Jump to content
Dogomania

AgusiaP

Members
  • Posts

    21162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgusiaP

  1. Pewnie, że się poszczęści. Musiiiiiiiiiiiiiii :lol::lol::lol: Koosiek a może zmienic tytuł, że ogłoszenia potrzebne??? Co myślicie???
  2. To wspaniale, ale miałaś szczęście Gabiśka :multi::multi::multi:
  3. Wklejam wątek ogłoszeń, które nic nie kosztują :cool3: Może teraz czarnulką się poszczęści [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191959-Pomogę-w-ogłaszaniu-bezdomnych-zwierząt-)-77-stron-adopcyjnych[/URL]!
  4. [quote name='_ogonek_']Agusia, Aneta, dzięki że wpadłyście... Potem porozsyłam jeszcze zaproszenia, działam tak jak tylko mogę. PS. Agusia mam pytanie - jak ci się 5 banerków zmieściło? Mi tylko 2 przepuszcza :angryy:[/QUOTE] Nie zmieniam banerków od dłuższego czasu. Te osoby, które zmieniają banerki teraz mogą miec tylko dwa :-(:-(:-( Nie mam pojęcia czemu :shake::shake::shake: Wielka szkoda
  5. Witaj Dusieńko. Mam nadzieję, że wszystko dobrze sie układa i już niedługo będziesz grzała dupcie w swoim własnym domku :lol:
  6. Nooo to witamy monike55 i Małgosię :cool3: Czekamy na Olge ;)
  7. [quote name='koosiek']Bardzo dziękuję :) Nie wiem tylko, o co chodziło z postem Gosi, nie udało mi się jeszcze pojechać do Azylu... Czyżby coś się dla Saturna szykowało?[/QUOTE] Byłoby super :lol:
  8. Dziewczynki może Kładzi potrzebne ogłoszenia? ogłoszenia nic nie kosztują tylko szybciutko bo napewno zaraz będą tłumy :lol: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191959-Pomogę-w-ogłaszaniu-bezdomnych-zwierząt-)-77-stron-adopcyjnych[/URL]!
  9. Ava też wklejona tylko do sprawdzenia czy wszystko ok ;)
  10. Koosiek ogłoszenie dla Swifta wkleiłam na wątek ogłoszeniowy. Jak mozesz to sprawdż czy wszystko się zgadza :cool3:
  11. Jak możecie to prześlijcie wszystko do ogłoszeń na ten wątek. Ogłoszenia nic nie kosztują :lol: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191959-Pomogę-w-ogłaszaniu-bezdomnych-zwierząt-)-77-stron-adopcyjnych[/URL]!
  12. koosiek to ja lecę jeszcze zarezerwowac kolejke dla Saturna ;)
  13. I zarezerwowałam kolejkę dla Avy i Swifta. koosiek jak będziesz miała chwilkę to czy mogłabyś wkleic psiaki tam na wątek :lol::lol::lol:
  14. Znalazłam coś takiego :lol: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191959-Pomogę-w-ogłaszaniu-bezdomnych-zwierząt-)-77-stron-adopcyjnych[/URL]!
  15. Mam jeden bazarek w subskrybcjach, ale już nie przyjmują zamówień. Napisze do zuzy, która robiła ogłoszenia dla Dusi i Saturna może ona robi teraz jakiś bazarek. Tylko mam prośbę koosiek... Jeżeli zuza zrobiłaby te ogłoszenia to ja wyśle pieniązki na Swifta i Ave, ale czy Ty mogłabyś wtedy przesłac jej wszystko co potrzeba???;) Chyba, że wiecie dziewczynki gdzie teraz można zakupic ogłoszenia?:cool3:
  16. Co tam u Was słychac dziewczynki? :lol:Jak czuje się nasza Korunia?:lol: Obiecałam, że w sierpniu prześle też cosik dla pięknej sunieczki ;) Wysłałam wczoraj 50zł.
  17. To ja wycałuje w nochalek :lol: Wysłałam wczoraj moją deklaracje za sierpień i wrzesień ;)
  18. Czekamy na dobre informacje i mocno trymamy kciuki :lol:
  19. [quote name='Ingrid44']To juz jest rabacik. 150zl miesiecznie to jest naprawde super :) :) :) :) [B]Alpus potrzebuje deklaracji ![/B] [B]KTO DA DYSZKE ?[/B][/QUOTE] Jestem na zaproszenie_ogonek_ Kiepsko u mnie z kasą, ale jak patrze a to biedactwo...ech [B]to ja dam dyszke[/B] :lol:
×
×
  • Create New...