-
Posts
23810 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Norel
-
Biedny chłopak,nie nacieszył się za długo domkiem :(
-
Ania-jak dojdzie wpłata potwierdź na moim tayberrowym w podpisie.. :)
-
I jak wystraszony,żeby tak pod krzesło się próbować schować... :(
-
Kurcze-na molosach jakby całkiem inny pies był opisany i...rodzina inna ;)....
-
Ares- piękny nieszczęśliwy dog-już w Hoteliku- ZA TM:(
Norel replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Ładny psiak... ale ciężko będzie o odpowiedzialny dom,bez zwierząt i nie bojący się ew. wyskoków z warczeniem... :( -
14mies...-dokładnie w tym samym wieku co Gaston do adopcji poleciał....jaja "rosną" ;) Też kciuki trzymam-zwł.ze tak jakoś sądzę, że pręgus to długo domu szukać nie będzie...:evil_lol: Danusiu-nakolankowe fantastyczne!! :)
-
90% fot mi się nie chce wyświetlić...Wrócę póżniej ;)
-
Powiedziałabym,że psiak raczej wyżłowato-labkowy... :( Pisałam zresztą osobie która mi dała znać,że jeśli psiak ma niewiele z doga to może to być nierealne,bo utrzymanie w hotelu jest kosztowne,a stricte dogowa org. ma problem z adopcją takich piesków-nawet najspokojniejszych....A że spokojny to widać po oczach..
-
Post 7813 http://www.dogomania.pl/forum/threads/149208-Schronisko-w-Nowodworze-Może-właśnie-tu-bije-dla-Ciebie-psie-serduszko/page313 Aniu-czy ktoś z wami rozmawiał? Podobno dogowe org.zostały powiadomione i nie odpowiedziały. Nie wiem na ile dogowy jest ten psiak-myślę,że na tyle co i Melman ;) Tylko masywniejszy i wyższy chyba. Pies do tej pory w schronie(czyli bodaj 3-4 mies),łagodny. To u nas(tzn spory kawał ode mnie-tam skąd i Mel wzięty-no ale ja najbliżej). Tylko,że ja na moim metrażu trzeciego samca nie dołożę z czystego rozsądku..
-
Pytanie po ilu starciach ;) Ale oczywiście wysyłam pozytywne myśli,żeby się udało :) Korniszonek rośnie jak na dopalaczach..
-
5 lat to kawał czasu bycia razem....
-
Pogoda średnio świateczna więc pewnie w domu rozrabia..:evil_lol: [quote name='AnnaEwa']Dag, a Ty ją chcesz sprzedać???[/QUOTE] Ania-tak-oczywiście jest na sprzedaż-to półandaluzka i przecudnej urody-żeby nie to kopytko juz by dawno miała nowy dom i to za potrójną cenę...A tak szaleje, ale u nas ;) a ja się martwię czy takimi półśrodkami wyciągnę jej to na prostą czy średnio..Koleżanka w okolicach Wa-wy miała takiego ogierka-w półtora roku wyciągnęli na glanc :) Ale u nas pod tym wzgl.nędza.
-
Lusia - mix beagla już w swoim nowym DS w Szczecinie
Norel replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Zaglądam,korzystając że mam neta(bo z grubsza nie mam...) Może jednak będzie dobrze! Moja suka kiedyś ściągnęła sobie z szafki i rozwaliła pudełko trutki i prawie całe! zeżarła.....O cudzie nie stało jej się zupełnie nic i przeżyła jeszcze w zdrowiu kilka lat... Trzymam kciuki za sunię! -
[quote name='Maryna']A co się dzieje,że potrzebuje butków??aż se wygogluję- buty dla konia[/QUOTE] Ogólnie się przydają zamiast podków i dziurawienia kopyt. Ale tu akurat walczę u Juli ze stromym kopytkiem po tatusiu...szło nieżle aż do momentu kiedy obłamała przednią ściankę(no bo na nią staje najpierw..) no i dooopa blada... U nas na kowala trzeba czekać,do tego wkurza mnie rzemiosło-wiem jak trzebaby nadbudować polimerem to kopytko,żeby zaczeło się prawidłowo obciążać,ale co z tego-to trzeba robić regularnie a nie będę wspominać ile miesięcy moje konie czekały na kowala jak byłam po wypadku...3 obiecywało plus niby koleżanka... Myślę więc o butach +podkowy klejone do których sama dopasuję wsjo.Klaczka jest przecudnej urody i charakteru-szkoda że nikt jej nie zakupił kto ma dobrego kowala i chęć poświęcić jej rok pracy... Porządne butki są tu easycareinc.com
-
U mnie się najlepiej sprawdzają wiadra po suchej karmie ;) bo mają rant dookoła i nie zwalają tak misek.... Aniu potwierdz tu wpłatę jak dojdzie http://www.dogomania.pl/forum/threads/239654-Kolorowy-choć-zimowy-ROBI-SIĘ?p=20408050#post20408050 Nie mam jeszcze jednej wpłaty ale juz ci przelałam bo muszę się cudzej kasy pozbyć z konta,żeby mi nie zaciemniała obrazu ile to mi jeszcze brakuje na te buty dla konia ;)
-
Ania, a stronę ktoś inny wam prowadzi? Nie masz kodów/dostępu do jej tworzenia? Nie wiem jaką macie w obsłudze,my z końskiego stowarzyszenia mamy prościutką-prowadzę ją z niewielkimi tylko problemikami i rzadko ;)
-
Reaktywacja, czyli wcześniej zamarło? A czemu? Ania-a co na Paluchu wymyślają,że tak ciężko z niego psa wyciągnąć?Mało mają psów i kolekcjonują?...:shake:
-
Aniu-potwierdż wpłatę jak wpłynie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238538-DO-ZAMKNIĘCIA!-SDA20-01-g21-00?p=20263765#post20263765[/URL]
-
http://www.dogomania.pl/forum/threads/239654-Kolorowy-choć-zimowy-))-NA-SDA-do-17-02-g-21-00?p=20408050#post20408050 wkleję i tu zaproszenie. Mam nadzieję,że tylko ta cieczka ją tak wycieńczyła...
-
Z cytowaniem zdjęć to dobrze-bo ja szału dostaję na molosach jak 6 osób cytuje zdjęcie lub nawet kilka.... Chyba muszę z babcią jutro do lekarza-coś mi się nie podoba...
-
Czemu tak dziwnie cytujesz linki zdjęć???
-
Jakie ma maleńkie uszeczka :) Jak Herbula... A jakie Mel odgłosy wydaje...ogłuchnąć można....Właśnie rozkoszuję się ciszą bo śpią,ale jak wstanę to się zacznie......Powinnam tylko z laptopem leżeć ;)
-
Oooo taaak-fotel z takimi twardymi oparciami jest zdecydowanie niehumanitarny:evil_lol: Melman-ostatnio niemal wyłacznie w tym wydaniu......Wczoraj znów była pacyfikacja-bo koło twarzy mi skoczył na tygryska-trzeba uważać,zwł.że głupek jak nie trafi w to co chciał to potrafi dziabnąć cokolwiek jest pod paszczą-tak z automatu.. Dobrze że pasta na bazarku się kupuje bo kamień coś lekko mu narasta-teraz dobrze widać:diabloti:
-
Taaa-na tym ostatnim wygląda właśnie jakby do ciebie Danusiu mówił-odczep się matka bo strasznie dziamolisz a ja i tak swoje zrobię:evil_lol: