[quote name='_ogonek_']Agusia, Aneta, dzięki że wpadłyście...
Potem porozsyłam jeszcze zaproszenia, działam tak jak tylko mogę.
PS. Agusia mam pytanie - jak ci się 5 banerków zmieściło? Mi tylko 2 przepuszcza :angryy:[/QUOTE]
Nie zmieniam banerków od dłuższego czasu. Te osoby, które zmieniają banerki teraz mogą miec tylko dwa :-(:-(:-( Nie mam pojęcia czemu :shake::shake::shake: Wielka szkoda