-
Posts
21162 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AgusiaP
-
[quote name='anita_happy']pięknoto... GAPA szydowiecka chyba się nie obrazi :/ ona dopiero do DT trafiła..zdrowa dziewczyna jest :) piekne foty jej trzasniemy i poleci w swiat :P KOLUNI droga...nie chce WAM robić nadzieii zbędnych..ale wysle KOLE do domku gdzie miał iś mój ASTI!!!ale Pańciostwo podjęło przemyślana decyzję, ze ASTI do ich 2.5 letniej córki jest za ciezki..i jakby biegli po schodach..moze dojsc do tragedii..ASTI to zywy chłopak..bardzoooo KOLA - jak piszecie spokojna...i zrównoważona..moze przez to co ja w zyciu spotkało :/ PODSUNĘ IM KOLE - miał być czarny piesio..ALE KOLA JEST WYJĄTKOWEJ URODY a u tych PAŃstwa...warunki jak marzenia...cały czas ktoś w domu jest... jak jest szansa na to, ze kolunia wyzdrowieje..to oni jej w tym napewno pomogliby :/ A ASTI jedzie do Borów Tucholskich..wiec WSZYSCY jakos zadowoleni bedą :) ZOBACZYMY....zobaczymy... nie obiecuję...decyzja nie nalezy do mnie...ale..spróbowac trzeba :) buziaki dla KOLI p.s. JAK KOLA do dzieciaków jest nastawiona ???[/QUOTE] Boziu czytam i nie wierze, czyli Koleńka ma szanse. Anita aniele poryczałam się jak to przeczytałam.:loveu::loveu::loveu: Trzymam mocnooooo kciuki
-
[quote name='nincia']i juz naprawione :-)[/QUOTE] Idziesz jak burza...:cool3:
-
:lol::lol::lol:Super...
-
Nincia mnie w tym ogłoszeniu zdjęcie się nie otwiera:oops: [URL]http://www.gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=26453[/URL]
-
nincia dziękujemy za ogłoszenia. doda dzieki za bazarek. :loveu::loveu::loveu:
-
Mam nadzieje, że jutro po wekendzie więcej nowych cioteczek Cię odwiedzi;););)
-
Koleńko będzie dobrze musisz tylko troszkę poczekać.
-
Dama, teraz Jaga, czeka na dom u Czarnej Andy.
AgusiaP replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
:kiss_2::kiss_2::kiss_2:To ja przesyłam buziaczki na dobranoc -
Mamy 90zł. To już coś. Maleńka będzie dobrze. Musi być.
-
Ja deklaruje 50zł miesięcznie na maleńką.
-
Dama, teraz Jaga, czeka na dom u Czarnej Andy.
AgusiaP replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Piękna sunia. Zapisuje sobie twój wątek ślicznoto. -
Musimy spróbować dla KOLi
-
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
AgusiaP replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
Na połączenie tych dwóch kąt też nie? -
Dziewczyny jesteście wspaniałe. Jeśli chodzi o sprawy finansowe to poczekajmy na Marte, która założyła wątek maleńkiej. Ja chociaż mam już deklaracje postaram się chodżby z pod ziemi wykąbinować pieniążki jeśli będą potrzebne. Musimy wyciągnąć ją z tego schroniska... mmlasowice święte słowa Boże pomóż!
-
[quote name='Evelka']Fakt, że bez pieluszek będzie ciężko, bo taki pies niestety brudzi... Bo między wyciskaniami coś tam się ulewa:shake: Ale z tego co patrzyłam na tą stronkę to takie specjalne psie pieluszki są bardzo drogie!:crazyeye: Wiem, że dziewczyny od Lolusia (togaa) używają zwykłych, "ludzkich" pieluszek. Koszt również nie mały, bo zmieniać trzeba je często, żeby nie doszło do odparzeń, ale na pewno mniejszy niż za psie pieluszki. Trzeba tylko dopasować odpowiedni rozmiar. Ja mam u siebie w DT Iskierkę z podobnym problemem (uraz na początku odcinka ogonowego). Link do Jej wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/172751-Iskierka-walczy-o-sprawnoA-AE-Jedziemy-na-konsultacjAE-i-po-nadziejAE-POMA-A-CIE-BA-AGAM[/URL] Postaram się pomóc ile będę mogła. Sunia jest naprawdę śliczna:loveu:[/QUOTE] Dzięki Evelka:lol:
-
ech...masz racje:-(
-
[quote name='wiq']kolejna trudna adopcja... biedna suńka... nie wiem, czy ktoś tu już wspominał o pieluchach dla psów [url]http://www.dog-diapers.com/disposable-diaper-premium.htm[/url] w jej przypadku to jakieś rozwiązanie...[/QUOTE] To napewno jest jakieś wyjście, ale dla DT czy DS spory dodatkowy koszt.
-
Ale to był problem tylko z siusiu?
-
Myślę, że w przypadku Koli z DT też mogą być problemy:-( I co tu zrobić z tobą maleńka???:-(
-
JEST, ale Marta pisała, że schronisko nie dało odpowiedzi... [quote name='Panca']pozwole sobie zacyttowac co dostalam od znajomej wolontariuszki, ktora pomaga w adopcjach psow do Niemiec: [INDENT]ok spytam Hundehilfe i poproszę Diune o kontakt z fundacją 4animals ( pomogli Itusiowi). Mogę też przesłać lek Striverden- wspomaga przewodnictwo nerwowe. Lek ten nie jest dostępny w Polsce ale pani która miała psa po paraliżu ( na cztery łapy) spowodowanym upadkiem może przekazać za darmo to co zostało. Weci sugerowali uśpienie psa ale po podaniu leku sunia odzyskała władze w łapach. Skutkiem ubocznym tego leku może być problem z oddychanie a nawet zatrzymanie oddechu więc pierwsza dawkę należy podać u weta i poczekać jeszcze około 1 godziny, w razie problemu z oddechem podaje się adrenalinę i tlen. Takie sytuacje zdarzają się bardzo rzadko ale lepiej być zabezpieczonym. W innych krajach ten lek jest powszechnie stosowany i daje bardzo dobre efekty. P.S. jeżeli chcecie to mogę zrobić bazarek dla Koli. [/INDENT][/QUOTE]