Jump to content
Dogomania

AgusiaP

Members
  • Posts

    21162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgusiaP

  1. Siekowa czy pieniążki doszły?
  2. [quote name='Akrum']ciekawe, ile bedzie trzeba uzbierać, ale pewnie ok 300 zł, co nie?? no to ciocie, rzućcie groszem... :)[/QUOTE] Też tak mi się wydaje. Drugiej takiej oferty jak u Małgosi to chyba nie uda nam się załatwic... Dusia prosi o chociaż malutką deklaracje...
  3. Jejku to dobrze :lol:. Wyobrażam sobie ile Cię to zdrowia musiało kosztowac...
  4. [B]No to mamy 70zł Aguś :lol:.[/B] Która z dobrych duszyczek da grosik dla naszej Dusieńki :eviltong: Bardzo prosimy :cool3::cool3::cool3:
  5. Lara niestety nie dam rady finansowo, ale jeśli nie uda się we wrześniu umieścic Dusi w Dt lub hotelu swoję deklaracje za wrzesień przekażę na Rumka ok? Tylko w taki sposób będę mogła pomóc ;).
  6. Ok...Będzie ciężko, ale deklaruje 50zł na Dusieńkę od września
  7. Super Bimuś teraz będzie już tylko lepiej
  8. Wszystkie psiaki przekochane :lol:
  9. Do góry Promyczku w poniedziałkowy ranek
  10. Idziemy na wirtualny spacerek Nadinko :lol:
  11. To super ważne, że nocka przespana
  12. [quote name='Fiks']Uwaga, uwaga mała Sonia pojechała do Redy :multi: Powodzenia malutka![/QUOTE] Wspaniała wiadomośc. Powodzenia malutka...:loveu:
  13. Będziemy pilnowac... Miłego wypoczynku Ra_dunia :cool1:
  14. Cześc Promysiu ;) mordeczko kochana :loveu:
  15. Właśnie deklaracje. O nie tak trudno jak o dt, ale jak będzie taka potrzeba to damy rade ;):eviltong:
  16. Wszystko będzie dobrze Bimuś. [B]Bimuś bardzo prosi o grosik na hotelik :cool3:[/B]
  17. Dziękuje za zaproszenie. Niestety nie mogę pomóc finansowo za dużo deklaracji. Będę podnosic sunieczkę...
  18. [quote name='*Gajowa*']Feluś po przyjeździe był bardzo zestresowany, nie chciał jeść choć otworzyłam smakowitą puszkę z myślą o podaniu tabletek na robale. Z moją Gajką już się zapoznał i chyba się zaprzyjaźnią. Niedługo kolacja mam nadzieję, że odzyska apetyt. Właśnie leży koło moich nóg i stara sie nie zasnąć choć jest bardzo zmęczony.[/QUOTE] Feluś nie wie pewnie o co chodzi, ale pewnie już jest dobrze
  19. Nie mogłam znowu wczoraj nic napisac kurcze... Olga znowu miałaś pełną skrzyneczkę... Ja też wierzę w to, że Dusia jak opuści azyl szybciutko się otworzy.
  20. Aguś ja ją właśnie na wątku kudłaczy wypatrzyłam.
  21. Będzie chodzic poczochrana i tak jest piękna ;)
  22. Jamorku i co pan Macjej nie dawał żadnego znaku życia??? Kurcze...:angryy:
×
×
  • Create New...