czyli Tola na dniach jedzie do domku?
  12. Jupiii gratuluję Tolkowi domku, a domkowi Tolka
  13. :D czekam z zapartym tchem
  14. Trzeba będzie chyba pomyśleć o bazarkach. I nauczyć się je robić:D
  15. Mi się wydaje że nie ma co tak kombinować i co chwila zmieniać pokarm. Mój pies je 1 rodzaj pokarmu, a jak czasem zje coś innego. od razu ma jakieś sensacje żołądkowe. Dajmy jej się przyzwyczaić do jednej karmy.
  16. A widzicie, wątek się trochę rozkręcił przez 2 dni, trochę osób popisało i od razu pojawiła się wizja domku;) ja tam wierzę w magię podnoszenia wątków
  17. Super;) jeszcze parę dni i wreszcie sunia wyjdzie na wolność:)
  18. Oj jakie fajne wiadomości. Trzymam kciuki za Tolusia.
  19. Fajnie się uśmiechnęła na tym zdjęciu kilka postów wyżej:)
  20. Jeszcze trochę i Antek odmłodnieje w hoteliku:) i już ten "staruszek" w tytule nie będzie pasował:)
  21. Nie wolno tracić nadziei. Niektóre psy siedzą miesiącami w dt:( ważne że jest bezpieczna
×
×
  • Create New...