Przydałby mi się mniejszy samochód....palący np 4 litry....marzenie...Te był ewidentnie do pracy, do ciągania przyczepy a na wyjazdy choćby po zakupy jest dość dobijający przy obecnych cenach ropy:cool1:
Hmmm, nawet nie wiem, gdzie w Zamościu jest schronisko....