Jump to content
Dogomania

AgusiaP

Members
  • Posts

    21162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgusiaP

  1. Marta jest nam naprawdę bardzo miło, ze zalogowałaś się na Dogo i sama napisałaś nam o tym wszystkim :loveu::loveu::loveu: Bardzo się cieszę, że Dusia ma szansę trafic do takiego wspaniałego domku jak Wasz. Widzę, że przygotowania do adopcji Dusi idą pełną parą. Jeśli chodzi o transport Dusi z Azylu to wydaje mi się, że dziewczyny z Psiego Anioła mają racje lepiej nie ryzykowac. Lepiej przewieśc Dusie w transporterku. Nooooooo to nie dziękuje jak prosiłaś, ale ściskam Cię z cłaych sił wirtualnie :Rose::Rose::Rose: Mam nadzieję, że będziesz tu jednak często do nas zaglądac ;) Bardzo chciałybyśmy wiedziec co u Was słychac no i czasem zabaczyc jakieś foteczki Dusi i Amoka :bye::bye::bye:
  2. Dziewczynki podajcie mi numer konta ;) Obiecałam Larze, ze jak Dusia nie będzie potrzebowała pieniążków na hotelik wpłace we wrześniu 50zł na Rumuśka :cool3:
  3. Ja też mocnoooo trzymam kciuki :lol:
  4. Witaj Dusieńko Trzymam cały czas mocnooooo kciuki.
  5. Ja trzymam z całych siłlllllllllllllllll
  6. Piękne ma te oczka :loveu:
  7. Jestem i ja dziękuje za zaproszenie, ale jestem spłukana. Nie dam rady pomóc finansowo. I co z Tobą będzie maleńka...?
  8. [quote name='Bliss']ona ma cały czas te uszki z tyłu ... biedulka taka prosi :([/QUOTE] Ech co ona teraz musi przchodzic bidulka. Jest napewno bardzo wystraszona:-(:-(:-(
  9. Jejku jakie piękne smutne oczka. Ryczec mi się chce... serce pęka jak sobie pomyśle, ze mogą ją mogą wyrzucic...:-(:-(:-(
  10. To co trzymamy kciuki oby maleńkiej się udało. Jak tu się w niej nie zakochac...
  11. A czy jest jakaś szansa na domek dla tej śliczności???:lol:
  12. To prawda super się czyta takie wiadomości :lol:
  13. Małgoś malutka prześliczna poprostu cudeńko :loveu: Brytany oczywiście teżżżżżż
  14. [quote name='Pipi']Biedna Fifi. . . .jak można trzymać psy w zagródce,jak prosiaka,który tylko niebo widzi,nic więcej. Przyznam się Wam,że moje psy,też w mieście były tylko raz,jak na starylizację jeździły.Na pewno bardzo by sie bały w miescie.Nie dobrze,bo na co dzień widzą tylko mnie. Jadę własnie zobaczyć kolejną maliznę,ponoc potrąconą na szosie.Ma jakieś rany. . . . tak mi powiedział mężczyzna,który zadzwonił.Myślą,że ja pogotowie jestem,czy co?????? :cool3::crazyeye: , ale jadę,bo mnie nosi. . . . . .:mad:[/QUOTE] Cała Pipi i jak tu jej nie kochac :loveu::loveu::loveu:
  15. To czekamy na te wieści :lol:
  16. Tak sobie myśle, że to musi byc wyjątkowy domek skoro pani Marta stara się codziennie odwiedzac Dusieńke :loveu:
  17. Zapomniałam napisac, że pieniążki przelałam 24go
  18. Byłoby wspaniale :lol: Zapraszamy :cool3::cool3::cool3:
  19. :iloveyou::iloveyou::iloveyou:Siekowa dziękujemy z całego serca za tą informacje :loveu::loveu::loveu: Jejku, ale się cieszę:multi::multi::multi: Jak dla mnie to wymarzony domek dla naszej Dusieńki. Skoro państwo podczytują ten wątek to ja dziękuje serdecznie :Rose::Rose:
  20. Do góry Grosiu
  21. To i ja zaciskam kciukasy :cool3:
×
×
  • Create New...